dnes je 26.07.2021 a svátek má Anna

Zalando – Láska nikdy nevyjde z módy

Přidat na Seznam.cz
Evropská platforma Zalando, která se zaměřuje na módu a životní styl, uvedla nedávno lokální kampaň „Láska nikdy nevyjde z módy“. 

   Zdroj: svolení zalando 2021

Tato kampaň je součástí globální kampaně „Tady s námi napořád“, která upřednostňuje životní hodnoty a vyzdvihuje diverzitu, inkluzivitu a respekt. Součástí této kampaně je mnoho lokálních kampaní vytvořených každou zemí zvlášť a jednou z nich byla například Generace V, která se zaměřila na talentované Vietnamce žijící v České republice. Mezi nimi byla například Bé Hà Nguyen, která je ambasadorkou Zalanda.

Cílem této kampaně je vyzdvihnout a navázat konverzaci o důležitosti diverzity, inkluze, respektu a přijetí mezi všemi věkovými kategoriemi. Všechny tyto hodnoty lidské společnosti by měly neustále setrvávat a lidé by měli o nich více mluvit. Jako moderní společnost 21. století bychom se měli navzájem respektovat a nemít předsudky, co se týče diverzity. A právě ani láska by neměla mít své meze, protože je zkrátka pro všechny z nás. 


                                                                                                      Zdroj: svolení zalando 2021
Kampaň dala prostor reálným lidem, kteří představují skutečné hodnoty. V této kampani se seznámíte s čtyřmi staršími páry a jejich osobními příběhy. Jaroslav Slunečko a Jaroslav Špaček zastupují v kampani diverzitu, Jana Heffernanová a Andrew Lee Davison inkluzi, Radana a Mahito Adachi přijetí a Pavla s Milošem Kubicovi vzájemný respekt. Jako součástí této kampaně vytvořilo Zalando sérii podcastů společně se svým ambasadorem Karelm Kovy Kovářem s názvem Oděni láskou. 

Láska hory přenáší 

 


Zdroj: svolení zalando 2021

Radana a Mahito se seznámili v Liberci, a to hned po revoluci. Jejich příběh je střižený jako z romantické komedie, byla to láska na první pohled. I přes jazykovou a společenskou bariéru jejich láska setrvala. Jsou spolu už 30 let a jejich pouto je důkazem toho, že láska překoná i velké kulturní rozdíly.

 

Dát druhému svobodu

 


Zdroj: svolení zalando 2021

Jana a Andrew Lee se seznámili na americké univerzitě MIT, kde oba dva pracovali. Avšak po pádu železné opony se jejich životy drasticky změnily a vrátili se do Janina rodného Československa. Jejich láska přetrvává už přes 40 let, a i přes všechny rasové či kulturní odlišnosti jsou stále šťastní.


Zdroj: svolení zalando 2021

 

Odvaha žít svůj život 

 


Zdroj: svolení zalando 2021

Jarda a Jarda se spolu seznámili až po čtyřicítce. Každý by si řekl, že to není vůbec možné už najít lásku svého života ve čtyřiceti, ale Jarda s Jardou jsou důkazem, že láska meze neklade. Není nikdy pozdě na to začít, ať se to týče lásky nebo čehokoliv jiného. Měli bychom žít naplno a žít hlavně po svém. 

 

O lásku se musí pečovat

 


Zdroj: svolení zalando 2021

Pavla a Miloš se seznámili už na střední škole, mají spolu dva syny a tento rok slaví spolu 45. výročí. Toto se jen tak málokomu poštěstí a jejich vztah je důkazem toho, že by se o lásku mělo pečovat. Vzájemné pochopení, respekt a láska jsou klíčové k dlouhotrvajícímu štěstí.

 


Zdroj: svolení zalando 2021

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZALANDO LÁSKA KAMPAŇ

Související články

Zalando loni prodal zboží za téměř 11 miliard eur a vstoupí na Slovensko

Německý e-shop Zalando má za sebou silně výdělečný rok i přes nežádoucí světovou pandemii. E-shop chystá další expanzi a zamíří i k našim sousedům na Slovensko. Co s e-shopem plánují a jaké jsou vize do budoucna?

Celý článek

VANS UVÁDÍ KAMPAŇ S NÁZVEM THESE PROJECTS ARE ADS FOR CREATIVITY, KTERÁ DÁVÁ PROSTOR VŠESTRANNÝM UMĚLKYNÍM ZHMOTNIT SVÉ KREATIVNÍ VIZE

Na oslavu Mezinárodního měsíce žen Vans umožnil ženám jako Rewina Beshue, Annabell Lee, Eloise Door, Lalese Stamps či Gaudmother vdechnout život svým kreativním představám.

Celý článek

ZALANDO VE SVÉ SVÁTEČNÍ KAMPANI „BRZY SE ZNOVU OBEJMEME“ HLÁSÁ OPTIMISMUS A POZITIVNÍ BUDOUCNOST

Zalando, přední evropská módní platforma, se letos o svátcích zaměřuje na projev lidské pospolitosti a solidarity: objetí. Na sklonku roku plného nejistoty a odloučení se lidská pouta zdají být důležitější než kdy dřív a nová sváteční kampaň „Brzy se znovu obejmeme“ se snaží napříč Evropou probudit pocit optimismu a naděje.

Celý článek

Zimní trendy pro rok 2021

Trendy se každý rok mění. Občas přijdou trendy nové, někdy dojde k recyklaci. Co si pro nás chystá rok 2021? To jsme pro vás sepsali v tomto článku. Pokud se vám některý trend líbí, nebojte se a noste ho již nyní. Nikdy není brzy nebo pozdě. Móda je proměnlivá, a to je na ní to nejlepší.

Celý článek

Jitka Kudláčková přichází s novou kolekcí náramků

JK Jitka Kudláčková představuje novou unisexovou kolekci moderních náramků, které jsou symbolem spojení, naděje i víry. Elegantní náramky tvoří komponenty ze 14 kt. bílého, žlutého či červeného zlata s motivy ze stávajících kolekcí. 

Celý článek

Gap cílí na mladé aktivisty s kampaní "Be the Future"

Módní značka Gap dává dohromady mladé lídry napříč USA. Mají plán, jak dostát společenské transformaci pomocí mladých aktivistů. Pozitivní sociální transformace značky je podle vedení to, co může pomoci přístupu k mladším generacím.

Celý článek

Žárlivost aneb zabiják lásky

Žárlivost je negativní emoce, která může zničit váš vztah. Příliš žárlivý partner může zmařit krásný vztah i váš život. Máte doma žárlivce? Jak ho pochopit a řešit situaci?

Celý článek

Festivaly, sport i čas s dětmi patří k aktuálním must have v módě

Červenec přináší období, kdy trávíme poměrnou část dne venku. Čekají nás koupaliště, hřiště, festivaly, výlety a pro milovníky sportu i spoustu naběhaných či nachozených kilometrů. Jaké módní trendy nás všemi aktivitami budou v červenci provázet?

Celý článek