dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

Zasněná dívka Pavla Brejchy

Přidat na Seznam.cz
S prvním zimním sněhem přináší Pavel Brejcha kampaň ke kolekci na právě probíhající sezónu Podzim/Zima 2015-16 v příběhu Zasněné dívky.

Zasněná dívka v příběhu fotografky Bambi Christa dokonale vystihuje náladu celé kolekce pro právě probíhající sezónu Podzim/Zima 2015-16 módního návrháře Pavla Brejchy, jenž ji představuje s prvním zimním sněhem.

Přes pole bílé zimou jít, spatřit jezero a les… Kolekce o sedmi siluetách, které Pavel Brejcha úspěšně prezentoval na loňské březnové edici MBPFW, ztělesňuje veřejnou intimitu ženy.

 

Hra tvarů a forem oblečení, to je jedinečný rukopis značky, kterou český designer stvořil a dovedl k dokonalosti totožné s tou, jež charakterizuje aktuální kolekci ve střízlivé barevnosti bílé a přírodní, ve které Pavel Brejcha pracoval s měkkostí, plochou a torzem oděvu. Kolekce mimo jiné přináší i vlněný kabát s konickým límcem, dlouhou vlněnou úpletovou vestu, svetr a vlněnou sukni a tunikové šaty z bavlněného piké.

„V této sezóně jsem pracoval s dlouhou, celkově zakrytou siluetou. V kontrastu k ní byl prvotním impulzem ke kampani absolutní pocit svobody a samoty v přírodě přikryté sněhem, kde na horizontu stojí žena v dlouhém těžkém kabátu, který se za ní sune jako věčný stín,“ komentuje kampaň Pavel Brejcha.

 

 

Foto: Bambi Christa
Koncept: Pavel Brejcha a Bambi Christa
Modelka: SuperAudrey

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI PAVEL BREJCHA KAMPAŇ PODZIMNÍ KOLEKCE

Související články

Váš chytrý šatník: podzimní kolekce Lindex

Otevřít skříň, vybrat ty pravé kousky a do pár minut odejít. Sen každé ženy! Ovšem nyní se může stát skutečností. Oděvní značka Lindex vám s tím totiž hravě pomůže.

Celý článek

Vytvořte si uvědomělý šatník, poradí vám Vendula Stoklásková

Připravit změny v rámci redesignu obchodu 100CLASS concept store jeho majitelka Vendula Stoklásková chystala už nějaký ten pátek, nyní ho můžeme vidět v novém kabátě a s jedinečnou inspirací na uvědomělý šatník. 

Celý článek

Progresivní české a slovenské oděvní značky

Vybrali jsme pro vás tři nejzajímavější české značky, které se specializují na street módu. Pojďte se s námi podrobně podívat na oblečení od My Dear Clothing, Wolfgang a Dear Friends.

Celý článek

Vydejte se na podzim do Skotska společně se značkou Mango

Skotská vysočina, rozevláté modelky a modelové, nádherná příroda a krásné i praktické podzimní kousky, to je Mango pro podzim a zimu 2019.

Celý článek

Černobílá podzimní kampaň Celine vzdala hold zakladatelce Céline Vipiany

Kreativní ředitel Hedi Slimane představil nejnovější podzimní a zimní kolekci módního domu Celine. Veškeré snímky jsou laděny do černobílé barvy, což vůbec není na škodu. Ba naopak.

Celý článek

Modelka Cara Taylor v kampani Richard Allan x H&M inspirované šedesátými lety

Módní řetězec H&M se spojil s britskou značkou Richard Allan a vznikla kampaň silně inspirovaná šedesátými lety v hlavní roli s modelkou Carou Taylor. Snímky nafocené v ulicích Londýna působí hravým a bezstarostným dojmem. 

Celý článek

Podzimní pletená kolekce české návrhářky Božidary nese název Melancholic

Srpen se přehoupl do druhé poloviny a ať už chceme či nikoliv, brzy nás nemine období, kdy se budeme muset zachumlat do hřejivých svetrů a roláků. A když už toto období nastane, proč to nevzít zcela stylově se svetry české návrhářky Božidary?

Celý článek

Mladá modelka Kaia Gerber je novou svěží tváří podzimní kampaně Versace

Všem muselo být jasné, že když se spojí značka Versace s momentálně oblíbenou a velmi obsazovanou modelkou Kaiou Gerber a uznávaným fotografem Stevenem Meiselem, vzejde z toho něco skvělého. A to se také stalo. Nová kampaň určitě zaujme po všech stránkách. 

Celý článek