dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

Zkuste nové jarní drdoly pro formální příležitosti i denní nošení!

Přidat na Seznam.cz
Jsou chvíle, kdy chceme vypadat jinak trochu více sexy

Pokud jde o eleganci a půvab, nic nepřekoná všestrannost a propracovanost up-do účesů, nebo chcete-li drdolů. Hodí se pro neformální i formální příležitosti a s up-do účesem si můžete pohrát i když máte třeba jen středně dlouhé vlasy.

Zkuste trochu zaexperimentovat
Stát vás to bude jenom pár minut před zrcadlem, kde si můžete natrénovat a vyzkoušet, jaký styl drdolu by vám slušel nejvíce. Up-do účesy jsou únikem z nudy do krajiny plné kreativity a módního experimentování. Pořiďte si pár gumiček a sponek a váš výlet do neznámá může začít. Hrajte si s různými stylingy a vosky, zkoušejte hladké i střapaté funky verze up-do účesů. Zkoušejte si vytvořit podobné účesy jeden za druhým před zrcadlem. Nejspíš vytvoříte mnoho dalších nových verzí a zajisté najdete hned několik typů drdolu, který budou slušet právě vám.

Nezapomeňte vyzkoušet up-do účes osvěžit také výraznými gumičkami, sponkami nebo šátky. Nemusíte se pouštět do účesu s vysokým stupněm obtížnosti. Někdy překvapivě jednoduchý účes udělá více parády, než účes složitý. Up-do účes může mít dokonce trvanlivost hned několik dnů. Dobře sepnutý účes drží a nerozpadne se ani v posteli. Takže pokud nebazírujete na denním česání, což například u vlnitých vlasů není vůbec vhodné, můžete si drdol bez rozpuštění ponechat hned několik dnů. S časem získává dokonce nebývalou krásu právě ve své přirozenosti.

 

Zdroj obrázků: Becomegeorgeous.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY ÚČESY DRDOL DRDOLY STYL ÚČES VLASY SPONKY GUMIČKY STYLING UP-DO

Související články

Připravte své vlasy na podzimní radovánky

Vrátily jste se z letní dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim dopřát zaslouženou péči.

Celý článek
Matrix vlasová kosmetika

PROBUĎTE SVÉ VLASY K ŽIVOTU S MATRIX INSTACURE

Kdyby vlasy uměly mluvit, co by asi řekly? Pro všechny vlasy, které volají o pomoc, vytvořila značka Matrix speciální pečující vlasovou řadu Instacure.

Celý článek

Rychlé účesy s šátkem, které zachrání vaše vlasy během pár minut

Zaspíte a nestíháte si umýt hlavu? Pokud nechcete vlasy spínat do mastného drdolu, zkuste vlasy ozvláštnit šátkem. Hodí se k většině oblečení a účes máte hotový za pár minut. Zapomeňte na hektická rána a zkroťte své vlasy do krásného účesu.

Celý článek

Petra Měchurová radí jak na to, aby si i vaše vlasy užily léto 

Horko, slunce, mořská sůl nebo chlorovaná voda – to vše jsou faktory, které na naše vlasy rozhodně nepůsobí blahodárně. A právě proto bychom o ně měly obzvláště v letních měsících dobře pečovat. Jak docílit toho, abychom na podzim nemusely zničené vlasy radikálně stříhat a nejen to, jsme se ptali přední české kadeřnice Petry Měchurové. 

Celý článek

Barvíte si vlasy doma, ale není to jako ze salonu?

Trend barvení vlasů doma bez profesionální péče stoupá, k čemuž pandemie jen přispěla. Nedostatečná kvalita a především nešetrnost barev z drogerie vedla kadeřníka Libora Smrže k představení nové kolekce profesionálních barev na vlasy pro barvení v pohodlí domova.

Celý článek

Petra Měchurová se svým týmem představuje pánskou kolekci s názvem MATURE

I pánové mají své vlasové kolekce, důkazem toho je MATURE kolekce salónu Petry Měchurové, na kterém se podílel celý její tým. Co je aktuálně pro pány ve střizích a účesech trendy?

Celý článek

Skřipce a sponky do vlasů, žhavý trend a všestranný doplněk

Jestli existuje nějaký vlasový trend, který je praktický i stylový zároveň, pak jsou to vlasové sponky, gumičky a skřipce. Využijete je nejen při každodenní praktické úpravě svých vlasů, ale také pro dokonalé vlasové kreace při mimořádných příležitostech.

Celý článek

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek