dnes je 03.07.2022 a svátek má Radomír

Zalando – Láska nikdy nevyjde z módy

Přidat na Seznam.cz
Evropská platforma Zalando, která se zaměřuje na módu a životní styl, uvedla nedávno lokální kampaň „Láska nikdy nevyjde z módy“. 

   Zdroj: svolení zalando 2021

Tato kampaň je součástí globální kampaně „Tady s námi napořád“, která upřednostňuje životní hodnoty a vyzdvihuje diverzitu, inkluzivitu a respekt. Součástí této kampaně je mnoho lokálních kampaní vytvořených každou zemí zvlášť a jednou z nich byla například Generace V, která se zaměřila na talentované Vietnamce žijící v České republice. Mezi nimi byla například Bé Hà Nguyen, která je ambasadorkou Zalanda.

Cílem této kampaně je vyzdvihnout a navázat konverzaci o důležitosti diverzity, inkluze, respektu a přijetí mezi všemi věkovými kategoriemi. Všechny tyto hodnoty lidské společnosti by měly neustále setrvávat a lidé by měli o nich více mluvit. Jako moderní společnost 21. století bychom se měli navzájem respektovat a nemít předsudky, co se týče diverzity. A právě ani láska by neměla mít své meze, protože je zkrátka pro všechny z nás. 


                                                                                                      Zdroj: svolení zalando 2021
Kampaň dala prostor reálným lidem, kteří představují skutečné hodnoty. V této kampani se seznámíte s čtyřmi staršími páry a jejich osobními příběhy. Jaroslav Slunečko a Jaroslav Špaček zastupují v kampani diverzitu, Jana Heffernanová a Andrew Lee Davison inkluzi, Radana a Mahito Adachi přijetí a Pavla s Milošem Kubicovi vzájemný respekt. Jako součástí této kampaně vytvořilo Zalando sérii podcastů společně se svým ambasadorem Karelm Kovy Kovářem s názvem Oděni láskou. 

Láska hory přenáší 

 


Zdroj: svolení zalando 2021

Radana a Mahito se seznámili v Liberci, a to hned po revoluci. Jejich příběh je střižený jako z romantické komedie, byla to láska na první pohled. I přes jazykovou a společenskou bariéru jejich láska setrvala. Jsou spolu už 30 let a jejich pouto je důkazem toho, že láska překoná i velké kulturní rozdíly.

 

Dát druhému svobodu

 


Zdroj: svolení zalando 2021

Jana a Andrew Lee se seznámili na americké univerzitě MIT, kde oba dva pracovali. Avšak po pádu železné opony se jejich životy drasticky změnily a vrátili se do Janina rodného Československa. Jejich láska přetrvává už přes 40 let, a i přes všechny rasové či kulturní odlišnosti jsou stále šťastní.


Zdroj: svolení zalando 2021

 

Odvaha žít svůj život 

 


Zdroj: svolení zalando 2021

Jarda a Jarda se spolu seznámili až po čtyřicítce. Každý by si řekl, že to není vůbec možné už najít lásku svého života ve čtyřiceti, ale Jarda s Jardou jsou důkazem, že láska meze neklade. Není nikdy pozdě na to začít, ať se to týče lásky nebo čehokoliv jiného. Měli bychom žít naplno a žít hlavně po svém. 

 

O lásku se musí pečovat

 


Zdroj: svolení zalando 2021

Pavla a Miloš se seznámili už na střední škole, mají spolu dva syny a tento rok slaví spolu 45. výročí. Toto se jen tak málokomu poštěstí a jejich vztah je důkazem toho, že by se o lásku mělo pečovat. Vzájemné pochopení, respekt a láska jsou klíčové k dlouhotrvajícímu štěstí.

 


Zdroj: svolení zalando 2021

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZALANDO LÁSKA KAMPAŇ

Související články

Pandora představuje valentýnskou kolekci, která vás chytne za srdce

Letošní valentýnská kolekce šperků značky Pandora se soustředí na drobné projevy lásky v okamžicích všedního života, které navždy zůstávají těmi nejcennějšími a uchováváme si je v paměti.

Celý článek

Jak na úklid šatníku, aniž by to příliš bolelo?

Nemáte co na sebe, a přitom ze skříně po každém otevření oblečení vypadává? Naordinujte si 100% očistu. Bude to sice brutální, ale výsledek potěší. Jak na to? Čtěte dál.

Celý článek

“Žádný drama” je oslavou 1. výročí Pre-owned kategorie Zalando

Kampaň oslavuje nejen roční výročí existence možnosti vyměňovat oblečení z druhé ruky za kredit na Zalando, ale také jednoduchost, se kterou uživatelé mohou vyhledávat a vyměňovat svoje oblečení a zpestřit si šatník jedinečnými poklady.

Celý článek

Barvy, vzory a střihy, které vládnou podzimu 2021

Klesající teplota na teploměru jasně hlásí, jaké období přichází. Jestli v šatníku ještě nemáte aktuální podzimní a zimní trendy, na tyhle čtyři byste se měla zaměřit.

Celý článek

Fashion must have: Splyňte v říjnu s přírodou

Cítíte tu vůni ve vzduchu? Blíží se podzim a s ním nespočet nádherně zbarvených stromů. Tohle období miluje většina lidí na světě. Ať už mezi ně patříte nebo ne, zkuste se s přírodou sladit a prožít tak tento měsíc v nekonečné pohodě.

Celý článek

Nesmrtelné braletky pro menší i větší poprsí

Výběr spodního prádla je pro někoho opravdu složitý. Moc vyztužené, málo vyztužené, špatný tvar nebo žádná opora. Jak si jen vybrat tu správnou…

Celý článek

ZALANDO PŘEDSTAVUJE PRVNÍ ČESKOU KAMPAŇ ZAMĚŘENOU NA PÁNSKOU MÓDU. NECHYBÍ V NÍ ZNÁMÉ ČESKÉ TVÁŘE

Konečně kampaň zaměřená pouze na muže! V popředí se známými českými osobnostmi. Ve stylovém hávu. Tohle se vám prostě bude líbit!

Celý článek

ZALANDO STARTUJE NOVOU DESIGNER KAMPAŇ „LUXUS PODLE VAŠICH PŘEDSTAV“ ZAMĚŘENOU NA SEBEVYJÁDŘENÍ A INDIVIDUALITU

Nová kampaň je inovativním digitálním zážitkem, který spojuje svět TikToku s interaktivním filmem a zve zákazníky do nového světa luxusu charakterizovaného proměnlivostí, sebevyjádřením a inkluzí.

Celý článek