dnes je 04.10.2022 a svátek má František

Ženy ženám: kampaň spojující inspirativní ženy

Přidat na Seznam.cz
Zpěvačka Olga Lounová, návrhářka Zuzana Lešák Černá i herečka Aneta Kernová jsou součástí projektu, který poukazuje na jedinečné životní příběhy každé ženy.

foto Marek Jarkovský / se svolením značky Korbička

K oslavě žen se v letošním roce rozhodla šperkařská dílna Korbička šperky, která před pár dny nafotila kampaň s názvem Ženy ženám, ve které se spojily ženy napříč profesemi i generacemi. Projekt vyzdvihuje různé a jedinečné životní příběhy žen. V Korbička šperky si mohou udělat radost autorským šperkem, který si samy navrhnou a v průběhu života s nimi bude u všech důležitých životních momentů.

Luboš Korbička, zlatnický mistr a zakladatel značky, vystudoval obor zlatnictví, kde se zamiloval do barevných drahokamů, ze kterých vyrábí unikátní autorské šperky dodnes. Pro inspiraci pro své tvoření a barevné kameny cestuje po celém světě. Jeho cílem je tvořit šperky, o kterých lidé sní.


foto Marek Jarkovský / se svolením značky Korbička

Ženy, které se staly součástí kampaně Ženy ženám, jsou velmi inspirativní a společně vyzařují neuvěřitelnou energií. Jsou to zpěvačka Olga Lounová, operní pěvkyně Andrea Kalivodová, módní návrhářka Zuzana Lešák Černá, jejíž autorskou tvorbu oblékly ženy při focení. Dalšími ženami byly podnikatelka Helena Harabinová, herečka Aneta Kernová, modelka a tanečnice Beatriz Golová a podnikatelka a expertka na budování značek Agi Archer Jargalsaikhan. Focení probíhalo ve studiu Cash Only v Praze a fotografie jsou výsledkem práce fotografa Marka Jarkovského.

“Brand značky Korbička šperky sílí a my jsme velmi vděční, že se tyto ženy spojily a vyjádřily podporu naší značce. Myšlenkou celého roku je, aby si každá žena mohla sama sobě udělat radost krásným šperkem,” dodává Eva Kloudová Sovová, výkonná ředitelka.


foto Marek Jarkovský / se svolením značky Korbička

Korbička šperky jsou ručně vyráběné šperky tvořící nekonečné umění. Zásnubní a snubní prsteny jsou stále nejžádanějšími šperky. Díky zaměření na zakázkovou výrobu si klienti mohou navrhnout šperky podle svých představ. Šperky vznikají v brněnské dílně pod rukama pana Korbičky a dalších talentovaných zlatníků. Zároveň mají otevřený showroom v Praze na Senovážném náměstí. 


foto Marek Jarkovský / se svolením značky Korbička


foto Marek Jarkovský / se svolením značky Korbička

 

 

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA DOPLŇKY A ŠPERKY KORBIČKA ŠPERKY LUBOŠ KORBIČKA ZLATNÍK KORBIČKA ŽENY ŽENÁM

Související články

Když pleť volá SOS, dopřejte jí, co potřebuje

Ztrácí vaše pleť objem, je ochablá, unavená a dehydratovaná? Začínají se na vaší tváři objevovat vrásky? Pak se z vaší pleti vytrácí kyselina hyaluronová a dochází tak ke ztrátě pevnosti a pružnosti pleti a k ochabnutí kontur obličeje.

Celý článek
Matrix vlasová kosmetika

PROBUĎTE SVÉ VLASY K ŽIVOTU S MATRIX INSTACURE

Kdyby vlasy uměly mluvit, co by asi řekly? Pro všechny vlasy, které volají o pomoc, vytvořila značka Matrix speciální pečující vlasovou řadu Instacure.

Celý článek

Jak pečovat o kůži před i po tetování

Nechat se tetovat neznamená jen vyhledat nejlepší tetovací studio a konkrétního umělce. Měli byste se také zajímat o to, jak připravit vaši pokožku na tetování i jak ji ochránit po něm.

Celý článek

Emma Watson je tváří nové kampaně Prada, stejně tak režisérkou jejího krátkého filmu

Krásná herečka v pixie střihu zapózovala pro kampaň nafocenou k nové vůni módního domu Prada. Vzala si na starost i režii krátkého propagačního filmu. Flakon vůně je znovu plnitelný a má tvar trojúhelníku, symbolu italské značky.

Celý článek

Pro nejhezčí kameny jezdím do Kolumbie, říká šperkař Luboš Korbička

Luboš Korbička je šperkařem i velkým dobrodruhem v jednom. Svým zákazníkům se snaží najít jen to nejlepší a pro drahé kameny lítá po celém světě. I když mu ještě nebylo ani čtyřicet, zažil toho díky své profesi více než mnozí za celý život.

Celý článek

Obličejová jóga je forma sebelásky, říká lektorka Andrea Doležalová

Když se řekne jóga, pravděpodobně si představíte základní ásánu, tedy tu zvláštní polohu, do které se jogíni rádi staví. My jsme se však dnes více zajímali o jógu obličejovou, která nám může dopřát opravdu výrazné omlazení a úbytek vrásek.

Celý článek

Jak spánek ovlivňuje úbytek hmotnosti?

Řada studií ukazuje, že nedostatek spánku je spojen s vyšší pravděpodobností nadváhy. Je však obtížné prokázat, zda méně spánku ve skutečnosti vede k přibírání na váze, nebo zda jen pozorujeme známý negativní účinek nadváhy na spánek. Napadnout nás může analogická otázka: „Co tu bylo dříve? Slepice nebo vejce?“.

Celý článek

Biodynamická vinná kosmetika, kterou používá i britská královská rodina

Vinná réva je skutečným zázrakem, protože prospěšné látky obsahuje doslova celá rostlina. Výtažky z hroznových jadérek a slupek navíc podporují v lidské kůži produkci kolagenu a elastinu, které zodpovídají za pružnost a mladistvý vzhled pokožky.

Celý článek