dnes je 14.06.2021 a svátek má Roland

Zbavte se snadno a rychle pih a znamének

Přidat na Seznam.cz
Trápí vás nevzhledné znaménko, piha nebo jiný kožní nedostatek? Za pomocí nejmodernějších technologií za vás tento problém snadno a rychle vyřeší renomovaní specialisté v Petra Clinic!

S některými znaménky se narodíme, jiná se nám vytvoří až během života. Pokud se na vašem těle nachází takové znaménko, které vám esteticky nevyhovuje, není problém ho odstranit. Díky moderní technologii to jde i téměř bez bolesti! Vše s vámi bude nejprve individuálně zkonzultováno. Samotné odstranění pak provádí dermatolog chirurgicky nebo laserově.


zdroj: petra_clinic

 

Velmi důležitým krokem je také nechat si znaménka zkontrolovat. Mateřská znaménka totiž dokážou být velice nebezpečná a v krajních případech mohou vést k rakovině kůže. Petra Clinic proto nabízí preventivní vyšetření pomocí digitálního dermatoskopu FotoFinder BodyScan. Ten najde nebezpečná znaménka ještě dříve, než jsou vidět, mapuje jejich změny a kontroluje riziko vzniku rakoviny kůže. Vyšetření je navíc velmi rychlé – celé skenování trvá pouze tři minuty.

Zákazníkům Petra Clinic je věnován individuální přístup odborníků s letitými zkušenostmi v čele s majitelkou Mgr. Petrou Řehořkovou, MBA, LLM, primářkou kliniky dermatoložkou MUDr. Theodorou-Eleni Asimiadou, internistkou MUDr. Kateřinou Cajthamlovou a plastickým chirurgem MUDr. Davidem Tomáškem.

Petra Clinic je přední klinika estetické a laserové medicíny v Praze a Karlových Varech, která nabízí široké spektrum zejména neinvazivních zákroků. Specializací kliniky je řešení celé škály dermatologických problémů včetně odstranění pih a znamének, červených žilek nebo léčby akné. Klinika se může pochlubit zájmem známých osobností, jako například Jany Paulové, Mariana Vojtka, Marka Vašuta nebo Martina Dejdara a také oceněním Czech Super Brands 2018, které je každoročně udělováno nejvýznamnějším českým obchodním značkám.

 

Přidat na Seznam.cz
ZDRAVÍ A KRÁSA PETRA CLINIC PETRA ŘEHOŘKOVÁ KOSMETIKA MATEŘSKÁ ZNAMÉNKA ESTETICKÁ MEDICÍNA

Související články

PŘIROZENĚ KRÁSNÁ BEZ CHEMIE

Lidí, kteří se zajímají nejen o kvalitu jídla, ale zároveň kladou důraz na složení přípravků určených k péči o tělo, je stále více. Více lidí začíná číst etikety a zajímá se o potenciálně škodlivé látky, které se vyskytují v krémech, šamponech, mýdlech či v zubních pastách.

Celý článek

Jak vybrat správnou řasenku podle vašich řas?

Řasenka patří mezi základní zkrášlovací vybavení každé ženy. Proto je nutné vybrat tu správnou řasenku přesně pro vás. Řasy a oči jsou na první pohled hned vidět. Jak správně postupovat při výběru řasenky?

Celý článek

Detoxikace organismu: Kdy se do ní pustit a jak dlouhodobě udržet tělo bez škodlivých látek

Poradíme, jak zbavit organismus škodlivých látek, které se v něm usazují například vlivem užívání léků. Také vysvětlíme, kdy detox dává smysl, kdy se ho naopak vyvarovat, a navíc přidáme návod, jak dlouhodobě udržet tělo bez toxinů.

Celý článek

POSKYTNĚTE SVÉ PLETI POMOC S OKAMŽITÝMI A VIDITELNÝMI VÝSLEDKY

Kůže je pod neustálým vlivem vnitřního i vnějšího prostředí. Psychická nepohoda, narušená imunita, hormonální změny, kouření, nevyvážený životní styl, nekvalitní strava, nedostatečný příjem vody, UV záření, modré záření, teplotní výkyvy a další chemické a mechanické faktory pokožku zatěžují a stresují.

Celý článek

I muži mají své rty. Jak o ně čeští muži pečují?

Nepotí se, nemají přirozenou ochranu a jde o jeden z nejcitlivějších orgánů, který máme na těle. Řeč je o rtech, které by stejně jako naše otisky prstů mohly sloužit kriminalistům k naší identifikaci.

Celý článek

Stoplist aneb kosmetika, kterou musíte vyhodit právě teď

Určitě to znáte. Kdo z nás si nekoupil krém, který nám nevyhovoval, nebo rtěnku, která po jednom použití skončila v zadní části skříňky? Po pár měsících nebo letech se nám najednou nahromadí velké množství přípravků, které vlastně vůbec nepotřebujeme.

Celý článek

Kosmetika I Provenzali BIO Exkluzivní řada s bio certifikovaným arganovým olejem

Všechny výrobky I Provenzali BIO přináší špičkovou kvalitu, tradici kombinovanou s moderním výzkumem a vývojem, ověřenou funkčnost a certifikovanou kvalitu surovin i výrobků.

Celý článek

JARNÍ NOVINKY OD NOBILIS TILIA

Česká přírodní značka aromaterapeutické kosmetiky Nobilis Tilia uvádí na trh pravidelné jarní novinky pro všechny, kteří se potřebují během dne uvolnit, nadechnout a nalézt ztracenou rovnováhu.

Celý článek