dnes je 17.10.2021 a svátek má Hedvika

Zjišťovali jsme pro vás, jak být úspěšný na Instagramu

Přidat na Seznam.cz
Moda.cz pro vás zjišťovala „Jak být úspěšný na Instagramu nejen díky fotkám!“

Instagram je především zdrojem zábavy, inspirace, a v případě správného využití v sobě dokonce skýtá slušný marketingový potenciál. Jeho podstatou je vlastně nahrávání a následné sdílení fotografií, které lze s použitím nejrůznějších fíglů ještě více zatraktivnit.

Váš Instagramový účet může být ale mnohem atraktivnější a úspěšnější nejen díky fotografiím. Naše redakce zjišťovala jak na to.


                                      FOTO: Martina Votrubcová

 

Prostřednictvím jednodenního kurzu Martiny Votrubové která se prací s touto sociální sítí ve světě online marketingu úspěšně živí, jsme se dozvěděli, jak správně fotografovat, jak pracovat s komunitou a jak svůj profil zdokonalit. „Tisíce followerů již za několik měsíců. Za úspěchy Martiny Votrubcové hovoří i její spolupráce se značkami jako je Milka, Aperol Spritz či Vodafone, jejichž účty vášnivá instagramistka spravuje.

Není jednoduššího způsobu jak svůj Instagram dovést k dokonalosti, než se jedinečného kurzu v hodnotě 590 korun osobně zúčastnit. V případě přihlášky do kurzu pro vás máme malý bonus v podobě 5% slevy, která bude odečtena, jakmile v objednávce uvedete heslo MODA.CZ.

 

Přidat na Seznam.cz
STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN FOTOGRAFOVÁNÍ INSTAGRAM SOCIÁLNÍ SÍTĚ KURZY

Související články

Rozhovor s Petrem Matiskem: „Mnoho lidí definuje úspěch pomocí peněz, s čímž se rozhodně neztotožňuji”

IT specialista, podnikatel, konzultant marketingového myšlení a také lektor. Ukáže nám marketing z různých úhlů pohledu, představí nám svou knihu a předá cenné rady pro úspěšné podnikání.

Celý článek

Jednoduché tipy na lepší a kvalitnější spánek

Kvalitní spánek je jednou z největších investic do produktivity a duševního zdraví zítřka. Jen v dnešní, tolik uspěchané době, spánek odsouváme a věnujeme mu stále menší pozornost, a proto máme pro vás několik jednoduchých tipů, díky kterým se opravdu lépe vyspíte.

Celý článek

Nejfotogeničtější módní trendy

Instagramové trendy dokážou být velkou vášní, a tak se nám ženám občas stává, že si koupíme nějaký kousek jen proto, že bude vypadat skvěle na fotkách. 

Celý článek

Nevěra je trendem 21. století

Nevěra, cizoložství, zrada… Nazývejte ji, jak chcete, ale je tu s námi již tisíce let. I když nevěru většina lidí zavrhuje, tak se stále odehrává. Natož v dnešní době, kdy je všechno díky internetu a sociálním sítím snadnější, rychlejší a transparentnější.

Celý článek

#PillowChallenge vládne v době karantény instagramovým trendům

Sociální média nás mohou i v době karantény spojovat v celosvětovém měřítku. Nesčetně kreativních někdy až šílených způsobů, jak „zabít nudu“ vytvořilo i tzv. #pillowchallenge, tedy polštářová výzva.

Celý článek

Nemáš Instagram? Jako bys nežil

Dnešní uspěchaná doba si vyžádala několik obětí, ale i mnoho užitečných aplikací. Už nedostáváme milostné dopisy, náš milý nečeká za oknem a nová restaurace už nebude mít hlášení v místním rozhlasu. Většina z nás je stále zahleděná do obrazovek svých chytrých telefonů.

Celý článek

Pět nejlépe placených žen Instagramu v roce 2019

Nový seznam odhaluje pět nejlépe placených instagramových influencerek roku 2019. Sociální měna dostává v tomto pojetí nový význam.

Celý článek

Jaké módní trendy definují poslední dekádu?

Rok 2020 je tu, a proto přicházíme s ohlédnutím na téma, jaké byly největší trendy poslední dekády. Během této doby sice vzniklo mnoho nových módních kreací, ale ty, které patřily k nejúspěšnějším, se vrátily z minulých dob. 

Celý článek