dnes je 26.08.2019 a svátek má Luděk

Výroba vlastního parfému je nyní možná v nákupním centru Harvey Nichols v Londýně

Přidat na Seznam.cz
Harvey Nichols v Londýně nabízí možnost namíchat si svůj vlastní parfém na míru. Osobní vůni lze vytvořit ve vonném baru a podtrhnout tak svůj charakter či styl. Zákazníci si tak mohou vyzkoušet, vytvořit a zakoupit individuální parfém snů. 

Luxusní nový servis

Harvey Nichols je součástí luxusního amerického impéria, které má nákupní střediska po celém světě. Prvotřídní servis, unikátní koncept, známé značky a rozmanité kosmetické či vlasové procedury pod jednou střechou. Poslední horkou novinkou je parfémový bar v oddělení vůní, který patří značce z názvem Experimentální parfémový klub, který působí na trhu od roku 2016. Cílem klubu je vrátit radost, potěšení a zábavu do koupi parfému. 

Osobitá vůně pro každého

Exkluzivní a originální koncept je první svého druhu a jeho myšlenka patří právě Experimentálnímu klubu parfémů. Kreativní proces na cestě ke stvoření osobité vůně počíná přivoněním si ke škále vůní v malých lahvičkách. Těmto vůním se říká vrstvy. Jejich možnost kombinací je nekonečná. Zákazník si kape vzorky vůní dohromady do jedné lahvičky. Je jen na každém, kdy si sám řekne, že mu mixování stačí a parfém je hotový.

Cena je srovnatelná dražšímu parfému z obchodu

Servis výroby parfému na míru začíná cenově od 2.750 Kč. Velkou výhodou je, že když parfém bude docházet, je možno ho doplnit. Parfémový bar a obsluha si zaznamená zákazníkovu první kombinaci,takže si pak jen stačí přijít svou vůni doplnit s čímž klesá i původní cena na 1.240 Kč. Celý proces míchání a zkoušení trvá podle Experimentálního parfémového klubu asi 10 minut.

Zdroj; harveynichols.com, pinterest.com, vogue.co.uk

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOMETIKA A PARFÉMY VÝROBA PARFÉMU EXPERIMENTAL PERFUME CLUB VLASTNÍ PARFÉM HARVEY NICHOLS LONDÝN ANGLIE

Související články

Zpěvačka Dua Lipa je tváří nejnovější vůně Libre od Yves Saint Laurent

Anglická zpěvačka Dua Lipa, známá písněmi New Rules či One Lie, se stala oficiální tváří nového unisexového parfému Libre od francouzské značky Yves Saint Laurent. Při té příležitosti se objevilo i několik propagujících snímků. 

Celý článek
Čištění pleti

Po této péči bude vaše pleť zářit

Nic nedodá sebevědomí ženě více než zdravá zářivá pleť bez nedokonalostí. Cesta není jen o pár kosmetických přípravcích, ale o každodenním pečujícím rituálu.

Celý článek

Svůdná Angelina Jolie je tváří nové kampaně parfému Mon Guerlain

Oficiálně byla Angelina Jolie jmenována ambasadorkou značky Mon Guerlain již v roce 2017. Nyní značka přichází s parfémem „Intense“ a krásná herečka u toho rozhodně nechybí!

Celý článek

Mikádo pětkrát jinak, aneb jaký účes zvolit do práce či na oslavu?

Mikádo snad nikdy nevyjde z módy! Milujeme ho se vším všudy, je to jednoduchý, a přitom zatraceně šmrncovní sestřih. Jak si s ním pohrát, abyste neměla moc práce, a přitom vypadala dobře?

Celý článek

Eco-friendly soutěžení s Móda.cz! Vyhrajte přírodní pomocníky k dokonalému opálení

Léto se pomalu přehouplo do své druhé poloviny, to však neznamená, že se již nemusíme chránit před slunečními paprsky. Mnohé z vás dovolená u moře nebo vysoko na horách teprve čeká. Máte již dokonale přírodní výbavu na opalování?

Celý článek

Dokonalé obočí a jak ho dosáhnout

Dnešním trendem je přirozené a husté obočí. K jeho úpravě už tedy nepotřebujeme hlavně pinzetu, ale sérum na růst, tužku na zvýraznění a případně gel nebo řasenku na obočí. Hlavní je ale přirozenost a s tou vám teď poradíme.

Celý článek

Lady Gaga představuje vlastní kosmetickou značku

Metalické odstíny, výrazné líčení a třpytky. To je Haus Laboratories. Nová kosmetická značka, za kterou nestojí nikdo jiný než samotná Lady Gaga. Kdo jiný by taky tuhle kombinaci mohl vynosit lépe?

Celý článek

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek