dnes je 20.01.2021 a svátek má Ilona

Záříjové americké Vogue

Přidat na Seznam.cz
Americká Vogue se s obálkou i obsahem určenými pro letošní září vytáhla. Čeká vás velká dávka zábavy i vizuálních zážitků.

O září se tvrdí, že je nejdůležitějším měsícem pro obálky časopisů a jejich obsah. Startuje podzimní sezónu a přináší předpovědi těch největších trendů platících pro několik následujících podzimních a zimních měsíců. Každoročně se sledují především obálky Vogue, a to US Vogue, Vogue Paris a britská Vogue. Jak letos dopadla jedna z nich, Vogue pro Spojené státy americké?

Anna Wintour, šéfredaktorka americké Vogue se rozhodla se s tím nepárat. Povolala ty nejpovolanější a její tým se skládal z fotografa Mario Testina a modelek Joan Smalls, Cary Delevingne, Karlie Kloss, Arizona Muse, Fei Fei Sun, Edie Campbell, Iman Hamman, Vanessy Axente a Andreey Diaconu. Na obálku se však nakonec vešla jen Joan Smalls, Cara Delevingne a Karlie Kloss, největší hvězdy současného amerického a britského modelingu. V nejdůležitějším americkém čísle roku samozřejmě nesmí chybět ani američtí módní návrháři. Modelky tak prezentují kousky od značek Donna Karan, Proenza Schouler, Calvin Klein, Narciso Rodriguez, Marc Jacobs, Ralph Lauren, Michael Kors, Oscar de la Renta a Jason Wu.

Součástí čísla jsou nejen články o zajímavých osobnostech z oblasti módy či sportu, ale též několik skvostných editoriálů. Jeden z nich, Playing It Cool s Annou Ewers, Caroline Trentini, Sashou Pivovarovou, Imaan Hamman, Joan Smalls, Raquel Zimmermann, Edie Campbell a Fei Fei Sun si můžete prohlédnout pod tímto textem.

Zdroj: photocouture-show.com, Facebook / Mario Testino

Přidat na Seznam.cz
VOGUE KARLIE KLOSS ANNA WINTOUR US VOGUE CARA DELEVINGNE JOAN SMALLS

Související články

Vzpomínka na Pierre Cardina a jeho nejlepší módní návrhy 60. a 70. let

Návrhář neuvěřitelného věku, milovník unisex vzhledu, vášnivý obchodník i zastánce konfekce, Pierre Cardin, před pár dny zemřel. Zavzpomínejme na jeho nejlepší módní tvorbu z šedesátých a sedmdesátých let.

Celý článek

Vogue, módní bible a jeho historie

Vogue. Časopis, který zná každý módní nadšenec. Jak to ale celé vzniklo a kdo stál za jeho založením? Podíváme se společně do historie i současnosti.

Celý článek

OBJEVTE NEJLEPŠÍ SLUNEČNÍ BRÝLE POD 3000 KČ S OPTIKOU VAŠEČOČKY

Kolekce slunečních brýlí na léto 2020 pod 3000 Kč? Pražská optika VašeČočky vám přináší průvodce trendy na letošní léto, které potěší vás i vaši peněženku. Objevte bestsellery, jako jsou Ray-Ban, Michael Kors nebo Vogue!  

Celý článek

Módní značky podporují LGBT komunitu i Pride 2020

Pride 2020, červnový happening na podporu LGBT komunity, je po celém světě rušen jako většina akcí kvůli pandemii, koronaviru. Módní průmysl se však rozhodl, že tuto akci podpoří. Přinášíme vám přehled módních domů, které svými akcemi podporují Pride 2020.

Celý článek

Tom Ford a Anna Wintour zachraňují módní průmysl před ekonomickou krizí

Žijeme v době koronavirové. Nikdo nečekal, co přijde. Nikdo neví, co bude. Společně to ale zvládneme. Někteří z nás ale myslí nejen na to, jak zachránit současnou žalostnou situaci ve světě, ale také na to, co přijde. Čeká nás totiž i doba pokoronavirová.

Celý článek

Met Gala 2020 byla odložena na dobu neurčitou

Jedna z největších módních událostí roku se kvůli současné události odkládá na dobu neurčitou. Původně byla naplánovaná na 4. května 2020, vzhledem k šířícímu se koronaviru se ale ruší téměř všechny společenské akce. Met Gala není výjimkou.

Celý článek

Objevte v sobě zvíře s jarní a letní kolekcí Burberry

Burberry jarní a letní kolekce 2020 doprovází velká marketingová kampaň ve spolupráci s největším módním magazínem Vogue. Průvodcem celé kolekce i této kampaně jsou zvířata a to, jak být animálně trendy. 

Celý článek

Stylové sneakers, které nosí i Cara Delevigne, přináší značka PUMA

Sportovní značka PUMA se rozhodla hned pro několik novinek. Mezi nimi nechybí stylovka s názvem Deva, nová Cell Stellar Glow a hned dvě verze oblíbeného typu CALI. Tři novinky přináší kompromis pro ty, kteří milují extravaganci i jedince preferující jednoduchost.

Celý článek