dnes je 20.06.2019 a svátek má Květa

Výroba vlastního parfému je nyní možná v nákupním centru Harvey Nichols v Londýně

Přidat na Seznam.cz
Harvey Nichols v Londýně nabízí možnost namíchat si svůj vlastní parfém na míru. Osobní vůni lze vytvořit ve vonném baru a podtrhnout tak svůj charakter či styl. Zákazníci si tak mohou vyzkoušet, vytvořit a zakoupit individuální parfém snů. 

Luxusní nový servis

Harvey Nichols je součástí luxusního amerického impéria, které má nákupní střediska po celém světě. Prvotřídní servis, unikátní koncept, známé značky a rozmanité kosmetické či vlasové procedury pod jednou střechou. Poslední horkou novinkou je parfémový bar v oddělení vůní, který patří značce z názvem Experimentální parfémový klub, který působí na trhu od roku 2016. Cílem klubu je vrátit radost, potěšení a zábavu do koupi parfému. 

Osobitá vůně pro každého

Exkluzivní a originální koncept je první svého druhu a jeho myšlenka patří právě Experimentálnímu klubu parfémů. Kreativní proces na cestě ke stvoření osobité vůně počíná přivoněním si ke škále vůní v malých lahvičkách. Těmto vůním se říká vrstvy. Jejich možnost kombinací je nekonečná. Zákazník si kape vzorky vůní dohromady do jedné lahvičky. Je jen na každém, kdy si sám řekne, že mu mixování stačí a parfém je hotový.

Cena je srovnatelná dražšímu parfému z obchodu

Servis výroby parfému na míru začíná cenově od 2.750 Kč. Velkou výhodou je, že když parfém bude docházet, je možno ho doplnit. Parfémový bar a obsluha si zaznamená zákazníkovu první kombinaci,takže si pak jen stačí přijít svou vůni doplnit s čímž klesá i původní cena na 1.240 Kč. Celý proces míchání a zkoušení trvá podle Experimentálního parfémového klubu asi 10 minut.

Zdroj; harveynichols.com, pinterest.com, vogue.co.uk

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOMETIKA A PARFÉMY VÝROBA PARFÉMU EXPERIMENTAL PERFUME CLUB VLASTNÍ PARFÉM HARVEY NICHOLS LONDÝN ANGLIE

Související články

Jak si správně vybrat líčení na svatbu? Čemu se vyhnout a co naopak vyzkoušet?

Každá nevěsta chce být ve svůj velký den tou nejkrásnější. Výběr vhodného líčení ale může být mnohdy složitější, než se zdá. Jak být sama sebou, cítit se ve slavnostním make-upu dobře a ještě vyniknout, vám poradí tento článek.

Celý článek

Cara Delevingne představuje Dior make-up v rošťáckém vzhledu

Modelka mnoha tváří a stylů, tak by se dala nazvat jedna z nejžádanějších ve svém oboru. Cara aktuálně představuje kosmetické vychytávky v konceptu s názvem „Be Dior“ pro korejskou mutaci časopisu Vogue.

Celý článek

POMELLATO A CHIARA FERRAGNI představují „POMELLATO SISTERHOOD INITIATIVE “

Pomellato - Chiara Ferragni - Cass Bird. To jsou tři pojmy, tři ikony, tři jména, která když se spojí, musí vzniknout něco velkolepého.

Celý článek

Voděodolné řasenky, na které se můžete spolehnout

Chystáte se na dovolenou, koupaliště nebo třeba jen do kina? Pokud ano, budete jistě potřebovat voděodolnou řasenku. My vám řekneme, která opravdu funguje.

Celý článek

Elegantní posilovací stroj slibuje úžasné výsledky a stačí jen 15 minut denně

Nový koncept fitness studia v Londýně představil revoluční posilovací stroj s názvem Hodiny. Podle manuálu stačí jen pouhých 15 minut denně na tomto stroji a výsledky se dostaví za měsíc.

Celý článek

Slavné tenisové culíky, copy a jiné účesy

Spolu s French Open se na tenisových kurtech objevují nadějné i nejlepší hvězdy tenisu. Po celá desetiletí mají jednotlivé sportovkyně své vlastní profesionální účesy, Jako jsou copy, ale hlavně culíky! Prozkoumejte s námi, co která tenistka ráda nosí.

Celý článek

Dvorní vizážista značky Gucci vydává zajímavou knihu o make-upu

Podle Thomase de Kluyer je krása v nedokonalosti. Drobné vady na kráse rád mění na výjimečné přednosti. Thomas se proslavil co by make-up artista u značky Gucci. Nová kniha je zpovědí o tvořivosti, důmyslném líčení a abstraktní kráse. 

Celý článek

Kosmetický organizér může být vaším Svatým grálem

Make-up je vlastně určitým způsobem osobní terapií každé ženy. A větší terapií je to, když ho máme pěkně na jednom místě vždy po ruce.

Celý článek