dnes je 20.08.2022 a svátek má Bernard

Zdravé, lesklé a krásné vlasy nemusí být jen sen

Přidat na Seznam.cz
Nová řada šamponů a kondicionérů SATINIQUE ™ s patentovanou technologií ENERJUVE ™ rozzáří vaše vlasy 

Společnost Amway přichází s novou kolekcí šamponů a kondicionerů SATINIQUE, které představují nové možnosti, jak rozzářit vaše vlasy a dát jim sílu. Kolekce vyvinutá na základě nejmodernějších vědeckých poznatků přináší patentovanou technologii ENERJUVE ™ společně s pečlivě vybranou směsí bylin a živin, jež vlasy revitalizují.

DALŠÍ RADY JAK NA VLASY

Exkluzivní patentovaný komplex ENERJUVE ™ obsahuje jedinečnou řadu posilujících lipidů, zpevňujícího kreatinu a látky 18-MEA (kyselina 18-methyleikosanová), což je přírodní složka vlasů, která zajišťuje jejich zdraví a lesk.
Vždy, když si vlasy barvíme, z jejich povrchu se může ztratit více než 80% této složky - navíc ji nelze přirozeně regenerovat. Komplex ENERJUVE ™ pomáhá 18-MEA obnovovat, a udržuje tak vlasy hebké a jemné. Účinný komplex proniká do jádra vlasů, soustředí se na známky poškození a vlasy opravuje a revitalizuje zevnitř i zvenčí. Pečující kůra unikátního komplexu ENERJUVE ™ kompenzuje přirozeně záporný náboj vlasů a výsledkem je doslova jejich nový život.
„Zjistili jsme, že lipidy a kreatin při posilování a opravě vlasů vzájemně spolupracují,” vysvětlil Lane Duvel, vedoucí vědeckých pracovníků v oblasti péče o tělo společnosti Amway.

Každý výrobek nové řady SATINIQUE navíc obsahuje směs bylin a živin, které dodávají  vlasům vitalitu a jsou pečlivě vybrány pro konkrétní typy vlasů. „Navíc se může kolekce pochlubit dvěma zcela novými jedinečnými vůněmi a moderním designem obalů, které mají ergonomický a snadno uchopitelný tvar,“ uvedla Ildiko Dikošová, ředitelka společnosti Amway Česká republika.

Vlasy suché, nepoddajné a krepaté (oranžová barva):
• Vyhlazující šampon SATINIQUE s hydratačním účinkem, 280 ml, doporučená maloobchodní cena 345 Kč
• Vyhlazující kondicioner SATINIQUE s hydratačním účinkem 280 ml, doporučená maloobchodní cena 365 Kč
Olej z ořechů kukui a provitamin B5 jsou zdrojem jemnosti, hladkosti a lesku. Přípravky hydratují suché, matné a nepoddajné vlasy a dodávají jim lesk.

Vlasy jemné, zplihlé, bez objemu (fialová barva):
• Šampon SATINIQUE pro zvětšení objemu vlasů 280 ml (doporuč. maloobchodní cena 345 Kč)
• Kondicioner SATINIQUE pro zvětšení objemu vlasů, 280 ml (doporuč. maloobchodní cena 365 Kč)
Lehounký olej z makadamových ořechů a sojové proteiny poskytují přirozený objem a provzdušnění pro zplihlé a ochablé vlasy bez života. Vlasy získávají tvar a jiskru.

DALŠÍ RADY JAK NA VLASY

Vlasy barvené, poškozené UV zářením či chemikáliemi (růžová barva):
• Šampon SATINIQUE pro barvené a poškozené vlasy, 280 ml, (doporuč. maloobchodní cena 395 Kč)
• Kondicioner SATINIQUE pro barvené a poškozené vlasy, 280 ml, (doporuč. maloobchodní cena 420 Kč)
• Revitalizační maska SATINIQUE pro barvené a poškozené vlasy, 240 ml, (doporuč. maloobchodní cena 720 Kč)
Výtažek z jadérek granátových jablek a hroznů jemně opravuje roztřepené konečky a chrání vlasy vystavené například UV záření či chemickému ošetření před ztrátou intenzity barvy. Složení bez sulfátů umožňuje déle udržet přirozenou barvu, kdežto u složení obsahujícího sulfáty je známo, že se barva rychleji vymývá.

Všechny typy vlasů, rychlá péče (zelená barva):
• Šampon s kondicionérem SATINIQUE 2 v 1, 280 ml, (doporuč. maloobchodní cena 395 Kč)
Olej z rostliny brutnáku lékařského společně s vitaminem E a provitaminem B5 poskytuje extra péči a hydrataci pro ty, kdo mají málo času. Šampon a kondicioner představují ideální způsob jak vlasy jemně očistit a zajistit jim vyváženou výživu, jsou šetrné pro každodenní používání.

Zdroj: amway.cz
 

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY ŠAMPON KONDICIONÉR SATINIQUE JEMNÉ VLASY VLASOVÁ PÉČE

Související články

Barvíte si vlasy doma, ale není to jako ze salonu?

Trend barvení vlasů doma bez profesionální péče stoupá, k čemuž pandemie jen přispěla. Nedostatečná kvalita a především nešetrnost barev z drogerie vedla kadeřníka Libora Smrže k představení nové kolekce profesionálních barev na vlasy pro barvení v pohodlí domova.

Celý článek

Petra Měchurová se svým týmem představuje pánskou kolekci s názvem MATURE

I pánové mají své vlasové kolekce, důkazem toho je MATURE kolekce salónu Petry Měchurové, na kterém se podílel celý její tým. Co je aktuálně pro pány ve střizích a účesech trendy?

Celý článek

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

Kadeřnická ikona Petra Měchurová o Royal Albert Hall, australském Vogue i svých dalších snech

Je první ženou na světě, která vyhrála jedno z nejprestižnějších kadeřnických ocenění, spolupracovala mimo jiné i s australským Vogue a v Royal Albert Hall vytvářela účesy, aby pomohla dětem s leukémií.

Celý článek

Petra Měchurová slaví 20 let od založení svého salonu novou kolekcí TO BE

Svůj salon otevřela v roce 2001. Nadšení pro kadeřnické řemeslo ji neopouští ani po dvaceti letech. Téma mezilidských vztahů odráží její nová kolekce s názvem TO BE.

Celý článek

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek

Herečka Markéta Stehlíková změnila image. Za kolekcí účesů nestojí nikdo jiný než její dvorní kadeřník Honza Kořínek

Pro změnu účesu a celkové image měla herečka hned několik důvodů. Nezapomíná však na svoje povinnosti zejména v rámci role v seriálu Ulice.

Celý článek