dnes je 19.09.2021 a svátek má Zita

Zdravé, lesklé a krásné vlasy nemusí být jen sen

Přidat na Seznam.cz
Nová řada šamponů a kondicionérů SATINIQUE ™ s patentovanou technologií ENERJUVE ™ rozzáří vaše vlasy 

Společnost Amway přichází s novou kolekcí šamponů a kondicionerů SATINIQUE, které představují nové možnosti, jak rozzářit vaše vlasy a dát jim sílu. Kolekce vyvinutá na základě nejmodernějších vědeckých poznatků přináší patentovanou technologii ENERJUVE ™ společně s pečlivě vybranou směsí bylin a živin, jež vlasy revitalizují.

DALŠÍ RADY JAK NA VLASY

Exkluzivní patentovaný komplex ENERJUVE ™ obsahuje jedinečnou řadu posilujících lipidů, zpevňujícího kreatinu a látky 18-MEA (kyselina 18-methyleikosanová), což je přírodní složka vlasů, která zajišťuje jejich zdraví a lesk.
Vždy, když si vlasy barvíme, z jejich povrchu se může ztratit více než 80% této složky - navíc ji nelze přirozeně regenerovat. Komplex ENERJUVE ™ pomáhá 18-MEA obnovovat, a udržuje tak vlasy hebké a jemné. Účinný komplex proniká do jádra vlasů, soustředí se na známky poškození a vlasy opravuje a revitalizuje zevnitř i zvenčí. Pečující kůra unikátního komplexu ENERJUVE ™ kompenzuje přirozeně záporný náboj vlasů a výsledkem je doslova jejich nový život.
„Zjistili jsme, že lipidy a kreatin při posilování a opravě vlasů vzájemně spolupracují,” vysvětlil Lane Duvel, vedoucí vědeckých pracovníků v oblasti péče o tělo společnosti Amway.

Každý výrobek nové řady SATINIQUE navíc obsahuje směs bylin a živin, které dodávají  vlasům vitalitu a jsou pečlivě vybrány pro konkrétní typy vlasů. „Navíc se může kolekce pochlubit dvěma zcela novými jedinečnými vůněmi a moderním designem obalů, které mají ergonomický a snadno uchopitelný tvar,“ uvedla Ildiko Dikošová, ředitelka společnosti Amway Česká republika.

Vlasy suché, nepoddajné a krepaté (oranžová barva):
• Vyhlazující šampon SATINIQUE s hydratačním účinkem, 280 ml, doporučená maloobchodní cena 345 Kč
• Vyhlazující kondicioner SATINIQUE s hydratačním účinkem 280 ml, doporučená maloobchodní cena 365 Kč
Olej z ořechů kukui a provitamin B5 jsou zdrojem jemnosti, hladkosti a lesku. Přípravky hydratují suché, matné a nepoddajné vlasy a dodávají jim lesk.

Vlasy jemné, zplihlé, bez objemu (fialová barva):
• Šampon SATINIQUE pro zvětšení objemu vlasů 280 ml (doporuč. maloobchodní cena 345 Kč)
• Kondicioner SATINIQUE pro zvětšení objemu vlasů, 280 ml (doporuč. maloobchodní cena 365 Kč)
Lehounký olej z makadamových ořechů a sojové proteiny poskytují přirozený objem a provzdušnění pro zplihlé a ochablé vlasy bez života. Vlasy získávají tvar a jiskru.

DALŠÍ RADY JAK NA VLASY

Vlasy barvené, poškozené UV zářením či chemikáliemi (růžová barva):
• Šampon SATINIQUE pro barvené a poškozené vlasy, 280 ml, (doporuč. maloobchodní cena 395 Kč)
• Kondicioner SATINIQUE pro barvené a poškozené vlasy, 280 ml, (doporuč. maloobchodní cena 420 Kč)
• Revitalizační maska SATINIQUE pro barvené a poškozené vlasy, 240 ml, (doporuč. maloobchodní cena 720 Kč)
Výtažek z jadérek granátových jablek a hroznů jemně opravuje roztřepené konečky a chrání vlasy vystavené například UV záření či chemickému ošetření před ztrátou intenzity barvy. Složení bez sulfátů umožňuje déle udržet přirozenou barvu, kdežto u složení obsahujícího sulfáty je známo, že se barva rychleji vymývá.

Všechny typy vlasů, rychlá péče (zelená barva):
• Šampon s kondicionérem SATINIQUE 2 v 1, 280 ml, (doporuč. maloobchodní cena 395 Kč)
Olej z rostliny brutnáku lékařského společně s vitaminem E a provitaminem B5 poskytuje extra péči a hydrataci pro ty, kdo mají málo času. Šampon a kondicioner představují ideální způsob jak vlasy jemně očistit a zajistit jim vyváženou výživu, jsou šetrné pro každodenní používání.

Zdroj: amway.cz
 

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY ŠAMPON KONDICIONÉR SATINIQUE JEMNÉ VLASY VLASOVÁ PÉČE

Související články

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek

Herečka Markéta Stehlíková změnila image. Za kolekcí účesů nestojí nikdo jiný než její dvorní kadeřník Honza Kořínek

Pro změnu účesu a celkové image měla herečka hned několik důvodů. Nezapomíná však na svoje povinnosti zejména v rámci role v seriálu Ulice.

Celý článek

ROZHOVOR: Honza Kořínek o covidu, kadeřnickém byznysu i trendech

Pro kadeřníky (a nejen pro ně) nastal 3. května den, na který čekali doslova jako na spásu. Konečně mohli otevřít své salony a věnovat se tak práci, kterou milují. Mezi nimi byl i vyhlášený vlasový guru Honza Kořínek.

Celý článek

MICHAL ZAPOMĚL: Styl je odvaha být sám sebou

Pokud si myslíte, že když jdete dělat rozhovor s jedním z nejlepších kadeřníků této země, bude řeč hlavně o barvách a trendech, jste na omylu. Postupem času totiž zjistíte, že Michal Zapoměl je jiný. Jeho čistota a inspirativnost vás vtáhne a vy máte pocit, že každou jeho větu si musíte zapamatovat. 

Celý článek

Trendy krátké sestřihy na rok 2021 inspirované vaší oblíbenou celebritou

Taky se už těšíte na návštěvu svého kadeřníka? Abychom vám to nekonečné čekání zkrátili, připravili jsme tipy na trendy krátké sestřihy na jaro 2021. A inspiraci bereme od těch nejpovolanějších - celebrit.

Celý článek

Orámujte svoji krásu ofinou, je pořád v kurzu!

Ano, je to tu zase! Ofina je opět v kurzu. Ženy ofinu buď milují nebo nesnáší. Je pravdou, že ofina dokáže pěkně potrápit, ale může každé ženě vytvořit krásný vzhled. I když jsou kadeřnictví teď zavřená, tak to zvládnete i vy doma.

Celý článek

Zavřená kadeřnictví aneb první pomoc pro vaše vlasy

Zavřená kadeřnictví většinu žen trápí už několik měsíců. Máte nehezké odrosty, roztřepené konečky nebo zplihlé vlasy? Víme, jak tento problém vyřešit nebo alespoň částečně zamaskovat. Vše se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Nejlepší účesy z letošních Zlatých glóbů aneb v jednoduchosti je krása

Zlaté glóby se letos kvůli pandemii uskutečnily za zcela jiných podmínek, než jsme zvyklí. Největší herecké hvězdy se neprošly po červeném koberci, ale přenos sledovaly z domova a byly do něj zapojeny pouze virtuálně.

Celý článek