dnes je 02.12.2022 a svátek má Blanka

Zalando – Láska nikdy nevyjde z módy

Přidat na Seznam.cz
Evropská platforma Zalando, která se zaměřuje na módu a životní styl, uvedla nedávno lokální kampaň „Láska nikdy nevyjde z módy“. 

   Zdroj: svolení zalando 2021

Tato kampaň je součástí globální kampaně „Tady s námi napořád“, která upřednostňuje životní hodnoty a vyzdvihuje diverzitu, inkluzivitu a respekt. Součástí této kampaně je mnoho lokálních kampaní vytvořených každou zemí zvlášť a jednou z nich byla například Generace V, která se zaměřila na talentované Vietnamce žijící v České republice. Mezi nimi byla například Bé Hà Nguyen, která je ambasadorkou Zalanda.

Cílem této kampaně je vyzdvihnout a navázat konverzaci o důležitosti diverzity, inkluze, respektu a přijetí mezi všemi věkovými kategoriemi. Všechny tyto hodnoty lidské společnosti by měly neustále setrvávat a lidé by měli o nich více mluvit. Jako moderní společnost 21. století bychom se měli navzájem respektovat a nemít předsudky, co se týče diverzity. A právě ani láska by neměla mít své meze, protože je zkrátka pro všechny z nás. 


                                                                                                      Zdroj: svolení zalando 2021
Kampaň dala prostor reálným lidem, kteří představují skutečné hodnoty. V této kampani se seznámíte s čtyřmi staršími páry a jejich osobními příběhy. Jaroslav Slunečko a Jaroslav Špaček zastupují v kampani diverzitu, Jana Heffernanová a Andrew Lee Davison inkluzi, Radana a Mahito Adachi přijetí a Pavla s Milošem Kubicovi vzájemný respekt. Jako součástí této kampaně vytvořilo Zalando sérii podcastů společně se svým ambasadorem Karelm Kovy Kovářem s názvem Oděni láskou. 

Láska hory přenáší 

 


Zdroj: svolení zalando 2021

Radana a Mahito se seznámili v Liberci, a to hned po revoluci. Jejich příběh je střižený jako z romantické komedie, byla to láska na první pohled. I přes jazykovou a společenskou bariéru jejich láska setrvala. Jsou spolu už 30 let a jejich pouto je důkazem toho, že láska překoná i velké kulturní rozdíly.

 

Dát druhému svobodu

 


Zdroj: svolení zalando 2021

Jana a Andrew Lee se seznámili na americké univerzitě MIT, kde oba dva pracovali. Avšak po pádu železné opony se jejich životy drasticky změnily a vrátili se do Janina rodného Československa. Jejich láska přetrvává už přes 40 let, a i přes všechny rasové či kulturní odlišnosti jsou stále šťastní.


Zdroj: svolení zalando 2021

 

Odvaha žít svůj život 

 


Zdroj: svolení zalando 2021

Jarda a Jarda se spolu seznámili až po čtyřicítce. Každý by si řekl, že to není vůbec možné už najít lásku svého života ve čtyřiceti, ale Jarda s Jardou jsou důkazem, že láska meze neklade. Není nikdy pozdě na to začít, ať se to týče lásky nebo čehokoliv jiného. Měli bychom žít naplno a žít hlavně po svém. 

 

O lásku se musí pečovat

 


Zdroj: svolení zalando 2021

Pavla a Miloš se seznámili už na střední škole, mají spolu dva syny a tento rok slaví spolu 45. výročí. Toto se jen tak málokomu poštěstí a jejich vztah je důkazem toho, že by se o lásku mělo pečovat. Vzájemné pochopení, respekt a láska jsou klíčové k dlouhotrvajícímu štěstí.

 


Zdroj: svolení zalando 2021

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZALANDO LÁSKA KAMPAŇ

Související články

Zalando kolekce nové generace

NEJNOVĚJŠÍ KAMPAŇ ZALANDO „PORTRÉTY NOVÉ GENERACE“

Exkluzivně pro Zalando vytvořil pařížský stylista Edem Dossou a jeho kreativní přátelé Justin French, Laurence Kleinknecht, Dourane a Melissa Bon nejnovější designérské trendy.

Celý článek
Cestovní zavazadla

PODZIM V NEW YORKU NEBO V ŘÍMĚ? VYBERTE S NÁMI CESTOVNÍ ZAVAZADLO

Podzim je velice příjemným obdobím pro cestování. V září také začíná obchodní rok a tím začíná ve velkém i cestování pracovní. Připravili jsme pro vás se Zalandem tipy na krásná, praktická a ikonická cestovní zavazadla.

Celý článek
Zalando kampaň

OBJEVTE SÍLU OKAMŽIKU V NOVÉ ZALANDO KOLEKCI

Paloma Elsesser je hvězdou nové ZALANDO kampaně ,,Objevte sílu okamžiku''. Kampaň oslavuje osobní módní momenty, které nám přináší radost v každodenním životě.

Celý článek
Levis a Zalando kolekce

LEVI'S A ZALANDO PŘEDSTAVUJÍ EXKLUZIVNÍ KOLEKCI

Levi’s a Zalando představují exkluzivní upcyklovanou kolekci, které čerpá inspiraci z festivalové sezóny a ze společně sdílené lásky k hudbě.

Celý článek

Pandora představuje valentýnskou kolekci, která vás chytne za srdce

Letošní valentýnská kolekce šperků značky Pandora se soustředí na drobné projevy lásky v okamžicích všedního života, které navždy zůstávají těmi nejcennějšími a uchováváme si je v paměti.

Celý článek

Jak na úklid šatníku, aniž by to příliš bolelo?

Nemáte co na sebe, a přitom ze skříně po každém otevření oblečení vypadává? Naordinujte si 100% očistu. Bude to sice brutální, ale výsledek potěší. Jak na to? Čtěte dál.

Celý článek

“Žádný drama” je oslavou 1. výročí Pre-owned kategorie Zalando

Kampaň oslavuje nejen roční výročí existence možnosti vyměňovat oblečení z druhé ruky za kredit na Zalando, ale také jednoduchost, se kterou uživatelé mohou vyhledávat a vyměňovat svoje oblečení a zpestřit si šatník jedinečnými poklady.

Celý článek

Barvy, vzory a střihy, které vládnou podzimu 2021

Klesající teplota na teploměru jasně hlásí, jaké období přichází. Jestli v šatníku ještě nemáte aktuální podzimní a zimní trendy, na tyhle čtyři byste se měla zaměřit.

Celý článek