dnes je 18.01.2021 a svátek má Vladislav

Zasněná dívka Pavla Brejchy

Přidat na Seznam.cz
S prvním zimním sněhem přináší Pavel Brejcha kampaň ke kolekci na právě probíhající sezónu Podzim/Zima 2015-16 v příběhu Zasněné dívky.

Zasněná dívka v příběhu fotografky Bambi Christa dokonale vystihuje náladu celé kolekce pro právě probíhající sezónu Podzim/Zima 2015-16 módního návrháře Pavla Brejchy, jenž ji představuje s prvním zimním sněhem.

Přes pole bílé zimou jít, spatřit jezero a les… Kolekce o sedmi siluetách, které Pavel Brejcha úspěšně prezentoval na loňské březnové edici MBPFW, ztělesňuje veřejnou intimitu ženy.

 

Hra tvarů a forem oblečení, to je jedinečný rukopis značky, kterou český designer stvořil a dovedl k dokonalosti totožné s tou, jež charakterizuje aktuální kolekci ve střízlivé barevnosti bílé a přírodní, ve které Pavel Brejcha pracoval s měkkostí, plochou a torzem oděvu. Kolekce mimo jiné přináší i vlněný kabát s konickým límcem, dlouhou vlněnou úpletovou vestu, svetr a vlněnou sukni a tunikové šaty z bavlněného piké.

„V této sezóně jsem pracoval s dlouhou, celkově zakrytou siluetou. V kontrastu k ní byl prvotním impulzem ke kampani absolutní pocit svobody a samoty v přírodě přikryté sněhem, kde na horizontu stojí žena v dlouhém těžkém kabátu, který se za ní sune jako věčný stín,“ komentuje kampaň Pavel Brejcha.

 

 

Foto: Bambi Christa
Koncept: Pavel Brejcha a Bambi Christa
Modelka: SuperAudrey

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI PAVEL BREJCHA KAMPAŇ PODZIMNÍ KOLEKCE

Související články

Módní návrhář Miroslav Bárta: Doba covidová mi dala možnost poznat své hranice, své plány a cíle

I přes složitou situaci využívá český návrhář Miroslav Bárta aktuální chvíle k nové tvorbě. Jedním z hlavních projektů je spolupráce s Unicef a kostýmy pro baletní umělce. Hlavně se však nevzdává, bojuje za svůj obor a těší se, až budeme všichni plně zpět na scéně.

Celý článek

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek

MBPFW: Vanda Janda předvedla dramatické siluety i hravé barvy

Poslední přehlídkový den pražského týdne módy předvedla svou kolekci i čerstvě třiadvacetiletá návrhářka Vanda Janda. Při vytváření kolekce se inspirovala divami, které ji nejvíce inspirují, a především pak svou babičkou Alicijou. 

Celý článek

Jitka Klett představila v Teplicích unikátní show

Dlouhá historie módní značky Jitky Klett přináší jak doma, tak v zahraničí ženskost, eleganci, harmonii a energii do módního světa. I tentokrát v rámci módní show Jitka Klett bodovala!

Celý článek

Gap cílí na mladé aktivisty s kampaní "Be the Future"

Módní značka Gap dává dohromady mladé lídry napříč USA. Mají plán, jak dostát společenské transformaci pomocí mladých aktivistů. Pozitivní sociální transformace značky je podle vedení to, co může pomoci přístupu k mladším generacím.

Celý článek

Nová kampaň na kolekci brýlí Gucci byla zasazena do osmdesátých let

Kreativní ředitel Alessandro Michele se opět nebál odvázat. Celá kampaň značky Gucci je zasazena do losangeleské prodejny desek Amoeba Music Hollywood, která svým interiérem i exteriérem připomíná skutečné osmdesátky. 

Celý článek

Československý ples, kouzelná noc v obecním domě

Vyvrcholení plesové sezóny si nenechaly ujít významné osobnosti z kultury, vědy, sportu ani z podnikatelské sféry. Sedmý ročník Česko-Slovenského plesu v pražském Obecním domě zářil všemi barvami a kypřil přepychem. 

Celý článek

Kolekce Max Mara Pre-fall 2020 inspirovaná průkopnicí rocku Debbie Harry

Debbie Harry, zpěvačka, která změnila americký rock, se stala inspirací pro novou kolekci Max Mara pre-fall. Inspiroval se jí návrhář a kreativní ředitel značky Ian Griffith.

Celý článek