dnes je 20.10.2017 a svátek má Vendelín

Zažijte letošní Silvestr ve stylovém tématickém triku

Dámy a pánové, silvestrovské oslavy se blíží a pokud je pořádná párty váš styl (nejen 31.12.), rozhodně si udělejte radost trikem z následující kolekce!

Poslední večer v roce a první ráno v roce novém by bezpochyby mělo být legendární. Jak se vám nakonec (ne)vyvede, dopředu neovlivníte, ale můžete se předpřipravit díky vtipným tričkům, které rozhodně pobaví nejen vás, ale i vaše kamarády kolem. Zoot Originál si tentokrát vyhrál nejen s nápisy, ale i jejich designovým provedením, fonty, přidal luxusní zlatou a jeho Silvestrovská kolekce obsahuje daleko více střihů, než jsme do nynějška byli zvyklí. Nově mají ženy možnost zakoupit i přiléhavé šaty. Ty s nápisem Don't think. Let's drink! se určitě budou hodit i na jiné večery než jen Silvestra.  

  
Černé bodycon šaty 839 Kč ; Bílé dámské tričko 429 Kč ; Černé dámské tričko 469 Kč

Zoot se obecně snažil, aby trika, mikiny i šaty v aktuální kolekci byly nositelné i v jiné večery a některé si vyloženě říkají o nošení přes den. Mikina s nápisem Hangover totiž stejně více sedí na ospalé dopoledne než rozjetý večer. Často se stává, že podobné kolekce sálají trapným pokusem o vtip, ovšem tohle není ten případ. Trefné popisky a jednoduché obrázky zastupují přesně ten outfit, který se hodí na pořádný večírek. 

  
Šedá dámská mikina 599 Kč ; Černé dámské triko 429 Kč ; Bílé pánské triko 319 Kč

Jako vždy, i tentokrát kolekce obsahuje také pánské provedení. Některé designy seženete jak v dámském, tak v pánském provedení, jiné jsou jedinečné čistě pro pány. Výběr sice není tak široký, ale zato se Zoot ideálně přizpůsobil pánskému vkusu, takže tady neuvidíte žádnou zlatou barvu a ozdobné písmo. Tričko Party Hard s černobílou fotkou a jednoduchým nápisem patří k těm, které si můžete obléct jak na večer, tak na další den ráno, protože v obou dvou momentech bude jeho vtip vyznívat na plné čáře. 

Silvestr je za rohem. Tak šup, než vám vyprodají vaši velikost! 

  
Pánské triko v pivním designu 299 Kč ; Pánské triko s černobílým potiskem 449 Kč ; Pánské triko s náplastí 429 Kč

Prohlédněte si celou party kolekci!

zoot.cz 

DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA NÁKUPY A OBCHOD ZOOT.CZ ZOOT ORIGINÁL SILVESTR SILVESTROVSKÁ PARTY JAK SE OBLÉKNOUT VTIPNÉ TRIČKO VEČÍREK

Související články

Mohito na podzim nabídne styl Pařížanek

Tolik milovaný styl Pařížanek zavál do prodejen řetězce Mohito. Nadchne vás nejen svou nabídkou, ale také doprovodnou kampaní.

Celý článek

Skvělý úspěch! V podzimní kampani TIMEOUT zazářily české MISS

Karolína Mališová a Andrea Kalousová uspěly před dvěma lety v České Miss a na podzim 2017 si připisují další skvělou zkušenost - staly se tvářemi mezinárodní kampaně značky Timeout.

Celý článek