dnes je 08.03.2021 a svátek má Gabriela

VYZKOUŠENO: Jedinečné, neobvyklé a inovativní kosmetické produkty Lush

Přidat na Seznam.cz
Sprchový gel nemusí být vždy tekutý a pasta na zuby se nemusí mačkat z tuby. Lush na to jde jinak. Postupně představuje nové a nové produkty běžné potřeby v novém kabátku.

Tuhé parfémy

Odšroubujete víčko, přetřete bříškem prstu a namažete na zápěstí, krk nebo předloktí. Tak snadné je použití tuhého parfému. Na rozdíl od klasických vůní ve flakónech, tuhý parfém je asi tak stokrát praktičtější i lepší na cesty - je výrazně lehčí, menší a riziko poškození a znehodnocení se minimalizuje na nulu. Co si budeme povídat, tuhý parfém se perfektně vejde také do jakéhokoli psaníčka, takže hurá na párty! 

Ústní voda v tabletkách

Zubní pasta i ústní voda dostaly díky Lushi novou podobu malých sympatických tabletek. V případě zubní pasty jen rozkousnete a čistíte, u ústní vody necháte vyšumět v ústech spolu s troškou vody. Snad ještě zmíníme jejich skvělou chuť, která vás bude bavit. Drobnou lahvičku snadno přihodíte do kabelky, takže si budete moci diskrétně osvěžit dech kdykoli během dne. 

Nahaté sprchové gely

Co prosím? No ano, tuhý sprchový gel. A ne, není to mýdlo. Stále jde o oblíbenou formu sprchového gelu se závislost tvořícími vůněmi Lush. Jen sprcháče přišly o plastové obaly a jsou teď úplně nahaté. Proč? Nezatěžují životní prostředí a vy nemusíte stále chodit ke kontejneru s dalšími a dalšími plasty. V novém provedení najdete všechny své oblíbené vůně, teď před Vánoci také oblíbenou Snow Fairy a pár novinek.

Masážítka

Vytáhnete ho z papírového sáčku a lehce přejedete přes kůži, z masážítka se začnou postupně uvolňovat složky jako bambucké máslo, které hydratují vaši pokožku. S masážítkem si vystačíte sami a můžete si tak dopřát trochu jiné večerní po-koupelové mazání nebo ho můžete používat ve dvou. Oboje si užijete!

Šampuky

Šampon, který svým tvarem připomíná tak trochu makronku. To není zlé, ne? Mezi šampuky je opravdu velký výběr a můžete tak přebírat mezi nejrůznějšími vůněmi, barvami a také trefnými názvy jako Honey I washed My Hair nebo Jason And The Argan Oil. A co že šampuk je? Nahatý tuhý šampón na vlasy. Po parfémech a sprcháčích už moc dobře víte, co to znamená.

Žádné zbytečné obaly. Stejná kvalita. Více legrace.

To jen tak na závěr, kdybyste si v průběhu nedělali výpisky... 

Lush

Přidat na Seznam.cz
KOSMETIKA A PARFÉMY LUSH KOSMETIKA PŘÍRODNÍ KOSMETIKA NOVINKY TIPY

Související články

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

CO JE PLEŤOVÁ ESENCE A PROČ JE DŮLEŽITĚJŠÍ NEŽ HYDRATAČNÍ KRÉM

První receptury na výrobu pleťové esence byly objeveny v příručce krásy pro gejši v roce 1813. Představovala koncentrát s vysokým obsahem rostlinných složek získaných destilací nebo systémem na přípravu tradičního japonského čaje.

Celý článek

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

Nákupní tip: příroda, bylinky i hojivé účinky v podobě přírodní kosmetiky

Jak už jsme avizovali na začátku února, sebeláska i láskám k druhým provází měsíc únor od začátku do konce. Nadělte si trošku radosti díky přírodní kosmetice.

Celý článek

Nejlepší módní inspirace z filmů a seriálů dostupných na Netflixu

Streamovací platforma Netflix nabízí na svých stránkách nespočet seriálů a filmů, z nichž se dá inspirovat. Zvlášť, co se módy týče. Připravili jsme seznam těch, které by vám coby módním nadšencům neměli uniknout. 

Celý článek

Tipy na valentýnské líčení

Svátek zamilovaných, který bude už za pár dnů, si říká o výjimečné líčení. Vsadíte na výrazné oči nebo se zaměříte na oslňující rty? 

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

OLEJOVÝ PARFÉM MODERNÍ TRADICE Z PŘÍRODY

Pokud by měla vůně tvář, jistě by patřila Kleopatře. Byla její první známou propagátorkou. Velmi dobře si uvědomovala účinky esenciálních olejů, které patřily k jejím každodenním zkrášlujícím rituálům. Historické prameny uvádějí, že Kleopatra používala vůni ke svádění Marca Antonia a podlaha kolem její postele a budoáru byla posetá růžemi.    

Celý článek