dnes je 18.10.2021 a svátek má Lukáš

Vyholená pěšinka se nosí

Přidat na Seznam.cz
Zařadila se mezi nejefektnější trendy v pánských účesech roku 2016. Vyholená pěšinka si získává obdivné ohlasy.

Možná už to bude deset let od doby, kdy se muži chtěli líbit, nechali si do vlasů vyholit jednoduché znamení. Nosily se tak na hlavě vyholená písmena nebo znaky jako kříž či hvězda. Od té doby přešlo spousty a spousty trendových vln a v poslední době se z nich alespoň o něco déle pozastavila vlna, která ukáže kratší vlasy po bocích a dlouhé uprostřed hlavy. Muži si je gentlemansky uhlazují směrem dozadu a vzbuzují dojem nejen starších, ale celkově i takzvaných old school účesů.

Přesně s tímto sestřihem si sedl trend vyholené pěšinky. Není na ní nic příliš extravagantního, složitého nebo specifického. Když chcete, stačí se zmínit kadeřníkovi a ten vám ji vykouzlí, kde si jen budete přát. Díky zvýrazněné pěšince old school účesy najednou chytají moderní nádech doplněný o špetku rebelství. Všeobecně nejlépe bude vyholená pěšinka vypadat na stranách, ale bránit se nemusíte ani klasické rovné. Zda si pak necháte vlasy po bocích zkrátit nebo je necháte stejně dlouhé jako ty nahoře, je na vás.

Každopádně to stojí za vyzkoušení! 

pinterest.com ; gto-live.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY PÁNSKÉ ÚČESY JARO 2016 VLASOVÉ TRENDY PÁNSKÉ VLASY

Související články

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek

Aromaterapeutická přírodní kosmetika Nobilis Tilia představuje novinky v řadě pro děti

Citlivá pokožka dětí vyžaduje maximálně šetrnou a jemnou péči od narození. Značka Nobilis Tilia na to myslí, a proto pro děti připravila novinky v podobě koupelového oleje, dětské pěny i BIO sirupu.

Celý článek

Nákupní tip: Namožené svaly a klouby uklidní aktivní látky jako chilli, zázvor, CBD i CBG

Podzim je jako stvořený pro aktivní dobrodružství. Když ale začnou bolet svaly a klouby, je potřeba jim dodat patřičný balzám.

Celý článek

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek

Objevte řadu pěti produktů obsahující komplex bylinných extraktů a éterických olejů pro aknózní pleť

Podzimní novinky, které ocení nejenom ti, kteří kvůli nošení roušek trpí více na akné. Řadu produktů Nobilis Tilia provází aroma hřebíčků, který se tradičně využívá pro své protizánětlivé účinky.

Celý článek

Herečka Markéta Stehlíková změnila image. Za kolekcí účesů nestojí nikdo jiný než její dvorní kadeřník Honza Kořínek

Pro změnu účesu a celkové image měla herečka hned několik důvodů. Nezapomíná však na svoje povinnosti zejména v rámci role v seriálu Ulice.

Celý článek

Známý návrhář Osmany Laffita si splnil další sen a nyní představuje kosmetiku Asombroso

Vášeň pro krásu a radost z nových projektů spojuje výsledek, kterým se nyní oblíbený návrhář může pochlubit. Kosmetika Asombrosso by Osmany Laffita sklízí první ovace.

Celý článek

Na vlídném místě zasvěceném aromaterapii a přírodě ve Vlčí Hoře naleznete novou energii v centru Nobilis Tilia

Přijďte si odpočinout a načerpat novou energii do aromaterapeutického centra Nobilis Tilia. Stejně tak jako výrobky, tak i celé nově zrekonstruované centrum aromaterapie si užije celá rodina. 

Celý článek