dnes je 19.01.2020 a svátek má Doubravka

WOB nebo LOB, který si vyberete vy?

Přidat na Seznam.cz
BOB je stále jeden z nejpopulárnějších účesů posledních několika let, a nyní dostává novou podobu, které podlehly i slavné osobnosti. Přichází smyslný WOB a panenský LOB.

Když už máte pocit, že přišel čas na změnu účesu, většinou volíme mezi krátkými a dlouhými vlasy. Letošním horkým trendem, který jsme již mohli vypozorovat nejen u známých modelek, se stává pohodlné středně dlouhé mikádo.

Nejnovější reinkarnace BOBU v podání celebrit jsme mohli vidět například na předávání cen BAFTA či Grammy Awards 2015, kde je na červeném koberci hned v několika stylech představily Rosamund Pike, Taylor Swift i Katy Perry. Nespoutaná hříva chaotických vln v délkách od uší až po ramena skvěle sedí nejen Byoncé ale také Kim Kardashian. Je jasné, že kratší vlnitý wob i delší panenský lob se stává mega trendem letošní sezony

WOB je přeci jen pouze zvlněná verze klasického BOBU, ale je neuvěřitelné, jak přidání struktury a objemu tomuto účesu dodává mnohem modernější a mladistvější vzhled. Hodí se ke všem tvarům obličeje a je ideální pro ženy s přirozeně vlnitými vlasy. Skvěle bude vypadat i u rovných vlasů, kterým můžete vdechnout potřebnou strukturu šikovným přípravkem na styling s mořskou solí.


LOB je nejdelší a nejhladší verze BOBU, sahající po klíční kosti, která již loni zavládla mezi účesy celebrit a letos se jistě neomrzí. Perfektně se hodí k oválným tvářím, přidává na symetrii a svůdnosti. S LOB jsou vaše vlasy dostatečně dlouhé, abyste je mohla svázat do culíku či drdolu a zároveň ne tak dlouhé, abyste strávila hodiny s kulmou či žehličkou.


Zdroj: swide.com, pinterest.com
 

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY TREND 2015 ÚČESY CELEBRIT KRÁTKÉ MIKÁDO KRÁTKÉ STŘIHY STŘEDNĚ DLOUHÉ VLASY POLODLOUHÉ VLASY DELŠÍ MIKÁDO VLNY #moda

Související články

Chcete pořádnou změnu? Zkuste ofinu

Stačí párkrát šmiknout a velká změna je na světě. Jedno je jisté, ofina vás nudit nebude. Díky novému střihu omládnete a zjemní se vám rysy. Dokonce existuje několik typů ofin, ale první se vrhněme na to, komu nejvíce bude ofina slušet.

Celý článek

Česká značka Bohempia - nejenom boty z konopí

Bohempia je česká inovativní značka, která se zaměřuje na práci s jedním z nejekologičtějších materiálů, a tedy technickým konopím. Vyrábějí nejenom dnes už známé tenisky, ale také oblečení a doplňky.

Celý článek

Kadeřnice celebrit Lussi Bugner: krásné vlasy v zimě nemusí být problém

Koloběh péče o vlasy vlastně nikdy nekončí. Na jaře a na podzim nám častěji padají, v létě dostávají zabrat od slunce a vody a v zimě na ně čekají nástrahy, o kterých jste možná ani netušila. Jak úspěšně udržet tempo se svými vlasy nám poradila kadeřnice celebrit Lussi Bugner.

Celý článek

BackYard představil nové designéry

V pražském módním obchodu BackYard se představily dvě nové značky YBA a Messa. Nejen je, ale i mnoho dalšího, přišli obdivovat Andrea a Michal Růžičkovi, Jana Plodková nebo Michaela Maurerová.

Celý článek

Podzimní vlasové kreace, aneb jak vlasy upravit, když fouká a prší

Podzim nám svým sychravým počasím už jasně dává najevo, že je zde a v plné síle. To se bohužel o vlasech v tomto větrném a deštivém období říci nedá. Jak si poradit s neposednými loknami nebo rozcuchanou kšticí? Máme pro vás několik osvědčených tipů.

Celý článek

Dámská platinová blond a jak ji nosit

Platinová blond je opět na výsluní. Nebudeme vám lhát i nám se tento trend líbí. Pokud i vy toužíte po změně, máme pro vás inspiraci, jak hvězdně tuto barvu nosit.

Celý článek

Co jsme se mohli dozvědět na podzimní módní události Life is fashion

Podruhé v tomto roce se mohli milovníci módy setkat nad skleničkou Prosecca s tvůrci nebo novými tvářemi české designové scény, tentokrát v prostorách Institutu módní tvorby. Kromě diskuzí nad radostmi a strastmi módního průmyslu se návštěvníci mohli také zúčastnit networkingu, na který byl tento večer zacílen.

Celý článek

Josefina Bakošová a její kolekce Symbióza

Úspěšná česká návrhářka Josefina Bakošová, kterou můžete znát i jako členku kreativního dua Ester a Josefina, vypustila do světa kolekci s názvem Symbióza, která předesílá, že se jedná o spojení několika elementů.

Celý článek