dnes je 15.11.2019 a svátek má Leopold

Zákulisí pánských přehlídek v Londýně pro jaro 2020 bylo plné překvapení

Přidat na Seznam.cz
Pozadí přehlídek na týdnech módy bývá často lepším vodítkem do duše návrháře, než je samotná módní show. Londýnský týden toho nejlepšího z pánské módy kypěl nápady, nepřestával překvapovat a získal si veřejnost svou promyšleností.

Charles Jeffrey Loverboy 

Návrhář Charles patří k výrazným hlasům své generace. Své pocity dává vždy silně najevo v kolekcích pro muže. Tentokrát si vybral prostory knihovny, která ho inspiruje. Smyslem kolekce bylo vyslat do světa zprávu o přetížených duších a srdcích mladých lidí a jak mohou naleznout místo klidu a oázu odpočinku v prastaré anglické knihovně. Celkový mix z klidné nálady knihovny byl rozbouřen známými vlivy subkulturních skupin z let 70. a 80.

Craig Green 

V módě není jiného designéra, který by se tak oddaně věnoval studii mužského těla a duše jako právě Craig Green. Hluboké zamyšlení nad stavbou fyzické podstaty u mužů a jejich anatomie silně rezonovala celou kolekcí. Na komplexním celku se podílí i propojení lidské duše s tělem a jak ho vidí sám návrhář. Složení kůže nebo propojení duší napříč kulturami bylo znát ve střizích, vzorech, laserem prostříhaných symbolech a struktuře látek.

Fashion East

Síla je ve spojení aneb různorodí muži, kteří se volně pohybují v prostoru, bylo téma značky Fashion East. Tři návrháře, kteří jsou každý z jiné země, a tudíž i kultury, zajímala volnost a zároveň spojitosti mezi jednotlivými společenstvími. Muži byli oděni do kreací z technických látek s mnoha zipy, které měly uvolňovat místo k většímu pohybu. Tanec silně ovlivnil pánskou kolekci pro jaro 2020, protože je synonymem svobody. 

A-Cold-Wall

Samuel Ross patří k nejtalentovanějším kreativním návrhářům v Londýně a má po světě statisíce sledujících a zákazníků především mezi mladými muži. Jeho konstruktivní pohled na svět se odráží i v kolekci, kde se věnoval rozkladu stávajícího společenství a vzniku nového. Návrhář si vzal myšlenku k srdci a použil materiály jako cement, barvu, prach a pouliční styl. Základní stavební prvky a obyčejnou módu rozebral a povznesl na sofistikovanou modernitu. Celý styling báječně dokresloval industriální materiál na obličejích a tělech modelů. 

 vogue.com

 

Přidat na Seznam.cz
PÁNSKÁ MÓDA NÁVRHÁŘI ZÁKULISÍ ZAHRANIČNÍ TVORBA LONDON FASHION WEEK LONDÝNSKÝ TÝDEN MÓDY JARO 2020 FASHION EAST A-COLD-WALL CRAIG GREEN CHARLES JEFFREY LOVERBOY

Související články

Nikol a Jakub Ponerovi vsadili na sportovně elegantní městský styl

Módní přehlídka Iconic není tím jediným, co je u sourozeneckého dua Nikol a Jakuba Ponerových nového. Mají za sebou také focení se známými osobnostmi, Nikol Švantnerovou, Jitkou Boho a známou blogerkou Andulou.

Celý článek

Zalando přislíbilo velké změny a přichází s novou sezónní kolekcí

Pokud neznáte Zalando, jako byste nežili. Je to největší platforma s výběrem módy a trendů v Evropě. Představují svoji novou image pod jasným poselstvím. Blýská se na lepší časy, počínaje uhlíkovou stopou přes jednorázové plasty po marketingovou kampaň.

Celý článek

Na oslavě nové kolekce GIAMBATTISTA VALLI x HM v Praze nechyběly známé osobnosti

Příležitost vidět mezi prvními exkluzivní kolekci GIAMBATTISTA VALLI x HM jsme si nemohli nechat ujít. A co jsme spatřili? Lásku, romantiku i prvky punku.

Celý článek

Mužští plus size modelové dobývají módní mola

Svět si pomalu zvyká na plus size modelky. Ty rozhodně dnes již nejsou žádnou raritou. Jaké jsou však příležitosti pro plus size modely a je společnost připravena i na tento trend?

Celý článek

Herečka Dominika Býmová představila další šetrnou kolekci White Sage

Láska k přírodě, touha po oblečení, které má duši, schopnost kombinovat, vrstvit a upravovat, než oblečení nahradíme novým, to vše je jejím motorem pro vytváření smysluplného a nadčasového oblečení.

Celý článek

Tommy Hilfiger nabídne své top kousky z devadesátých let

Historie se opakuje. Alespoň co se týče spolupráce značky Tommy Hilfiger s vintage obchůdkem Procell. Připravte se na to nejlepší z devadesátých let Tommy Hilfigera.

Celý článek

Zimní kolekce značky Talabaya je určena ženám, které se odmítají oblékat vyzývavě

Poutavá elegance a materiály typické pro arabskou módu v nové kolekci české značky Talabaya jsou nyní dostupné i pro české zákaznice.

Celý článek

Jak se oblékají oblíbení instagramoví influenceři - muži?

Módní hra na poli sociálních médií je čím dál vyhledávanějším tématem. Podzim a zima přináší spoustu trendy stylů. Které bychom měli následovat? Nechejte se inspirovat těmito instagramovými influencery, kteří mají co říct.

Celý článek