dnes je 27.05.2020 a svátek má Valdemar

Zajímavé alternativy svatebních šatů pro sezonu S/S 2015

Přidat na Seznam.cz
Hledáte-li takové svatební šaty, které budete moci i nadále běžně nosit, tak nejjednodušší alternativou je poohlédnout se po róbách z kolekcí ready-to-wear.

S každou novou přehlídkou svatebních šatů se stále častěji setkáváme s neobvyklými modely. Jaké netradiční svatební šaty nám tento rok přinese, jsme vám nastínili již na podzim. Jedním ze znovu probouzejících se trendů, je odhalování kůže, ať už formou crop topů nebo průsvitných bloků. Řada módních návrhářů se také nechává unášet na vlně etna a folkloru. Podívejme se, jaké alternativy nám letos představili v kolekcích ready-to-wear Jaro/Léto 2015.

Jako nahá
Prosvítání nahého těla za bloky husté krajky se objevuje v nových kolekcích v opravdu velkém zastoupení. Někteří návrháři jdou tak daleko, že šaty ukazují prakticky vše.


Folkor
Folklorní prvky viktoriánské doby se stejně jako v kolekcích ready- to-wearse objevují i v kolekcích svatebních. Tyto prvky jsou ztělesněné zakončením šatů vysoko u krku stejně jako jejich délkou končící často v půli lýtek. V panenském duchu jsou pojaty i šaty háčkovaného vzhledu. 


Krátké
U krátkých šatů máme skutečně z čeho vybírat. Toužíte-li po dívčí roztomilosti, sáhněte po voláncích a šatech se zajímavými sladce rozvernými detaily. Krátké šaty vám také nabízí sexy elegantní look v podobě nádherných koktejlek.


 

Dlouhé
Pokud přeci jen zatoužíte po dlouhých elegantních šatech, jistě vám padnou do oka monochromické bílé šaty s nenápadným, lež efektním prolínáním materiálů. Pohodlnost a praktičnost naleznete u šatů s kapsami či kostýmku. Kolekce ready-to-wear nám také ukázaly, jaké romantické střihy z lehoučkých látek budou v létě hitem.Řecká bohyně
Která žena by se jednou nechtěla cítit jako bohyně? Jistě každá. Modely inspirované právě vysoce postavenými ženami z dob antiky se opět vracejí. Tentokrát se sexy prvky a někdy až ve velmi lechtivém provedení.

 

Pohádkové
Šaty jako z pohádky letos představila především značka Marchesa. Její kolekce byla nejromantičtější ze všech. Princeznovské suknice plné květin doplňovaly šaty jako ušité pro lesní víly. Volánky, květiny i jednoduché linie jsou v podání Marchesa naprosto kouzelné.


 

Obrázky: elle.com, style.com

Přidat na Seznam.cz
SVATBY SVATEBNÍ ŠATY ALTERNATIVNÍ SVATEBNÍ ŠATY NEOBVYKLÉ SVATEBNÍ ŠATY LETNÍ TRENDY SVATEBNÍ ŠATY 2015 MARCHESA REEM ACRA ZAC POSEN ERDEM ALBERTA FERRETTI RTW

Související články

Letní sandály pro elegantní dámy – novinky i stálé trendy

Trendy odcházejí a zase přicházejí. Módní návrháři nového tisíciletí milují všechno třpytivé retro šedesátých a sedmdesátých let. A obuvnický průmysl není výjimkou. Pojďte s námi objevit letní trendy roku 2020 ve formě sandálů na podpatku.

Celý článek

Svatební inspirace 2020

Svatební inspirace není nikdy dost, a to ať se chystáte své drahé polovičce říci ano či o tom pravém teprve sníte. Není žádná žena, která by ze srdce nemilovala svatby. Vždyť i Julia Roberts v Nevěstě na útěku si přípravy na svatbu užívala.

Celý článek

Slavné svatební šaty Whitney Houston budou prodány v aukci

Tyhle šaty by snad chtěla mít každá nevěsta. Ikonické svatební šaty slavné zpěvačky Whitney Houston budou prodány v aukci. Zájemci mohou přihazovat na internetových stránkách aukční síně do konce dubna.

Celý článek

Alberta Ferretti se s podzimní kolekcí vrátila do osmdesátých let

Alberta Ferretti se nesnažila svou novou kolekci popsat tak, jak to někteří návrháři dělají. Krejčovina, denní prádlo a ženskost. Pouze těmito slovy charakterizovala podzimní a zimní sbírku 2020. 
 

Celý článek

Přehlídka Erdem byla inspirovaná módními fotografiemi od Cecila Beatona

Značka Erdem je známá svými květinovými nášivkami, tentokrát ale zašel módní ředitel Erdem Moralıoğlu ještě dál. Nechal se inspirovat snímky od anglického módního fotografa Cecila Beatona, který tvořil ve 20. století.

Celý článek

Svatby v zimě jako v pohádce

Svatba. Jeden z nejdůležitějších dnů každé ženy. Přemýšlíte nad svatbou a vaše oblíbené místo je už obsazené? Tak uspořádejte svatbu v zimě! Bude to jako v kouzelné pohádce.

Celý článek

Svatební korzování je mnohem více než jenom svatební veletrh jinak

Jeden z nejdůležitějších dnů v životě každé ženy je ten svatební. I pro pány je tento den důležitý, i když ho určitě neprožívají tak jako my. A pokud se blíží i váš den D, neuděláte nic lepšího, než když si zajedete v lednu do Plzně. Co vás tam čeká? Svatební korzování.

Celý článek

12 podzimních svatebních rób podle módního domu Oscar de la Renta

Svatební šaty vládnoucí podzimu i zimě na přelomu 2019/2020 se zahalily do moderní klasiky. Designéři Fernando Garcia a Laura Kim představili dvanáct svatebních šatů od tradice až po mini střihy.

Celý článek