dnes je 25.01.2021 a svátek má Miloš

Zimní inspirace: Objevte kouzlo klobouků

Přidat na Seznam.cz
Nejspíš vás za běžného pochodu ani nenapadne, pořídit si klobouk. Moda.cz vám prozradí hned několik důvodů, proč byste to udělat měli.

Právě podzimní a zimní plískanice jsou vhodným obdobím pro nošení klobouků. Alespoň příležitostně. Čepice a různé hučky jsou super doplňkem, který nás zahřeje, na druhou stranu nám ale za každých okolností změní, nebo dokonce zničí původní účes, přitom klobouk ho zvládne i vyzdvihnout.

Extravagantní? Výstřední? Zbytečný? Opravdu si tyhle slova pojíte s kloboukem? Pak je nejvyšší čas to změnit a my vám řekneme hned devět důvodů proč…

1. Klobouky jsou možná malinko výstředním doplňkem, ale to jenom proto, že se je lidé bojí nosit. Zejména pak u nás. Jakmile se stanou denní pokrývkou hlavy, z extravagantních se stanou běžnými…

2. Není pravda, že klobouky nosí jen vyšší třída. Nejsou nepředstavitelně drahé a sluší zejména těm, kteří si s módou umí hrát. Takže budou slušet i vám, co myslíte?

3. Do zimních plískanic se hodí víc než čepice. Například když jdete na večeři, na schůzku nebo do divadla. Nezničí vám účes a vlasy ochrání před sněhovými vločkami či deštěm.

4. Klobouky dnes mají volnější mód. To znamená, že si k němu nemusíte pořizovat elegantní kostýmek ani šaty. Vlastně dobře pasuje i se sportovním oblečením.

5. Jsou návykové! Jakmile si pořídíte jeden, budete chtít další a další.

6. Nevychází z módy. Ať si říká, kdo chce, co chce. Vždy se najde někdo, kdo klobouk unosí, ať už jsou v módě zrovna zvonáče nebo mrkváče.

7. Je praktický, decentní, ale nepřehlédnutelný. Ženám podtrhne vytříbený vkus stejně jako dobře padnoucí lodičky, u mužů zdůrazní jejich charisma.

8. Zvedne vám sebevědomí. Zaručeně.

9. Jsou jich spousty! Sváteční klobouk, baret, cylindr, trilba, fedora, toka klobouček, cloche či klasická buřinka... Který oslovil vás?

pinterest.com

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
KLOBOUKY MODA PRO ŽENY DÁMSKÁ MÓDA LIFESTYLE STYLE

Související články

Jak v zimě nosit a kombinovat sukně

Žádnou milovnici sukní nemůže zastavit mrazivé počasí. Naopak - dlouhá sukně byla jedním z hlavních prvků, které byly k vidění na módních přehlídkách pro letošní sezónu. A jak je nosit i v těchto mrazivých dnech? 

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Módní trendy pro rok 2021

Jaké budou trendy v tomto roce? Co můžete očekávat a co možná mnohé překvapí? Letos to nejsou žádné puntíky ani proužky, vracíme se totiž k přírodě.

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek

H&M odhaluje svou další designerskou spolupráci. Tentokrát s oblíbenou irskou návrhářkou SIMONE ROCHA

Již tradičně se společnost H&M pouští do oblíbených kolekcí ve spolupráci s největšími světovými designéry. Jinak tomu není ani tentokrát, za letošní kolekcí stojí uznávaná irská návrhářka působící v Londýně, Simone ROCHA.

Celý článek

Pohodová domácí móda

Mnozí z nás si užili více domácího pohodlí, než by možná chtěli. K tomu neodmyslitelně patří i pohodlné domácí oblečky. Jaké si vybírat a se kterými můžete i do města? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Džínový speciál: 8 typů džín, ze kterých si vybere každá žena

Mom jeans, boyfriend, slouchy, skinny. Také se ve všech těch střizích a pojmenování nevyznáte? Stále tápete, jaký střih je pro vás ten pravý a jak ho nejlépe kombinovat, aby vynikly vaše přednosti, a naopak o nedostatcích jste věděla jen vy?

Celý článek

Díky zdravé snídani nastartujete svůj den správným směrem

Se zdravou snídaní si zajistíte velké množství potřebných živin, vitamínů i minerálů. Pokud také patříte mezi ty, kteří snídani nemohou nebo nechtějí věnovat dostatek pozornosti, bude pro vás tohle řešení naprosto ideální.

Celý článek