dnes je 16.08.2022 a svátek má Jáchym

Zavřená kadeřnictví aneb první pomoc pro vaše vlasy

Přidat na Seznam.cz
Zavřená kadeřnictví většinu žen trápí už několik měsíců. Máte nehezké odrosty, roztřepené konečky nebo zplihlé vlasy? Víme, jak tento problém vyřešit nebo alespoň částečně zamaskovat. Vše se dozvíte v dnešním článku.

zdroj: canva.cz

Protipandemická opatření většině z nás komplikují život. K tomu patří i několik měsíců zavřená kadeřnická studia a další podniky. Přemýšlíte, jak si rychle a snadno upravit vlasy? Jak zamaskovat nehezky odrůstající barvu nebo několik měsíců nestříhané konečky?

Kde hledat inspiraci?

Tento trend vznikl pro rychlou úpravu vlasů nejen do teplých dnů. Jaké je řešení? Zapleťte si vlasy! Nošení copánků je krásné nejen v létě, ale i v jarních dnech a mohou jej nosit všechny věkové kategorie. Inspirovat se můžete i u slavných žen jako je Kim Kardashian, Mary-Kate Olsen nebo Miley Cyrus, které copánky prostě milují.

zdroj: canva.cz

Počkejte na odborníky

Každá žena dnes bojuje se svým účesem a pokud nevíte, jak si sama nabarvit nebo ostříhat vlasy, tak to raději ani nedělejte. Mohlo by to mít víc škody než užitku a zničené vlasy za to určitě nestojí.

Použijte kanekalon nebo šátek

Na internetu jsou desítky tutoriálů, jak si můžete své vlasy upravit a zaplést. A nezáleží na tom, jak kvalitní vlasy máte, jestli jsou jemné jako pírko nebo pevné jako koňské žíně. Pokud si chcete vlasy prodloužit, stačí si koupit syntetický kanekalon, pomocí kterého si můžete krásně zaplést své copy. Výhodu je, že je velmi levný a dostupný na internetu. Na výběr máte barevný kanekalon nebo i přirozené odstíny vašich vlasů. Můžete si koupit jak vlnitý, tak rovný kanekalon nebo už s předem zapletenými dredy i copánky.

zdroj: canva

Kdo není nadšenec do umělých vlasů, může zvolit šátek nebo stuhu pro krásnější zapletení i vzhled. Můžete z vlasů i šátku vytvořit stylové drdoly nebo jen jednoduchý culík, kolem kterého ovážete šátek a konce necháte volné.

zdroj: archiv redakce

Přidat na Seznam.cz
KANEKALON COPÁNKY ÚČESY VLASY A ÚČESY DRDOLY ŠÁTEK DREDY COPY

Související články

Barvíte si vlasy doma, ale není to jako ze salonu?

Trend barvení vlasů doma bez profesionální péče stoupá, k čemuž pandemie jen přispěla. Nedostatečná kvalita a především nešetrnost barev z drogerie vedla kadeřníka Libora Smrže k představení nové kolekce profesionálních barev na vlasy pro barvení v pohodlí domova.

Celý článek

Petra Měchurová se svým týmem představuje pánskou kolekci s názvem MATURE

I pánové mají své vlasové kolekce, důkazem toho je MATURE kolekce salónu Petry Měchurové, na kterém se podílel celý její tým. Co je aktuálně pro pány ve střizích a účesech trendy?

Celý článek

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

Kadeřnická ikona Petra Měchurová o Royal Albert Hall, australském Vogue i svých dalších snech

Je první ženou na světě, která vyhrála jedno z nejprestižnějších kadeřnických ocenění, spolupracovala mimo jiné i s australským Vogue a v Royal Albert Hall vytvářela účesy, aby pomohla dětem s leukémií.

Celý článek

Petra Měchurová slaví 20 let od založení svého salonu novou kolekcí TO BE

Svůj salon otevřela v roce 2001. Nadšení pro kadeřnické řemeslo ji neopouští ani po dvaceti letech. Téma mezilidských vztahů odráží její nová kolekce s názvem TO BE.

Celý článek

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek

Herečka Markéta Stehlíková změnila image. Za kolekcí účesů nestojí nikdo jiný než její dvorní kadeřník Honza Kořínek

Pro změnu účesu a celkové image měla herečka hned několik důvodů. Nezapomíná však na svoje povinnosti zejména v rámci role v seriálu Ulice.

Celý článek