dnes je 18.04.2021 a svátek má Valérie

Zavřená kadeřnictví aneb první pomoc pro vaše vlasy

Přidat na Seznam.cz
Zavřená kadeřnictví většinu žen trápí už několik měsíců. Máte nehezké odrosty, roztřepené konečky nebo zplihlé vlasy? Víme, jak tento problém vyřešit nebo alespoň částečně zamaskovat. Vše se dozvíte v dnešním článku.

zdroj: canva.cz

Protipandemická opatření většině z nás komplikují život. K tomu patří i několik měsíců zavřená kadeřnická studia a další podniky. Přemýšlíte, jak si rychle a snadno upravit vlasy? Jak zamaskovat nehezky odrůstající barvu nebo několik měsíců nestříhané konečky?

Kde hledat inspiraci?

Tento trend vznikl pro rychlou úpravu vlasů nejen do teplých dnů. Jaké je řešení? Zapleťte si vlasy! Nošení copánků je krásné nejen v létě, ale i v jarních dnech a mohou jej nosit všechny věkové kategorie. Inspirovat se můžete i u slavných žen jako je Kim Kardashian, Mary-Kate Olsen nebo Miley Cyrus, které copánky prostě milují.

zdroj: canva.cz

Počkejte na odborníky

Každá žena dnes bojuje se svým účesem a pokud nevíte, jak si sama nabarvit nebo ostříhat vlasy, tak to raději ani nedělejte. Mohlo by to mít víc škody než užitku a zničené vlasy za to určitě nestojí.

Použijte kanekalon nebo šátek

Na internetu jsou desítky tutoriálů, jak si můžete své vlasy upravit a zaplést. A nezáleží na tom, jak kvalitní vlasy máte, jestli jsou jemné jako pírko nebo pevné jako koňské žíně. Pokud si chcete vlasy prodloužit, stačí si koupit syntetický kanekalon, pomocí kterého si můžete krásně zaplést své copy. Výhodu je, že je velmi levný a dostupný na internetu. Na výběr máte barevný kanekalon nebo i přirozené odstíny vašich vlasů. Můžete si koupit jak vlnitý, tak rovný kanekalon nebo už s předem zapletenými dredy i copánky.

zdroj: canva

Kdo není nadšenec do umělých vlasů, může zvolit šátek nebo stuhu pro krásnější zapletení i vzhled. Můžete z vlasů i šátku vytvořit stylové drdoly nebo jen jednoduchý culík, kolem kterého ovážete šátek a konce necháte volné.

zdroj: archiv redakce

Přidat na Seznam.cz
KANEKALON COPÁNKY ÚČESY VLASY A ÚČESY DRDOLY ŠÁTEK DREDY COPY

Související články

Trendy krátké sestřihy na rok 2021 inspirované vaší oblíbenou celebritou

Taky se už těšíte na návštěvu svého kadeřníka? Abychom vám to nekonečné čekání zkrátili, připravili jsme tipy na trendy krátké sestřihy na jaro 2021. A inspiraci bereme od těch nejpovolanějších - celebrit.

Celý článek

Orámujte svoji krásu ofinou, je pořád v kurzu!

Ano, je to tu zase! Ofina je opět v kurzu. Ženy ofinu buď milují nebo nesnáší. Je pravdou, že ofina dokáže pěkně potrápit, ale může každé ženě vytvořit krásný vzhled. I když jsou kadeřnictví teď zavřená, tak to zvládnete i vy doma.

Celý článek

Nejlepší účesy z letošních Zlatých glóbů aneb v jednoduchosti je krása

Zlaté glóby se letos kvůli pandemii uskutečnily za zcela jiných podmínek, než jsme zvyklí. Největší herecké hvězdy se neprošly po červeném koberci, ale přenos sledovaly z domova a byly do něj zapojeny pouze virtuálně.

Celý článek

Trendy účesy, se kterými letos zazáříte

Blíží se jaro, a to je vždy skvělým časem na změnu účesu. Pomůžeme vám s vaším rozhodováním, abyste měly jasno, až se otevřou kadeřnictví. Našli jsme ty, které budou v letošním roce nejvíc trendy! Se správnými pomocníky je navíc snadno upravíte i doma.

Celý článek

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek

10 účesů, které zvládnete i doma

Možná už vás nebaví každé ráno zamotat vlasy do drdolu nebo jen vyčesat culík. Dali jsme dohromady deset jednoduchých účesů, které zvládnete během chvíle i doma.

Celý článek

5 trendy účesů, které ovládly Instagram

Řekněme si narovinu, že život v karanténě není úplná výhra. Ale na všem se dají najít pozitiva! Máme více času samy na sebe, a to můžeme skvěle využít v náš prospěch. Sociální sítě a zejména pak Instagram se začaly plnit novými trendy účesy, kterými se může inspirovat každá z nás. Díky nim po lockdownu zazáříte! 

Celý článek

3 skvělé způsoby, jak si navlnit a zároveň nezničit vlasy

Která žena by nechtěla krásné přirozené lokny přímo po probuzení? Pokud vás příroda neobdarovala dokonale kudrnatou kšticí, tak nezoufejte. Nádherné vlnky si můžete udělat i bez použití kulmy.

Celý článek