dnes je 23.05.2022 a svátek má Vladimír

WOB nebo LOB, který si vyberete vy?

Přidat na Seznam.cz
BOB je stále jeden z nejpopulárnějších účesů posledních několika let, a nyní dostává novou podobu, které podlehly i slavné osobnosti. Přichází smyslný WOB a panenský LOB.

Když už máte pocit, že přišel čas na změnu účesu, většinou volíme mezi krátkými a dlouhými vlasy. Letošním horkým trendem, který jsme již mohli vypozorovat nejen u známých modelek, se stává pohodlné středně dlouhé mikádo.

Nejnovější reinkarnace BOBU v podání celebrit jsme mohli vidět například na předávání cen BAFTA či Grammy Awards 2015, kde je na červeném koberci hned v několika stylech představily Rosamund Pike, Taylor Swift i Katy Perry. Nespoutaná hříva chaotických vln v délkách od uší až po ramena skvěle sedí nejen Byoncé ale také Kim Kardashian. Je jasné, že kratší vlnitý wob i delší panenský lob se stává mega trendem letošní sezony

WOB je přeci jen pouze zvlněná verze klasického BOBU, ale je neuvěřitelné, jak přidání struktury a objemu tomuto účesu dodává mnohem modernější a mladistvější vzhled. Hodí se ke všem tvarům obličeje a je ideální pro ženy s přirozeně vlnitými vlasy. Skvěle bude vypadat i u rovných vlasů, kterým můžete vdechnout potřebnou strukturu šikovným přípravkem na styling s mořskou solí.


LOB je nejdelší a nejhladší verze BOBU, sahající po klíční kosti, která již loni zavládla mezi účesy celebrit a letos se jistě neomrzí. Perfektně se hodí k oválným tvářím, přidává na symetrii a svůdnosti. S LOB jsou vaše vlasy dostatečně dlouhé, abyste je mohla svázat do culíku či drdolu a zároveň ne tak dlouhé, abyste strávila hodiny s kulmou či žehličkou.


Zdroj: swide.com, pinterest.com
 

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY TREND 2015 ÚČESY CELEBRIT KRÁTKÉ MIKÁDO KRÁTKÉ STŘIHY STŘEDNĚ DLOUHÉ VLASY POLODLOUHÉ VLASY DELŠÍ MIKÁDO VLNY #moda

Související články

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

Kadeřnická ikona Petra Měchurová o Royal Albert Hall, australském Vogue i svých dalších snech

Je první ženou na světě, která vyhrála jedno z nejprestižnějších kadeřnických ocenění, spolupracovala mimo jiné i s australským Vogue a v Royal Albert Hall vytvářela účesy, aby pomohla dětem s leukémií.

Celý článek

Petra Měchurová slaví 20 let od založení svého salonu novou kolekcí TO BE

Svůj salon otevřela v roce 2001. Nadšení pro kadeřnické řemeslo ji neopouští ani po dvaceti letech. Téma mezilidských vztahů odráží její nová kolekce s názvem TO BE.

Celý článek

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek

Herečka Markéta Stehlíková změnila image. Za kolekcí účesů nestojí nikdo jiný než její dvorní kadeřník Honza Kořínek

Pro změnu účesu a celkové image měla herečka hned několik důvodů. Nezapomíná však na svoje povinnosti zejména v rámci role v seriálu Ulice.

Celý článek

ROZHOVOR: Honza Kořínek o covidu, kadeřnickém byznysu i trendech

Pro kadeřníky (a nejen pro ně) nastal 3. května den, na který čekali doslova jako na spásu. Konečně mohli otevřít své salony a věnovat se tak práci, kterou milují. Mezi nimi byl i vyhlášený vlasový guru Honza Kořínek.

Celý článek

MICHAL ZAPOMĚL: Styl je odvaha být sám sebou

Pokud si myslíte, že když jdete dělat rozhovor s jedním z nejlepších kadeřníků této země, bude řeč hlavně o barvách a trendech, jste na omylu. Postupem času totiž zjistíte, že Michal Zapoměl je jiný. Jeho čistota a inspirativnost vás vtáhne a vy máte pocit, že každou jeho větu si musíte zapamatovat. 

Celý článek