dnes je 22.01.2020 a svátek má Slavomír

Výroba vlastního parfému je nyní možná v nákupním centru Harvey Nichols v Londýně

Přidat na Seznam.cz
Harvey Nichols v Londýně nabízí možnost namíchat si svůj vlastní parfém na míru. Osobní vůni lze vytvořit ve vonném baru a podtrhnout tak svůj charakter či styl. Zákazníci si tak mohou vyzkoušet, vytvořit a zakoupit individuální parfém snů. 

Luxusní nový servis

Harvey Nichols je součástí luxusního amerického impéria, které má nákupní střediska po celém světě. Prvotřídní servis, unikátní koncept, známé značky a rozmanité kosmetické či vlasové procedury pod jednou střechou. Poslední horkou novinkou je parfémový bar v oddělení vůní, který patří značce z názvem Experimentální parfémový klub, který působí na trhu od roku 2016. Cílem klubu je vrátit radost, potěšení a zábavu do koupi parfému. 

Osobitá vůně pro každého

Exkluzivní a originální koncept je první svého druhu a jeho myšlenka patří právě Experimentálnímu klubu parfémů. Kreativní proces na cestě ke stvoření osobité vůně počíná přivoněním si ke škále vůní v malých lahvičkách. Těmto vůním se říká vrstvy. Jejich možnost kombinací je nekonečná. Zákazník si kape vzorky vůní dohromady do jedné lahvičky. Je jen na každém, kdy si sám řekne, že mu mixování stačí a parfém je hotový.

Cena je srovnatelná dražšímu parfému z obchodu

Servis výroby parfému na míru začíná cenově od 2.750 Kč. Velkou výhodou je, že když parfém bude docházet, je možno ho doplnit. Parfémový bar a obsluha si zaznamená zákazníkovu první kombinaci,takže si pak jen stačí přijít svou vůni doplnit s čímž klesá i původní cena na 1.240 Kč. Celý proces míchání a zkoušení trvá podle Experimentálního parfémového klubu asi 10 minut.

Zdroj; harveynichols.com, pinterest.com, vogue.co.uk

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOMETIKA A PARFÉMY VÝROBA PARFÉMU EXPERIMENTAL PERFUME CLUB VLASTNÍ PARFÉM HARVEY NICHOLS LONDÝN ANGLIE

Související články

Chcete pořádnou změnu? Zkuste ofinu

Stačí párkrát šmiknout a velká změna je na světě. Jedno je jisté, ofina vás nudit nebude. Díky novému střihu omládnete a zjemní se vám rysy. Dokonce existuje několik typů ofin, ale první se vrhněme na to, komu nejvíce bude ofina slušet.

Celý článek

Dopřejte svému tělu tu správnou výživu

Rok odstartoval a sním i mnohá předsevzetí o změně životního stylu. Ať už jste si nějaká předsevzala či naopak, zkuste rok 2020 začít se správnou péči o své tělo. Zaměřte se na složení a boj s vašimi nedostatky bude minulostí.

Celý článek

Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nový rok, nová sezóna a první hollywoodská událost - to jsou Zlaté glóby. Každoroční přehlídka okouzlujících dam. A že jich bylo! My se tentokrát zaměřili na ty nejhvězdnější beauty looky.

Celý článek

V Londýně je otevřena nová výstava Alexandera McQueena s názvem ‚Roses‘

V londýnském ateliéru Alexander McQueen je otevřena výstava modelů s názvem 'Roses'. Výstava opulentních šatů nabízí pohled jak na nové róby z dílny nynější kreativní ředitelky Sarah Burton, tak i na ikonické modely, jež vytvořil Alexander McQueen. 

Celý článek

Když kosmetika vzniká s láskou, je to znát!

Přesně takto pojal Dr. Frank Crandall svou značku PHYSICIANS FORMULA, kterou založil v roce 1937, aby pomohl své manželce Edith překonat autoimunitní onemocnění. Dnes je tato kosmetická značka jednou z nejuznávanějších na světě.

Celý článek

Jak správně pečovat o svou pleť v různém věku

V každém věku má naše pleť odlišené požadavky a když je nebudeme dodržovat, tak se nám to brzy vymstí. Je potřeba myslet na správnou péči v každém věku. Jak o svou pleť pečujete vy?

Celý článek

Našli jsme ráj, kde je péče o sebe nanejvýš důležitá. Jmenuje se Boutique Sisley

Péče o své tělo, stejně jako o svou duši, by měly být jedním z hlavních bodů na vašem pravidelném programu. Ne vždy se poštěstí dopřát si tento luxus sama sobě, a tak je na místě, oddat se do rukou odborníků.

Celý článek

Čočky jsou out, noste brýle jako stylový doplněk

Dříve byly brýle brány jako nehezká nutnost, dnes jsou spíše krásným doplňkem. Ženám zvýrazní oči, orámují obličej a člověk hned vypadá mnohdy chytřejší. I v zimě můžete nosit brýle, jak sluneční, tak klasické.

Celý článek