dnes je 20.01.2021 a svátek má Ilona

ZARA naprosto válcuje podzimní módní průmysl

Přidat na Seznam.cz
Ptáte se čím? Poradíme, že kvalitou látek a precizností střihů to nebude...

ZARA vždy byla, je (a nejspíše i bude) typickou komerční značkou. V jejích obchodech seženete skvělé kvalitní kousky, za které si člověk rád připlatí, často ale také kousky, se kterými po sezóně nošení můžete maximálně tak vytřít podlahu. O obsahu obchodů ale tento článek pojednávat nebude. Ač totiž můžeme mít výhrady ke střihům a k nekvalitním látkám, nedá se této značce upřít, že na podzimní kampani opravdu zapracovala. Tak dobře, že v mnohém předčí i přední světové návrháře a módní domy. Jedním z důvodů bude talentovaný fotograf světového formátu, který kampaň pro tuto značku  nafotil - Mario Sorrenti.

Tady se investice do fotografa zkrátka a dobře vyplatila do posledního centu! Nesmíme opomenout ani modelky Caitie, Damaris, Frederikke a Julii, jež podzimní a zimní nádech pro ZARU ztělesnily. Dámy prezentují nové podzimní a zimní modely ZARA v přírodě - u řeky, v lese, v trávě, na kořenech stromů... Velmi líbivé je mimo póz i světlo a tlumené barvy snímků, které vypadají velmi přirozeně. Ty se nám na nové kampani, jež má velký potenciál zaujmout zákaznice, zamlouvá nejvíce.

Foto: zara.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÉ OBLEČENÍ KAMPAŇ MARIO SORRENTI ZARA PODZIM/ZIMA 2016-2017

Související články

Sarah Jessica Parker oznámila návrat Sexu ve městě

Bude pokračování! Dlouho očekávaný návrat oznámila Sarah J. Parker na svém Instagramu. Nová série ponese název And Just Like That. Dámy se mají na co těšit.

Celý článek

Nový seriál verze Gossip Girl mění módní trendy

Je to už více než deset let, co Blair a Serena ovlivnily nejen módní pohled spousty teenagerů. Seriál z Upper East Side vykresluje místní smetánku, kterou na každém kroku sleduje Gossip Girl.

Celý článek

H&M odhaluje svou další designerskou spolupráci. Tentokrát s oblíbenou irskou návrhářkou SIMONE ROCHA

Již tradičně se společnost H&M pouští do oblíbených kolekcí ve spolupráci s největšími světovými designéry. Jinak tomu není ani tentokrát, za letošní kolekcí stojí uznávaná irská návrhářka působící v Londýně, Simone ROCHA.

Celý článek

Online móda jde opět vpřed, jaké internetové obchody vedou?

V dnešní nelehké době nemůžeme vědět, co očekávat, jedno je ale jisté, bez online světa se neobejdeme! Samá opatření, zavírání a bankroty. Jaká je cesta ven? Jedině online prostředí.

Celý článek

Pohodová domácí móda

Mnozí z nás si užili více domácího pohodlí, než by možná chtěli. K tomu neodmyslitelně patří i pohodlné domácí oblečky. Jaké si vybírat a se kterými můžete i do města? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Maximalistický luxus s kapkou vášně pro hory. To je spolupráce Gucci a The North Face

Extravagantní outdoorový piknik. Přesně tak si představte novou kolekci, která vznikla ve spolupráci značky Gucci a The North Face. 

Celý článek

Džínový speciál: 8 typů džín, ze kterých si vybere každá žena

Mom jeans, boyfriend, slouchy, skinny. Také se ve všech těch střizích a pojmenování nevyznáte? Stále tápete, jaký střih je pro vás ten pravý a jak ho nejlépe kombinovat, aby vynikly vaše přednosti, a naopak o nedostatcích jste věděla jen vy?

Celý článek

Výbava na hory, co si nezapomenout vzít s sebou aneb 7 nejdůležitějších věcí

Zimní sezóna je už v plném proudu, tak snad se brzy dostaneme na hory. Co je důležité vzít si s sebou? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek