dnes je 29.05.2020 a svátek má Maxmilián

Zasněná dívka Pavla Brejchy

Přidat na Seznam.cz
S prvním zimním sněhem přináší Pavel Brejcha kampaň ke kolekci na právě probíhající sezónu Podzim/Zima 2015-16 v příběhu Zasněné dívky.

Zasněná dívka v příběhu fotografky Bambi Christa dokonale vystihuje náladu celé kolekce pro právě probíhající sezónu Podzim/Zima 2015-16 módního návrháře Pavla Brejchy, jenž ji představuje s prvním zimním sněhem.

Přes pole bílé zimou jít, spatřit jezero a les… Kolekce o sedmi siluetách, které Pavel Brejcha úspěšně prezentoval na loňské březnové edici MBPFW, ztělesňuje veřejnou intimitu ženy.

 

Hra tvarů a forem oblečení, to je jedinečný rukopis značky, kterou český designer stvořil a dovedl k dokonalosti totožné s tou, jež charakterizuje aktuální kolekci ve střízlivé barevnosti bílé a přírodní, ve které Pavel Brejcha pracoval s měkkostí, plochou a torzem oděvu. Kolekce mimo jiné přináší i vlněný kabát s konickým límcem, dlouhou vlněnou úpletovou vestu, svetr a vlněnou sukni a tunikové šaty z bavlněného piké.

„V této sezóně jsem pracoval s dlouhou, celkově zakrytou siluetou. V kontrastu k ní byl prvotním impulzem ke kampani absolutní pocit svobody a samoty v přírodě přikryté sněhem, kde na horizontu stojí žena v dlouhém těžkém kabátu, který se za ní sune jako věčný stín,“ komentuje kampaň Pavel Brejcha.

 

 

Foto: Bambi Christa
Koncept: Pavel Brejcha a Bambi Christa
Modelka: SuperAudrey

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI PAVEL BREJCHA KAMPAŇ PODZIMNÍ KOLEKCE

Související články

Nová kampaň na kolekci brýlí Gucci byla zasazena do osmdesátých let

Kreativní ředitel Alessandro Michele se opět nebál odvázat. Celá kampaň značky Gucci je zasazena do losangeleské prodejny desek Amoeba Music Hollywood, která svým interiérem i exteriérem připomíná skutečné osmdesátky. 

Celý článek

Československý ples, kouzelná noc v obecním domě

Vyvrcholení plesové sezóny si nenechaly ujít významné osobnosti z kultury, vědy, sportu ani z podnikatelské sféry. Sedmý ročník Česko-Slovenského plesu v pražském Obecním domě zářil všemi barvami a kypřil přepychem. 

Celý článek

Kolekce Max Mara Pre-fall 2020 inspirovaná průkopnicí rocku Debbie Harry

Debbie Harry, zpěvačka, která změnila americký rock, se stala inspirací pro novou kolekci Max Mara pre-fall. Inspiroval se jí návrhář a kreativní ředitel značky Ian Griffith.

Celý článek

Košice Fashion Week s Jitkou Klett

Už 5. rokem se konala Košice Fashion Week, která tímto potvrzuje status mimořádně úspěšné události. Zúčastnila se jí i nadaná módní návrhářka Jitka Klett. Košice Fashion Week představuje aktuální kolekce špičkových návrhářů i mladých talentů.

Celý článek

Saint Laurent Resort kolekce 2020 v hlavní roli s Kaiou Gerber

Kreativní ředitel Anthony Vaccarello představil novou Resort kolekci v hlavní roli s modelkami Kaiou Gerber, Mads Mullins a Tes Linnenkoper. Stylová a lehce kombinovatelná sbírka je vhodná pro každého. 

Celý článek

Zajímavosti o značce: Gucci

Když míníme vysokou módu, značka Gucci je jednou z neodmyslitelných částí tohoto nablyštěného světa. Jak se taková legendární ikona zrodila? Kdo stojí za jejím úspěchem?

Celý článek

Nejnovější resort kampaň Celine 2020 byla focena v prosluněném Saint-Tropez

Hedi Slimane se ujal nejen navrhování nejnovější resort kolekce 2020, ale také fotografování, jelikož celou sbírku sám zvěčnil. Saint-Tropez se stalo klíčovou destinací a výsledné snímky vypadají elegantně a jemně.

Celý článek

Designerské sponky do vlasů jsou největším must-have doplňkem sezony

Sponky do vlasů nejsou ničím novým. Oblíbený trend devadesátých let se v minulých sezonách vrátil a jeho obliba stále trvá. Nyní se vyplatí zainvestovat do dražších designerských kousků. 

Celý článek