dnes je 19.06.2019 a svátek má Leoš

Zasněná dívka Pavla Brejchy

Přidat na Seznam.cz
S prvním zimním sněhem přináší Pavel Brejcha kampaň ke kolekci na právě probíhající sezónu Podzim/Zima 2015-16 v příběhu Zasněné dívky.

Zasněná dívka v příběhu fotografky Bambi Christa dokonale vystihuje náladu celé kolekce pro právě probíhající sezónu Podzim/Zima 2015-16 módního návrháře Pavla Brejchy, jenž ji představuje s prvním zimním sněhem.

Přes pole bílé zimou jít, spatřit jezero a les… Kolekce o sedmi siluetách, které Pavel Brejcha úspěšně prezentoval na loňské březnové edici MBPFW, ztělesňuje veřejnou intimitu ženy.

 

Hra tvarů a forem oblečení, to je jedinečný rukopis značky, kterou český designer stvořil a dovedl k dokonalosti totožné s tou, jež charakterizuje aktuální kolekci ve střízlivé barevnosti bílé a přírodní, ve které Pavel Brejcha pracoval s měkkostí, plochou a torzem oděvu. Kolekce mimo jiné přináší i vlněný kabát s konickým límcem, dlouhou vlněnou úpletovou vestu, svetr a vlněnou sukni a tunikové šaty z bavlněného piké.

„V této sezóně jsem pracoval s dlouhou, celkově zakrytou siluetou. V kontrastu k ní byl prvotním impulzem ke kampani absolutní pocit svobody a samoty v přírodě přikryté sněhem, kde na horizontu stojí žena v dlouhém těžkém kabátu, který se za ní sune jako věčný stín,“ komentuje kampaň Pavel Brejcha.

 

 

Foto: Bambi Christa
Koncept: Pavel Brejcha a Bambi Christa
Modelka: SuperAudrey

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI PAVEL BREJCHA KAMPAŇ PODZIMNÍ KOLEKCE

Související články

Brazilská blogerka Camila Coelho přichází se svou vlastní značkou

Brazilská blogerka a influencerka Camila Coelho představuje svou vlastní značku oblečení. Její kolekce je silně ovlivněná diverzitou brazilských dívek a jejich temperamentu.

Celý článek

Česká modelka Hana Jiříčková je hvězdou americké kampaně pro značku Nautica

Tuzemská krása slaví v Americe další úspěch, a to hned pro obrovský konfekční dům Nautica. Původem česká modelka Hana Jiříčková byla vybrána do letní kampaně, a je tak dokonalým ztvárněním námořnického života ve velkém stylu.

Celý článek

První střípky z podzimní kolekce KARL DOTS

Jsou to puntíky ve všech velikostech a vyobrazeních, které vládou prvním vlaštovkám z nové capsule KARL DOTS kolekce. A my už začínáme tušit, že se po této kolekci doslova zapráší.

Celý článek

Chiara Ferragni proti šikaně

Italské blogerce, módní ikoně a návrhářce jsme se nedávno věnovali hlavně kvůli její nové kolekci oblečení a bot. Nyní ale Chiara využila své popularity k osvětě a spojila své jméno s neziskovou organizací Stomp Out Bullying.

Celý článek

David Hasselhoff dokazuje, že má smysl pro humor v reklamě pro Happy Socks

Legendární plážový playboy si v reklamě pro švédskou značku ponožek a plážových doplňků dělá legraci sám ze sebe. A výsledek je opravdu decentně humorný!

Celý článek

Calvin Klein se chystá výhradně do digitálního prostoru a neplánuje žádné přehlídky

Americký návrhář s fenomenálním úspěchem po celé generace se rozhodl ustoupit od klasických přehlídek. Calvin Klein plánuje masovou produkci a pouze digitální prezentaci. 

Celý článek

Co oblékly česko-slovenské krásky na ples sezóny?

6. ročník Česko – Slovenského plesu se konal v Obecním domě za účasti známých osobností. Hlavní ozdobou večera byly české a slovenské krásky. Jaké róby oblékly na tento vrchol plesové sezóny?

Celý článek

Petra Němcová je součástí nové kampaně Max Factor

Naše krásná česká supermodelka se stala tváří nové řasenky od známé značky v Americe. Ale nejen to. Patří i mezi inspirativní ženy!

 

Celý článek