dnes je 17.09.2021 a svátek má Naděžda

Zimní inspirace: Objevte kouzlo klobouků

Přidat na Seznam.cz
Nejspíš vás za běžného pochodu ani nenapadne, pořídit si klobouk. Moda.cz vám prozradí hned několik důvodů, proč byste to udělat měli.

Právě podzimní a zimní plískanice jsou vhodným obdobím pro nošení klobouků. Alespoň příležitostně. Čepice a různé hučky jsou super doplňkem, který nás zahřeje, na druhou stranu nám ale za každých okolností změní, nebo dokonce zničí původní účes, přitom klobouk ho zvládne i vyzdvihnout.

Extravagantní? Výstřední? Zbytečný? Opravdu si tyhle slova pojíte s kloboukem? Pak je nejvyšší čas to změnit a my vám řekneme hned devět důvodů proč…

1. Klobouky jsou možná malinko výstředním doplňkem, ale to jenom proto, že se je lidé bojí nosit. Zejména pak u nás. Jakmile se stanou denní pokrývkou hlavy, z extravagantních se stanou běžnými…

2. Není pravda, že klobouky nosí jen vyšší třída. Nejsou nepředstavitelně drahé a sluší zejména těm, kteří si s módou umí hrát. Takže budou slušet i vám, co myslíte?

3. Do zimních plískanic se hodí víc než čepice. Například když jdete na večeři, na schůzku nebo do divadla. Nezničí vám účes a vlasy ochrání před sněhovými vločkami či deštěm.

4. Klobouky dnes mají volnější mód. To znamená, že si k němu nemusíte pořizovat elegantní kostýmek ani šaty. Vlastně dobře pasuje i se sportovním oblečením.

5. Jsou návykové! Jakmile si pořídíte jeden, budete chtít další a další.

6. Nevychází z módy. Ať si říká, kdo chce, co chce. Vždy se najde někdo, kdo klobouk unosí, ať už jsou v módě zrovna zvonáče nebo mrkváče.

7. Je praktický, decentní, ale nepřehlédnutelný. Ženám podtrhne vytříbený vkus stejně jako dobře padnoucí lodičky, u mužů zdůrazní jejich charisma.

8. Zvedne vám sebevědomí. Zaručeně.

9. Jsou jich spousty! Sváteční klobouk, baret, cylindr, trilba, fedora, toka klobouček, cloche či klasická buřinka... Který oslovil vás?

pinterest.com

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
KLOBOUKY MODA PRO ŽENY DÁMSKÁ MÓDA LIFESTYLE STYLE

Související články

Podpora české gastronomie v podání Markéty Pavleje alias Kitchenette

Kitchenette SoMe - nový projekt, který podpoří českou gastronomii a její prezentaci na sociálních sítích. Nestojí za ním nikdo jiný než známá foodblogerka Markéta Pavleje.

Celý článek

Naději pro folklór a jeho přežití odráží kolekce „FOLKSY“

 V 21. století se folklór těší návratu a snaze zachovat řemesla, tradice a tvorbu i pro další generace. Tvůrci i dnes rádi sahají do oblastí folklóru a přetváří je v současná díla.

Celý článek

ZALANDO STARTUJE NOVOU DESIGNER KAMPAŇ „LUXUS PODLE VAŠICH PŘEDSTAV“ ZAMĚŘENOU NA SEBEVYJÁDŘENÍ A INDIVIDUALITU

Nová kampaň je inovativním digitálním zážitkem, který spojuje svět TikToku s interaktivním filmem a zve zákazníky do nového světa luxusu charakterizovaného proměnlivostí, sebevyjádřením a inkluzí.

Celý článek

DESPERADOS JE INSPIRACE NEJENOM PRO ČESKÉ UMĚLCE

Unikátní pestrobarevné malby tří českých výtvarníků promítnuté na průhledné plexisklo zachytila kamera. Ochucená piva Desperados vyostřená tequilou podněcují temperament i svobodu osobnosti.

Celý článek

FASHION MUST HAVE: Září je měsícem módy!

Babí léto, láska, příroda, ale také největší módní týden v Praze. To vše vyjadřuje září. Připravte si lehké kabátky, načerpejte poslední sluneční paprsky a obklopte se láskou i módou. Nebo také láskou k módě.

Celý článek

Herečka Lily Collins je novou ambasadorkou domu Cartier

Svobodomyslná, energická a autentická, kdo jiný by lépe ztělesnil kreativní dualitu kolekce nových šperků Clash [Un]Limited i francouzský neoklasicismus kabelky Double C de Cartier.

Celý článek

Slamák: hrdina letních outfitů

Chrání váš obličej ve velkém stylu, i přírodu. Naším hrdinou léta 2021 je bezesporu slaměný klobouk. Poradíme stylové kombinace, se kterými se můžete rozloučit s létem i přivítat podzim.

Celý článek

Máma a dcera: Jak sladit oblečení a kde pořídit stejné outfity?

Sladěné outfity. Přání a snaha téměř každé maminky. Pokud také hledáte pro vás a vaši dceru podobné kousky, máme pro vás několik tipů.

Celý článek