dnes je 23.05.2022 a svátek má Vladimír

Zbavte se starých tenisek a udělejte tak radost mnoha dětem z dětských domovů

Přidat na Seznam.cz
Zbavte se starých tenisek jednou pro vždy a věnujte je spolu s Footshopem a Vans dětem z dětských domovů!

Vánoce nejsou jen o dárcích pro nás, či naše blízké. Neměly bychom zapomínat ani na ty, co neměli dostatek štěstí na to, aby je mohli obdarovat ti, kteří jsou jim nejbližší, a proto jim nezůstává nic jiného, než se spolehnout na cizí lidi s dobrým srdcem.

Pokud máš doma náhodou pár tenisek, které už nenosíš, nebo jsi koupil špatnou velikost a jsi líný je prodat, tak je určitě nevyhazuj! Dones je k nám, my je darujeme na dobrou věc - dětem do dětských domovů a za každé tři darované páry přidá Footshop ve spolupráci se značkou Vans jeden další, zcela nový!

Také ale potěší, když si koupíš něco nového a obdaruješ sám sebe. Je ale něco krásnějšího, než obdarovat toho druhého? My ve Footshopu to velmi dobře víme a proto rozdáváme dárky všem, kteří se rozhodli přinést trochu radosti svým nejbližším. Pokud u nás nakoupíš dárky nad 2500 korun, obdarujeme i my tebe a budeš si moci vybrat leccos zpod našeho Footshop vánočního stromku.

Zastav se tento víkend 20. - 21. prosince v Bubenské 1 v Praze, kde se náš obchod promění v poslední předvánoční víkend na takzvanou sneakers gallery. V ní si budeš moci klidně nakoupit dárky až do pozdních nočních hodin a my tě za tvůj nákup pohostíme domácí kapustinicí či svařeným vínem. Aktuální informace najdeš na facebook eventu.

Zdroj: footshop.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI FOOTSHOP POMOC DĚTEM TENISKY DRKY VÁNOČNÍ STROMEČEK VÁNOCE 2014

Související články

REALITA V NOVÉM POJETÍ – DIXIE D'AMELIO NOSÍ NOVÉ PUMA KOSMO RIDER

Globální sportovní značka PUMA pokračuje v rozšiřování své Rider kolekce s nejnovější dámskou verzí Kosmo Rider, která je stylovým přírůstkem podporujícím téma sebevyjádření.

Celý článek

Dámské boty, které by měla mít ve svém šatníku každá stylová žena

Chceme-li vypadat stylově, měly bychom do našich outfitů zvolit také trendy boty. Na následujících řádcích vám prozradíme, podle čeho dámské boty vybírat, aby byl náš outfit vyšperkovaný do posledního detailu. Čtěte a inspirujte se s námi!

Celý článek

New Balance uvádí kolekci obuvi, která splňuje ekologický  green leaf standard

Společnost New Balance oznámila, že rozšiřuje svůj sortiment výrobků podle green leaf standardu. Ten nyní zahrnuje i nejpopulárnější modely, konkrétně se jedná o vybrané barevné modelů z řady 574.

Celý článek

Královna Alžběta II. má svou vlastní panenku Barbie. Se svým pravnukem Louisem tento týden oslavila hned několik událostí

Na počest královniných 96. narozenin vznikla originální panenka Barbie od Mattela. Nejdéle panující britská monarcha letos nebude mít o pocty nouzi. V červnu uběhne 70 let od jejího usednutí na trůn.

Celý článek

Sportovní ikonické tenisky mají zelenou, jsou stále oblíbenější nejen u mladé generace

Dříve se tenisky nosily spíše na sport, ale dnes je to minulostí. Už dávno neplatí stereotyp, že si elegantní žena musí vzít jen podpatky. Tenisky už zaujímají místo v botníku každé moderní ženy. Jaké tenisky nosí slavní a které značky vedou na plné čáře?

Celý článek

Karel Diviš, český dvojník Richarda Geera sází na klasiku

I čeští muži mají styl! Podnikatel nápadně podobný hollywoodskému herci, Karel Diviš, sází na klasiku. Do společnosti vyráží zásadně v obleku. Klasické kousky však kombinuje netradičním způsobem.

Celý článek

Co jsme se dozvěděli o manželce nejbohatšího fotbalisty světa Georgině Rodríguez z nového seriálu Netflix

V únoru zveřejnil Netflix sérii s názvem I am Georgina. Úspěšná minisérie pojednává o ženě nejbohatšího fotbalisty světa. Takže kdo je vlastně opravdová Georgina Rodríguez?

 

Celý článek

Věřím v globální úspěchy českých firem, říká ex-šéfka českého EY Magdalena Souček

Magdalena Souček patří k tvářím českého businessu. Se zkušenostmi ze zahraničí vybudovala v Česku pobočku jedné z největších poradenských společností na světě - Ernst & Young. Povídali jsme si s ní o minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

Celý článek