dnes je 11.04.2021 a svátek má Izabela

Začíná předprodej skipasů na zimu 2020/21

Přidat na Seznam.cz
Špindlerův Mlýn připravil pro svoje fanoušky nejen nabídku skipasů za nejvýhodnější ceny, ale i celou řadu novinek, které zatraktivní lyžování a pobyty v těchto resortech. Věrnostní program GOPASS přichází zároveň s horkou novinkou – v jeho nabídce nově přibyla další zajímavé střediska v Rakousku a v Itálii!

Zdroj:skiareal.cz

Předprodej skipasů bude v současné situaci spolu s dynamickými cenami důležitým prvkem řízeného manažerování prodaných lístků a vytíženosti středisek v daném termínu.

„Začátek prodeje je příležitostí, kdy si lyžaři mohou nakoupit skipasy na kterýkoliv termín v sezóně za nejlepší ceny. Lyžaři ve Špindlerově Mlýně ví, že skipasy prodáváme za flexibilní ceny, tedy stejně jako v případě letenek platí, čím dříve nakoupí, tím lepší cenu mohou získat. Uvědomujeme si i současnou situaci, a právě proto doplňujeme při nákupu takové garance, aby každý, kdo se rozhodne naplánovat si lyžování, tak to mohl udělat bez obav a v případě jakýchkoliv omezení lyžování změnit podle toho, jak mu to bude vyhovovat,“ vysvětlil René Hroneš, ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn.


Zdroj: skiareal.cz

Fanoušci lyžování určitě ocení také uvolnění storno podmínek. Díky tomu mohou v případě potřeby využít možnost bezplatného storna skipasů do 23. prosince.

Horská střediska provozovaná společností Tatra Mountains Resort se na zimu připravují naplno a v současnosti jsou nastavená na příchod dlouhodobějšího ochlazení, které chtějí využít na zasněžování a přípravu sjezdovek pro lyžaře. „Začátek lyžování ve Špindlerově Mlýně je naplánovaný na 12. prosinec, na Ještědu bychom sezónu společně s novou sjezdovkou Nová Skalka rádi otevřeli 26. prosince. Na Slovensku máme naplánovaný začátek lyžování o něco dříve – už 4. prosince by mělo první lyžaře přivítat Štrbské Pleso ve Vysokých Tatrách a také největší a nejmodernější středisko na Slovensku – Jasná.

Následně bychom chtěli v závislosti od povětrnostních podmínek a COVID situace postupně otevírat další střediska – Mölltaler Gletscher 7. prosince, Tatranská Lomnica 12. prosince, Szczyrk 18. prosince, Ankogel 19. prosince. Ve všech střediscích věnujeme kromě přípravy sjezdovek velkou pozornost také preventivním opatřením, abychom mohli eliminovat jakékoliv rizika a dopřát lyžařům co nejbezpečnější lyžování,“ doplnil marketingový ředitel TMR Juraj Chovaňák.


Zdroj: skiareal.cz

Velkou novinkou zimy 2020/21 v GOPASS systému bude rozšíření nabídky o šest nových středisek. Lyžaři se mohou těšit na populární resort v italských Dolomitech – Drei Zinnen, v Rakousku kromě Čechů už dobře známého ledovcového střediska Mölltaler Gletscher a jeho sesterského střediska Ankogel Mallnitz přibudou v nabídce další střediska: Grossglockner Kals-Maltrei, Heiligenblut, Innerkrems, Silian a St. Jakob. V online nabídce budou k dispozici jeden až šestidenní skipasy do těchto středisek za nejvýhodnější ceny. „Dohromady tak GOPASS nabídne 489 kilometrů sjezdovek ve čtrnácti lyžařských střediscích v pěti evropských zemích. V případě nových středisek se jedná o obchodní spolupráci s jejich provozovateli, s kterými jsme se dohodli na online prodeji skipasů prostřednictvím našeho GOPASS. Lyžaři tak budou mít možnost zalyžovat si vždy tam, kde budou aktuálně ty nejlepší podmínky. Mohou tako objevovat Tatry, Krkonoše, Beskydy, Alpy i Dolomity,“ uvedl předseda představenstva TMR Igor Rataj.

Nejznámější české lyžařské středisko Špindlerův Mlýn připravilo na zimu 2020/21 novinky pro lyžaře a turisty. „Jsme v závěrečné fázi dohod s partnery na tom, abychom ve Svatém Petru mohli navázat na historii snowparku. Ten by měl být k dispozici snowboardistům a Freestyle lyžařům od začátku zimu až do konce sezóny. Na Hromovce připravujeme zase výstavbu poloprofesionální skicrossové tratě, která stejně jako snowpark dopřeje hodně adrenalinu a zábavy všem fanouškům lyžování,“ vypočítává nejatraktivnější novinky před zimou 2020/21 ředitel střediska René Hroneš.

Kromě jednodenních a vícedenních skipasů na zimu 2020/21, které jsou v nabídce od 18. prosince 2020, mají lyžaři ještě do konce listopadu možnost zakoupit si i celosezónní skipas Chytrá sezónka platný ve středisku Špindlerův Mlýn.

Chytrá sezónka Špindlerův Mlýn nabízí možnost lyžovat ve středisku v průběhu celé sezóny s výjimkou výlukových dní (27.12. – 3.1.) a večerního lyžování. Tato sezónka je k dispozici do konce listopadu za akční cenu 8190 Kč.

Šikovná sezónka PREMIUM nabízí 183 km sjezdovek, 8 středisek, 4 země. Šikovná sezónka Premium platí celou sezónu ve střediskách Špindlerův Mlýn (ČR), Jasná (SR), Tatranská Lomnica (SR), Štrbské Pleso (SR), Starý Smokovec (SR), Szczyrk (Polsko), Mölltaler Gletscher (Rakousko), Ankogel (Rakousko), kromě dvou výlukových dnů v průběhu World Cup (6.3. – 7.3. 2021) ve středisku Jasná. Platí také během večerního lyžování ve střediscích Jasná, Špindlerův Mlýn a Szczyrk – SON. Bonusem je patnáctiprocentní sleva v provozovnách Motion a gastro na svahu. Šikovná sezónka PREMIUM je do konce listopadu k dispozici za akční cenu 11 190 Kč.

Zdroj:skiareal.cz

Přidat na Seznam.cz
ŠPINDLERŮV MLÝN GOPASS CHYTRÁ SEZÓNA JASNÁ SLOVENSKO ŠTRBSKÉ PLESO VYSOKÉ TATRY LYŽAŘSKÁ SEZÓNA PREMIUM SJEZDOVKY

Související články

Anna K. nabírá síly ve Špindlu. Hojně si užívá lyžování i dobrého jídla

Skiareál Špindlerův mlýn je vyhledávaným místem pro zimní radovánky a aktivní relax. Svou zaslouženou dovolenou si zde vychutnává i Anna K., která však prozradila, že i aktivní odpočinek nese svou daň.

Celý článek

Rozhovor s Annou Polívkovou: Na místě činu!

Letošní opening v Tatrách si nenechala ujít ani Anna Polívková, která zároveň uvedla premiéru filmu Žena na vrcholu natočeném na místním Chopku. Ve svém nabitém programu si na nás udělala několik minut času, aby nám prozradila, co pro ni znamená móda a jak je na tom se zimními sporty.

Celý článek

Martin Dejdar a Anna Polívková si v Tatrách užili premiéru filmu Ženská na vrcholu

Herec Martin Dejdar se netají tím, že zimu a zimní sporty miluje. Stejně tak celá jeho rodina, se kterou si zimu bez lyžování nedokážou představit. Tentokrát se v Tatrách objevil po boku hereckých kolegů Anny a Bolka Polívkových.

Celý článek

Modelka Tereza Fajksová se osm měsíců po porodu ukázala v plavkách

Otevření zimní sezóny v Tatrách si nenechala ujít modelka Tereza Fajksová, která po porodu vypadá ještě krásnější než dříve. Do Jasné přijela i s osmiměsíční dcerou Lilian.

Celý článek

Slovensko má první prezidentku v historii: Zuzana Čaputová má styl

Je to přelom historie. Na Slovensku byla o víkendu zvolena prezidentkou republiky Zuzana Čaputová. Přináší do slovenské politiky nejen obrození v genderové oblasti, ale také nový vítr liberální proevropské politiky. S sebou bere i svůj šatník.

Celý článek

To je tělo! Andrea Bezděková odhalila své křivky!

První prosincový víkend úřadující České Miss Andrey Bezděkové v Tatrách se nesl ve sportovním duchu a v relaxu. Andrea byla ozdobou svahů a vyrazila všem dech, když se vysvlékla do plavek.

Celý článek

Podívali jsme se, jak to našim celebritám ve Špindlu slušelo

Zimní sezona odstartovala a řada známých osobností českého showbyznysu si to ani tentokrát nenechala ujít. 

Celý článek

Andrea Verešová v českém Aspenu alias Špindlerově Mlýnu

Modelka Andrea Verešová miluje české hory a luxus. Ani vteřinu tak neváhala nafotit kampaň na novou vyhřívanou lanovku, která bude vozit lyžaře ve  Špindlerově Mlýnu.

Celý článek