dnes je 04.12.2022 a svátek má Barbora

Weekend Market opět rozbouří české vody

Přidat na Seznam.cz
Alternativní tržnice MINT market otevírá v březnu opět své brány další neotřelé kolekci českých návrhářů oblečení, doplňků a šperků. Prodejní nabídka startuje v sobotu 4. března v hale číslo 13 v Pražské tržnici v Holešovicích.

Už tuto sobotu rozvíří Pražskou tržnici v Holešovicích kolekce českých tvůrců a designérů. Po zimní pauze začíná opět pravidelný sobotní MINT: Weekend Market plný autorských kousků oděvů, doplňků, designu a vybraného jídla a nápojů. Součástí nezávislých trhů jsou také projekty ze sociální oblasti, ekologie a ze sféry udržitelnosti lidských zdrojů.

Mezi tyto projekty MINT Marketu spadá například: IMH šperky z recyklovaných PET lahví; dobročinný obchod SUE RYDER, který přijímá již nepotřebné věci a dále je prodává a z výtěžku pomáhá financovat péči o seniory; přírodní kosmetika NATURINKA, která podporuje výtěžkem z prodeje organizaci DEBRA ČR pečující o děti s nemocí motýlích křídel a mnoho dalších.

MINT Market podporuje lokálnost a malé české tvůrce a svou činností se také podílí na pozvednutí kulturního využití Pražské tržnice, která spadá do městské památkové rezervace.

Prodejní nabídka je doplněná doprovodným programem, tvůrčími workshopy a občerstvením, součástí je i dětský koutek. Vstup na trhy je zdarma a bez bariér. Trhy jsou od 4. března otevřeny pravidelně každou sobotu od 9.00 do 18.00 hodin.

Přidat na Seznam.cz
MINT MARKET WEEKEND MARKET DEBRA IMH ŠPERKY SUE RYDER NATURINKA ODĚVY DOPLŇKY DESIGN PŘÍRODNÍ KOSMETIKA WORKSHOP EKOLOGIE LIDSKÉ ZDROJE

Související články

Vánoční kolekce Swarovski

VSTUPTE SE SWAROVSKI DO SVĚTA VÁNOČNÍCH ZÁZRAKŮ

Letos na Vánoce Swarovski otevírá dveře do světa zázraků s představuje novou kolekci plnou jedinečných dárků a dokonalých svátečních doplňků, které okouzlí, inspirují a podněcují nové tradice. 

Celý článek

Sarah Jessica Parker navrhla společně s Ericem Hughesem vlastní řadu tapet

Herečka ze seriálu Sex ve městě se spojila se svým dlouholetým návrhářem Ericem Hughesem a společně navrhli sérii tapet, které jsou, na rozdíl od většiny šatů a střevíčků samotné Carrie Bradshaw, dostupné všem.

Celý článek
Bulgari Vánoce

OSLAVTE LETOŠNÍ VÁNOCE S LUXUSNÍMI ŠPERKY BULGARI

Letos na Vánoce představuje klenotnický dům Bulgari kampaň I Believe in Wonder, která nás nabádá, abychom uvěřili na zázraky. Otevřete své srdce i mysl zázrakům a užijte si svátky v novém světle.

Celý článek

Vánoční kampaň Tiffany & Co. x Andy Warhol oslavuje minulost i přítomnost zároveň

Populární značka šperků vypustila do světa svou novou vánoční kampaň pro rok 2022, do které obsadila modelku Hailey Bieber. Tiffany & Co. se vrací do minulosti a zároveň oslavuje přítomnost.

Celý článek

Znáte pilíře skandinávského stylu bydlení? Na podzim vsaďte na designové svícny

Podzim nám ubírá světlo i slunce, zároveň je však jedinečným obdobím, kdy si můžete plně vychutnávat teplo a vůni krásných svíček. Právě k tomu perfektně poslouží designové svícny ve skandinávském stylu.

Celý článek

Podzimní styling nejen do kanceláře

Dlouhé korporátní chodby by rozhodně mohly být dobrým pomyslným molem, co myslíte? Tak proč si to jen představovat. Rozzařte s pomocí aktuálních trendů právě tu vaši kancelář a vneste mezi své kolegy trochu svěžího podzimního vánku.

Celý článek

Nová značka přírodní kosmetiky Juzika vstupuje na český trh

Česká přírodní kosmetika na akné Juzika. Vyvinutá českým vědcem a vyrobená v České republice vstupuje právě dnes na trh. Uvádíme dva inovativní produkty na boj s akné - krém a sérum, které jsou vhodné pro dospívající i dospělé.

Celý článek

Víkendový workshop s WIM HOF METODOU

Sportoviště města Sušice pořádají v termínu od 25. do 27. listopadu 2022 víkendový workshop s certifikovaným instruktorem Wim Hof metody Filipem Zemanem.

Celý článek