dnes je 03.08.2020 a svátek má Miluše

Výroba vlastního parfému je nyní možná v nákupním centru Harvey Nichols v Londýně

Přidat na Seznam.cz
Harvey Nichols v Londýně nabízí možnost namíchat si svůj vlastní parfém na míru. Osobní vůni lze vytvořit ve vonném baru a podtrhnout tak svůj charakter či styl. Zákazníci si tak mohou vyzkoušet, vytvořit a zakoupit individuální parfém snů. 

Luxusní nový servis

Harvey Nichols je součástí luxusního amerického impéria, které má nákupní střediska po celém světě. Prvotřídní servis, unikátní koncept, známé značky a rozmanité kosmetické či vlasové procedury pod jednou střechou. Poslední horkou novinkou je parfémový bar v oddělení vůní, který patří značce z názvem Experimentální parfémový klub, který působí na trhu od roku 2016. Cílem klubu je vrátit radost, potěšení a zábavu do koupi parfému. 

Osobitá vůně pro každého

Exkluzivní a originální koncept je první svého druhu a jeho myšlenka patří právě Experimentálnímu klubu parfémů. Kreativní proces na cestě ke stvoření osobité vůně počíná přivoněním si ke škále vůní v malých lahvičkách. Těmto vůním se říká vrstvy. Jejich možnost kombinací je nekonečná. Zákazník si kape vzorky vůní dohromady do jedné lahvičky. Je jen na každém, kdy si sám řekne, že mu mixování stačí a parfém je hotový.

Cena je srovnatelná dražšímu parfému z obchodu

Servis výroby parfému na míru začíná cenově od 2.750 Kč. Velkou výhodou je, že když parfém bude docházet, je možno ho doplnit. Parfémový bar a obsluha si zaznamená zákazníkovu první kombinaci,takže si pak jen stačí přijít svou vůni doplnit s čímž klesá i původní cena na 1.240 Kč. Celý proces míchání a zkoušení trvá podle Experimentálního parfémového klubu asi 10 minut.

Zdroj; harveynichols.com, pinterest.com, vogue.co.uk

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOMETIKA A PARFÉMY VÝROBA PARFÉMU EXPERIMENTAL PERFUME CLUB VLASTNÍ PARFÉM HARVEY NICHOLS LONDÝN ANGLIE

Související články

Jak na perfektní plážové vlny snadno a rychle

K létu plážové vlny ve vlasech jednoznačně patří. Ne vždy se nám chce trávit s jejich přípravou hromadu času. Proto vám přinášíme čtyři tipy, jak na vlny snadno a rychle…

Celý článek

Nejznámější města módy

Milujete módu a chcete jí být nablízku? Co tak navštívit nejznámější města módy a nechat se okouzlit jejich atmosférou? Na vlastní oči uvidíte nejen památky a historii města, ale také všechny možné obchody s luxusními značkami.

Celý článek

Hitem léta jsou drdoly učesané nakřivo! Seznamte se s vlasovými doplňky, které tento jednoduchý účes ještě pozvednou

Vstát, vlasy zamotat a upevnit gumičkou. Tak by mohl vypadat rychlý ranní rituál, pokud nemáte příliš času, pokud je horko nebo se vám jednoduše nechce trávit více času se svými vlasy a jakýmkoliv účesem. Jak snadno a rychle drdol doplnit, aby působil sofistikovaně a naprosto precizně?

Celý článek

Kokosový olej jako skvělý pomocník nejen pro pleť i zuby

Sen každé z nás, mít jenom jeden kouzelný produkt, který funguje na vše. Levný, účinný a ještě když krásně voní. Co více si přát? Možná vás překvapí, na co vše můžete kokosový olej použít!

Celý článek

Jak přivést letní líčení k dokonalosti

V létě sice některé vrstvy make-upu odkládáme, ale zároveň potřebujeme své pleti dodat dostatečnou hydrataci a ochranu. Přinášíme výběr pěti produktů, které vám toto léto perfektně poslouží.

Celý článek

Krásná Lily-Rose Depp se stala tváří nové kampaně značky Chanel

Dcera slavného herce Johnny Deppa, který před pár dny oslavil své 56. narozeniny, propůjčila svou tvář do reklamy na novou rtěnku Chanel.

Celý článek

Krásná v každém věku. Nová beauty kampaň Dior s Gisele Bündchen a její maminkou

Brazilská supermodelka Gisele Bündchen je společně se svou maminkou tváří pleťového séra značky Dior. Decentní fotografie dvou rozdílných generací ukazují, že krásná můžete být v každém věku.

Celý článek

Zadržování vody v těle - úhlavní nepřítel hubnutí i zdravého životního stylu

Zadržování vody je velkým strašákem především těch z nás, které se neúspěšně snaží hubnout. Zadržování vody v těle je přirozený obranný mechanismus našeho metabolismu, se kterým se musíme naučit pracovat. V tomto článku se podíváme na příčiny tohoto jevu a účinnou obranu.

Celý článek