dnes je 18.04.2021 a svátek má Valérie

Žena v modelu JITKY KLETT má jedinečný styl

Přidat na Seznam.cz
I vy jej naleznete! Nová módní kolekce Espiriti návrhářky Jitky Klett je souzněním emocí, energie a harmonie.

Módní návrhářka Jitka Klett nás ohromuje svou duchaplností, kterou v maximální možné míře vynaložila i při vytváření její nejnovější RTW kolekci určené sezoně podzim/zima 2016-17.

Kolekce Espiriti s sebou přináší emoce, energii a harmonii, jež se zde hravým způsobem vzájemně prolínají, přesně tak jak autorka od počátku zamýšlela. Prvotní myšlenkou módní návrhářky JITKY KLETT při vytváření kolekce pro podzim a zimu 2016-17 bylo poukázání na chaotickou atmosféru dnešní doby a důležitost pozastavení se nad vlastní existencí.

Návrhářka JITKA KLETT je celosvětově známá svým jedinečným stylem, jakým dokáže pojit módu s uměním, které přenáší do svých autorských limitovaných potisků látek a které logicky nepostrádá ani kolekce Espiriti, v níž se nechala inspirovat uměleckými díly malíře z blízkého východu Irfana Haidera Mirzy. Jeho jedinečná barevnost a technika jsou pak snadno rozpoznatelné na hedvábných topech či bavlněných šatečkách, které jsou jen počátkem kolekce, jejíž název vystihuje kontrast harmonie s chaosem.

  

 

Výrazné kousky se hravě doplňují s rafinovanými krajkami či kožešinou, kterou jsme mohli registrovat i v předchozích kolekcích česko-slovenské návrhářky, která ale v roce 2016 vytahuje trumf v podobě denimu. Vůbec poprvé v kolekci Ready to Wear JITKA KLETT představuje vlastní linii jean. Nezbytnou součástí na první pohled chaotické, přesto velmi harmonické kolekce, jsou ale také nově stylové kabelky z úžasného, téměř nezničitelného materiálu kůže Saffiano a boty, které v kombinaci s jedinečnými modely vytváří efektní a jedinečný styl.

Styl, který každou ženu v modelu JITKA KLETT zahrne přívalem čisté energie, elegance, ženskosti a sofistikovanosti. 

  

Fotograf: Eva Neužilová
Video: LORINC production
Modelka: Kateřina Kubátová

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT NOVÁ KOLEKCE ESPIRITI PODZIM 2016

Související články

Talentovaná módní návrhářka Zuzana Osako představuje novou kolekci jaro/léto 2021

Tradice letos nejen v modré. Oděvní návrhářka a ilustrátorka prostě miluje český folklor a historii. Svou novou kolekci šatů tentokrát oživila o modrou barvu.

Celý článek

Designérská kolekce značky H&M v podání Simone Rocha

Léta oblíbená a jedna z nejočekávanějších kolekcí roku. Designérská kolekce značky H&M letos vznikla ve spolupráci s irskou designérkou Simone Rocha.

Celý článek

Kabelky LIBERTA návrhářky Jitky Klett skrývají krásný příběh

To, co začalo před šesti lety v New Yorku, pokračuje dnes v Česku. Propracovaný design a prvotřídní materiál jsou spojením, které najdete v kabelkách LIBERTA značky Jitka Klett.

Celý článek

CARTIER PŘEDSTAVUJE NOVOU KABELKU DOUBLE C DE CARTIER

Krásná a minimalistická. Tak lze popsat novou kabelku Double C de Cartier. Má praktický, přesto luxusní tvar s kovovou sponou zdobenou barevným lakem. Dostupná je v několika barevných odstínech. Tak kterou si vyberete?

Celý článek

Symbol ambiciózní ženy a jemné rebelky s romantickou duší najdete v novém parfému návrhářky Jitky Klett

Elegantní vůně vhodná pro dámy i pány omámí nejenom vaše smysly. Designový flakón, vůně oslavující ambiciózní ženu a podpis návrhářky Jitky Klett jsou spojením, které nás nenechává klidným.

Celý článek

Maximalistický luxus s kapkou vášně pro hory. To je spolupráce Gucci a The North Face

Extravagantní outdoorový piknik. Přesně tak si představte novou kolekci, která vznikla ve spolupráci značky Gucci a The North Face. 

Celý článek

Čtyři způsoby, jak omámit svou milou na Štědrý večer

Nemáte ještě úplně jasno, co své něžnější polovičce pořídit na Vánoce? Váháte mezi tím, co by si sama přála a mezi překvapením, které by ji vyrazilo dech? My se přikláníme k druhé variantě a přinášíme pár tipů, pro které sice musíte sáhnout hlouběji do kapsy, zato výsledek máte jistojistý.

Celý článek

Jitka Klett představila v Teplicích unikátní show

Dlouhá historie módní značky Jitky Klett přináší jak doma, tak v zahraničí ženskost, eleganci, harmonii a energii do módního světa. I tentokrát v rámci módní show Jitka Klett bodovala!

Celý článek