dnes je 05.08.2021 a svátek má Kristián

Zbavte se starých tenisek a udělejte tak radost mnoha dětem z dětských domovů

Přidat na Seznam.cz
Zbavte se starých tenisek jednou pro vždy a věnujte je spolu s Footshopem a Vans dětem z dětských domovů!

Vánoce nejsou jen o dárcích pro nás, či naše blízké. Neměly bychom zapomínat ani na ty, co neměli dostatek štěstí na to, aby je mohli obdarovat ti, kteří jsou jim nejbližší, a proto jim nezůstává nic jiného, než se spolehnout na cizí lidi s dobrým srdcem.

Pokud máš doma náhodou pár tenisek, které už nenosíš, nebo jsi koupil špatnou velikost a jsi líný je prodat, tak je určitě nevyhazuj! Dones je k nám, my je darujeme na dobrou věc - dětem do dětských domovů a za každé tři darované páry přidá Footshop ve spolupráci se značkou Vans jeden další, zcela nový!

Také ale potěší, když si koupíš něco nového a obdaruješ sám sebe. Je ale něco krásnějšího, než obdarovat toho druhého? My ve Footshopu to velmi dobře víme a proto rozdáváme dárky všem, kteří se rozhodli přinést trochu radosti svým nejbližším. Pokud u nás nakoupíš dárky nad 2500 korun, obdarujeme i my tebe a budeš si moci vybrat leccos zpod našeho Footshop vánočního stromku.

Zastav se tento víkend 20. - 21. prosince v Bubenské 1 v Praze, kde se náš obchod promění v poslední předvánoční víkend na takzvanou sneakers gallery. V ní si budeš moci klidně nakoupit dárky až do pozdních nočních hodin a my tě za tvůj nákup pohostíme domácí kapustinicí či svařeným vínem. Aktuální informace najdeš na facebook eventu.

Zdroj: footshop.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI FOOTSHOP POMOC DĚTEM TENISKY DRKY VÁNOČNÍ STROMEČEK VÁNOCE 2014

Související články

Tanec, procházka města i plavba na parníku jsou skromným výčtem v bohatém programu Festivalu Open House Praha 2021

Festival Open House Praha není pouze jeden víkend v roce, jeho organizátoři zvou na celou řadu doprovodných programů, které se uskuteční v týdnu od 2. srpna 2021.

Celý článek

Z dračice k rodinnému životu! Alice Bendová myslí více na teplo domova

Sympatická česká herečka a moderátorka Alice Bendová si rozhodně umí užívat života!

Celý článek

Japonský design a textilní vzor Paisley přináší nová kolekce tenisek značky Vans

Textilem inspirovaná kolekce ve spojení Vault by Vans a Bedwin & The Heartbreakers čerpají z historických textilu a látek z USA

Celý článek

Začalo natáčení pokračování seriálu Sex ve městě. Podívejte se, jak to hlavním představitelkám sluší

Carrie, Miranda a Charlotte jsou zpět. Očekávaný restart s názvem „And Just Like That“ se začal natáčet začátkem tohoto měsíce na různých místech v New Yorku.

Celý článek

Milujeme Cimrmana a Švejka, díky tomu nelpíme na přílišné korektnosti, říká guru českého PR Dita Stejskalová

Dita Stejskalová stojí již řadu let v čele české pobočky Ogilvy jako členka vedení společnosti. Zároveň zde řídí PR oddělení. Jaký má názor na módu a co si myslí o trendu absolutní korektnosti?

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Charitativní akci Evy Čerešňákové v centru Prahy navštívil i herec Orlando Bloom

Charitativní akce na podporu již druhé základní školy v Bangladéši spojila hned několik příležitostí. 35. narozeniny Evy Čerešňákové i návštěva populárního herce Orlando Blooma.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek