dnes je 09.07.2020 a svátek má Drahoslava

Vykročte tím správným směrem s Fit PROTEIN

Přidat na Seznam.cz
Leden – měsíc novoročních předsevzetí je už dávno za námi! První dny nového roku většinou bývají spojeny jen s těmi nejčistšími úmysly – zdravěji jíst, pravidelně se hýbat, najet na správnou životosprávu.

Ruku na srdce, jak dlouho letos odhodlání vydrželo vám?

Pokud však chcete udělat to nejlepší pro váš organismus, neměli byste to vzdávat. Základem je aktivní pohyb, dostatečný odpočinek a vyvážený jídelníček. Ve vašem snažení vás skvěle podpoří tyčinky Fit PROTEIN.

Ač by se podle názvu mohlo zdát, že se jedná o výrobek určený pouze pro aktivní sportovce, opak je pravdou. Fit PROTEIN je vhodný pro každého, komu záleží na tom, co jí. Tato tyčinka od české společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina obsahuje bílkoviny, které jsou základní stavební složkou, podstatnou pro správné fungování organismu. Díky vysokému podílu proteinů tyčinka výborně zasytí a pomůže i podpořit růst svalové hmoty, což v povánočním režimu oceníme.  

Tyčinka Fit PROTEIN obsahuje zdravé tuky a sacharidy, které dodají tělu postupně se uvolňující energii. Je tak dokonalou svačinou nejen pro regeneraci po sportovním výkonu, ale rovněž na aktivním výletu nebo během dne nabitého pracovními povinnostmi. Oceníte ji prostě vždy, když potřebujete být ve formě.

Zajímavé jsou nejen svým složením, ale i chutí. V nabídce jsou 3 varianty.

Fit PROTEIN s limetovou příchutí v kakaové polevě, Fit PROTEIN s klikvou velkoplodou a švestkami v kakaové polevě a Fit PROTEIN s arašídy a hrozinkami v kakaové polevě.

 

Na Facebooku MODA.CZ bude v pondělí 2. března probíhat o FIT TYČINKY SOUTĚŽ... Sledujte nás. 

Další informace naleznete na webových stránkách www.tycinkafit.cz a www.fit.eu

 

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA A ZDRAVÍ FIT PROTEIN FIT FIT TYČINKA ZDRAVÉ MLSÁNÍ TYČINKAFIT.CZ

Související články

Jarní smoothie recepty

Vitaminová bomba v podobě smoothie je oblíbenou svačinkou v teplých měsících. Přinášíme vám 6 nejlepších zdravých receptů, které si může udělat každý. Na co se můžete těšit? Nastartují imunitu, a navíc skvěle chutnají!

Celý článek

Zadržování vody v těle - úhlavní nepřítel hubnutí i zdravého životního stylu

Zadržování vody je velkým strašákem především těch z nás, které se neúspěšně snaží hubnout. Zadržování vody v těle je přirozený obranný mechanismus našeho metabolismu, se kterým se musíme naučit pracovat. V tomto článku se podíváme na příčiny tohoto jevu a účinnou obranu.

Celý článek

Má oblečení, které nosíme, psychologický efekt na naši náladu?

Existuje vztah mezi barvami našeho oblečení a naší náladou? Odborníci tvrdí, že ano. To, jak se oblékáme, má vliv nejen na naše okamžité rozpoložení a naopak, ale také na míru našeho sebevědomí a s tím související úspěšnost toho, co právě děláme.

Celý článek

Snídaně, která dodá energii na celý den. Ochutnejte tsampu!

Objevili jsme malý zázrak, který má všechno, co od zdravé potraviny očekáváte. Spoustu energie, vitamínů i vlákniny a málo kalorií. Navíc ji připravíte během pár minut, budete se cítit skvěle a plné síly. Co víc si po ránu přát?

Celý článek

Emilia Clarke se stala první ambasadorkou značky Clinique

Hra o trůny ještě neskončila, to vám můžeme slíbit. Na tom nejvyšším opět sedí okouzlující Emilia Clarke. Z té je totiž oficiální ambasadorka značky Clinique.

Celý článek

Chystáte se péct vánoční cukroví? Co to zkusit zdravě

Dobrých receptů není nikdy dost, a o vánočních svátcích to platí dvojnásob. Jaké jsou vaše nejoblíbenější? Tradiční linecké, sladké perníčky, vanilkové rohlíčky nebo včelí úly? Vybrali jsme pro vás několik z nich, tak nasaďte zástěru a jdeme na to.

Celý článek

Jak udržet v kondici svou imunitu i přes přibývající věk?

Nic není věčné, ani imunita si nedokáže udržet svou obranyschopnost na plné obrátky po celý život. Existují však jednoduché metody, jak jí s tím můžeme pomoct.

 

Celý článek

Samoopalovací přípravky pro krásné opálení

Počasí nám stále nepřeje, ale nebudeme zoufat, protože ono se to brzo zlomí, a abychom byly dokonale připravené na sezónu sukní a letních šatiček, pomůžeme si prozatím těmi nejlepšími samoopalovacími přípravky. 

Celý článek