dnes je 14.06.2021 a svátek má Roland

WOB nebo LOB, který si vyberete vy?

Přidat na Seznam.cz
BOB je stále jeden z nejpopulárnějších účesů posledních několika let, a nyní dostává novou podobu, které podlehly i slavné osobnosti. Přichází smyslný WOB a panenský LOB.

Když už máte pocit, že přišel čas na změnu účesu, většinou volíme mezi krátkými a dlouhými vlasy. Letošním horkým trendem, který jsme již mohli vypozorovat nejen u známých modelek, se stává pohodlné středně dlouhé mikádo.

Nejnovější reinkarnace BOBU v podání celebrit jsme mohli vidět například na předávání cen BAFTA či Grammy Awards 2015, kde je na červeném koberci hned v několika stylech představily Rosamund Pike, Taylor Swift i Katy Perry. Nespoutaná hříva chaotických vln v délkách od uší až po ramena skvěle sedí nejen Byoncé ale také Kim Kardashian. Je jasné, že kratší vlnitý wob i delší panenský lob se stává mega trendem letošní sezony

WOB je přeci jen pouze zvlněná verze klasického BOBU, ale je neuvěřitelné, jak přidání struktury a objemu tomuto účesu dodává mnohem modernější a mladistvější vzhled. Hodí se ke všem tvarům obličeje a je ideální pro ženy s přirozeně vlnitými vlasy. Skvěle bude vypadat i u rovných vlasů, kterým můžete vdechnout potřebnou strukturu šikovným přípravkem na styling s mořskou solí.


LOB je nejdelší a nejhladší verze BOBU, sahající po klíční kosti, která již loni zavládla mezi účesy celebrit a letos se jistě neomrzí. Perfektně se hodí k oválným tvářím, přidává na symetrii a svůdnosti. S LOB jsou vaše vlasy dostatečně dlouhé, abyste je mohla svázat do culíku či drdolu a zároveň ne tak dlouhé, abyste strávila hodiny s kulmou či žehličkou.


Zdroj: swide.com, pinterest.com
 

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY TREND 2015 ÚČESY CELEBRIT KRÁTKÉ MIKÁDO KRÁTKÉ STŘIHY STŘEDNĚ DLOUHÉ VLASY POLODLOUHÉ VLASY DELŠÍ MIKÁDO VLNY #moda

Související články

ROZHOVOR: Honza Kořínek o covidu, kadeřnickém byznysu i trendech

Pro kadeřníky (a nejen pro ně) nastal 3. května den, na který čekali doslova jako na spásu. Konečně mohli otevřít své salony a věnovat se tak práci, kterou milují. Mezi nimi byl i vyhlášený vlasový guru Honza Kořínek.

Celý článek

MICHAL ZAPOMĚL: Styl je odvaha být sám sebou

Pokud si myslíte, že když jdete dělat rozhovor s jedním z nejlepších kadeřníků této země, bude řeč hlavně o barvách a trendech, jste na omylu. Postupem času totiž zjistíte, že Michal Zapoměl je jiný. Jeho čistota a inspirativnost vás vtáhne a vy máte pocit, že každou jeho větu si musíte zapamatovat. 

Celý článek

Trendy krátké sestřihy na rok 2021 inspirované vaší oblíbenou celebritou

Taky se už těšíte na návštěvu svého kadeřníka? Abychom vám to nekonečné čekání zkrátili, připravili jsme tipy na trendy krátké sestřihy na jaro 2021. A inspiraci bereme od těch nejpovolanějších - celebrit.

Celý článek

Orámujte svoji krásu ofinou, je pořád v kurzu!

Ano, je to tu zase! Ofina je opět v kurzu. Ženy ofinu buď milují nebo nesnáší. Je pravdou, že ofina dokáže pěkně potrápit, ale může každé ženě vytvořit krásný vzhled. I když jsou kadeřnictví teď zavřená, tak to zvládnete i vy doma.

Celý článek

Zavřená kadeřnictví aneb první pomoc pro vaše vlasy

Zavřená kadeřnictví většinu žen trápí už několik měsíců. Máte nehezké odrosty, roztřepené konečky nebo zplihlé vlasy? Víme, jak tento problém vyřešit nebo alespoň částečně zamaskovat. Vše se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Nejlepší účesy z letošních Zlatých glóbů aneb v jednoduchosti je krása

Zlaté glóby se letos kvůli pandemii uskutečnily za zcela jiných podmínek, než jsme zvyklí. Největší herecké hvězdy se neprošly po červeném koberci, ale přenos sledovaly z domova a byly do něj zapojeny pouze virtuálně.

Celý článek

Trendy účesy, se kterými letos zazáříte

Blíží se jaro, a to je vždy skvělým časem na změnu účesu. Pomůžeme vám s vaším rozhodováním, abyste měly jasno, až se otevřou kadeřnictví. Našli jsme ty, které budou v letošním roce nejvíc trendy! Se správnými pomocníky je navíc snadno upravíte i doma.

Celý článek

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek