dnes je 03.06.2020 a svátek má Tamara

Vyholená pěšinka se nosí

Přidat na Seznam.cz
Zařadila se mezi nejefektnější trendy v pánských účesech roku 2016. Vyholená pěšinka si získává obdivné ohlasy.

Možná už to bude deset let od doby, kdy se muži chtěli líbit, nechali si do vlasů vyholit jednoduché znamení. Nosily se tak na hlavě vyholená písmena nebo znaky jako kříž či hvězda. Od té doby přešlo spousty a spousty trendových vln a v poslední době se z nich alespoň o něco déle pozastavila vlna, která ukáže kratší vlasy po bocích a dlouhé uprostřed hlavy. Muži si je gentlemansky uhlazují směrem dozadu a vzbuzují dojem nejen starších, ale celkově i takzvaných old school účesů.

Přesně s tímto sestřihem si sedl trend vyholené pěšinky. Není na ní nic příliš extravagantního, složitého nebo specifického. Když chcete, stačí se zmínit kadeřníkovi a ten vám ji vykouzlí, kde si jen budete přát. Díky zvýrazněné pěšince old school účesy najednou chytají moderní nádech doplněný o špetku rebelství. Všeobecně nejlépe bude vyholená pěšinka vypadat na stranách, ale bránit se nemusíte ani klasické rovné. Zda si pak necháte vlasy po bocích zkrátit nebo je necháte stejně dlouhé jako ty nahoře, je na vás.

Každopádně to stojí za vyzkoušení! 

pinterest.com ; gto-live.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY PÁNSKÉ ÚČESY JARO 2016 VLASOVÉ TRENDY PÁNSKÉ VLASY

Související články

Fashion must have: Udržitelnost vládne červnu

Červen je měsícem barev, slunce a pohody. Také odvahy a hravosti. Ne jinak je tomu v módním a designovém světě. A jak to vše spojit s udržitelností? Snadno!

Celý článek

Jak nejlépe vytvořit vlny pomocí žehličky

Obvyklá situace, kterou řeší snad každá žena. Kdo má rovné vlasy, chce kudrnaté a naopak. Dnes už žádná varianta není nemožná a lze si téměř k jakémukoli účesu lehce a snadno dopomoci. My jsme vám dnes sepsali podrobný, ale jednoduchý návod, jak si vytvořit přirozené vlny pomocí žehličky.

Celý článek

Profesionální péči o vlasy z pohodlí domova zvládnete sama

O vlasech se říká, že jsou korunou krásy a je to rozhodně pravda. Proto byste měla i do jejich úpravy investovat svůj čas a vhodný výběr vlasových pomocníků. Představíme vám tři, se kterými si vlasy vyžehlíte, natočíte i vysušíte jako profesionální kadeřník!

Celý článek

Nejhezčí kosmetické produkty pro váš toaletní stolek

Pokud trávíme, podobně jako v těchto chvílích, více času doma, je přirozené, že chceme do domu vnést více radosti. A tak jistě spousta z nás začala s novou malbou, přestavěním nábytku, přesazením květin a vůbec s větší péčí o naše domovy. Jak ještě více zútulnit váš domov?

Celý článek

Jak nejlépe zamaskovat odrosty

Jak co nejlépe a nejrychleji zamaskovat odrosty bez velkých zásahů? A bohužel stále bez návštěvy vašeho kadeřníka? Máme pro vás několik jednoduchých tipů na účesy, které vám pomohou skrýt nežádoucí odrosty.

Celý článek

Jak na domácí pedikúru

Se stále zavřenými salóny jsme museli spoustu péče o své tělo vzít do vlastních rukou, a to doslova. Jednou z těchto činností je i pedikúra. Máme pro vás několik tipů, jak rychle docílit krásných chodidel i z pohodlí domova.

Celý článek

Tipy na rychlé líčení i v domácí karanténě

Lehký, rychlý a přesto efektní make-up dokáže divy, a proto pro vás máme několik tipů, jak hravě a během několika málo minut vykouzlit jednoduché líčení, které pozvedne vaše sebevědomí. 

Celý článek
Péče o ruce

3 kroky ke zdraví a kráse vašich rukou

Ruce jsou bezpochyby naší vizitkou a vypovídají o nás mnohé. Na popraskanou a scvrklou pokožku není zrovna reprezentativní pohled. Nejedná se však pouze o kosmetickou vadu, nýbrž zdravotní. Jak těmto problémům předejít?

Celý článek