dnes je 11.07.2020 a svátek má Olga

Zimní svatební kytice, které si zamilujete

Přidat na Seznam.cz
Dokonce i chladné zimní dny si zaslouží svatbu, jak se patří. A jednou z nejdůležitějších nezbytností je i kytice plná tepla a lásky. Zaměřte se na sezónní barvy.

 

Pravdou je, že dnes už seženeme i přes zimu prakticky jakékoliv druhy květin. Což nám výběr podstatně ulehčuje. Zkuste svou zimní svatební kytici zahalit do tlumených odstínů zimní rudé až po čistě bílé květy. Inspirujte se osmi zimními svatebními kyticemi…

1.

Bílá růže je pro zimní období tím pravým ořechovým. Ve spojení se žlutými akcenty a jemným peřím přináší teplo i do zimních měsíců.

 

2.

Eukalyptus, amarant, šalvěj a clematis mohou vaší květině dodat příjemný šmrnc.

 

3.

Tohle je kytice, která jednoznačně upoutá váš zrak! Je složená z květů Protea a eukalyptu a je perfektní kyticí pro speciální příležitost.

4.

Tuto kytici si nevěsta vytvořila sama. Najdeme v ní opět růže, sukulenty a další, to vše zabalené do jutového provázku a odzobené knoflíky. Hezké, co myslíte?

5.

Červeno-bílá kombinace nevyjde nikdy z kurzu, a to ani v létě ani v zimě! Bílé růže jsou prostě top.

6.

Přidejte ke své kytici zelené větvičky čehokoliv. Dodáte jí eleganci a rustikálnost. Hodit se bude na významnou večeři, ale také na den D.

7.

Ach ty bílé růže. Zelené listy a šípky. Jednoznačně ano!

8.

Čeká vás svatba bohatá na bílou pokrývku sněhu? Pak pro vás budou tím nejlepším řešením zlatavé odstíny. Do zlaté můžete ladit nejenom samotné pivoňky, ale také stuhy a klidně i své svatební šaty.

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
SVATBY SVATBA SVATEBNÍ KYTICE ZIMNÍ SVATEBNÍ KYTICE ZIMNÍ SVATBA SVATEBNÍ DOPLŇKY

Související články

Jak naplánovat perfektní rozlučku se svobodou pro nevěstu

Svatba je jedna věc, ale ženich a nevěsta by neměli přijít ani o pořádné loučení se svobodou. Připravili jsme pro vás pár tipů na perfektní loučení se svobodou pro budoucí nevěsty.

Celý článek

Svatební den pod širým nebem – nový trend svatebních obřadů

Časy se mění. Trendy přicházejí a odcházejí, stejně jako krizové situace. Ta letošní s sebou přinesla nejen novinky ze světa hygieny a zdravotnictví, ale všichni jsme museli nebo budeme muset změnit svůj mindset. A na změny se musí připravit i nastávající nevěsty a ženichové.

Celý článek

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Svatební inspirace 2020

Svatební inspirace není nikdy dost, a to ať se chystáte své drahé polovičce říci ano či o tom pravém teprve sníte. Není žádná žena, která by ze srdce nemilovala svatby. Vždyť i Julia Roberts v Nevěstě na útěku si přípravy na svatbu užívala.

Celý článek

Slavné svatební šaty Whitney Houston budou prodány v aukci

Tyhle šaty by snad chtěla mít každá nevěsta. Ikonické svatební šaty slavné zpěvačky Whitney Houston budou prodány v aukci. Zájemci mohou přihazovat na internetových stránkách aukční síně do konce dubna.

Celý článek

Svatby v zimě jako v pohádce

Svatba. Jeden z nejdůležitějších dnů každé ženy. Přemýšlíte nad svatbou a vaše oblíbené místo je už obsazené? Tak uspořádejte svatbu v zimě! Bude to jako v kouzelné pohádce.

Celý článek

Svatební korzování je mnohem více než jenom svatební veletrh jinak

Jeden z nejdůležitějších dnů v životě každé ženy je ten svatební. I pro pány je tento den důležitý, i když ho určitě neprožívají tak jako my. A pokud se blíží i váš den D, neuděláte nic lepšího, než když si zajedete v lednu do Plzně. Co vás tam čeká? Svatební korzování.

Celý článek

12 podzimních svatebních rób podle módního domu Oscar de la Renta

Svatební šaty vládnoucí podzimu i zimě na přelomu 2019/2020 se zahalily do moderní klasiky. Designéři Fernando Garcia a Laura Kim představili dvanáct svatebních šatů od tradice až po mini střihy.

Celý článek