dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Zlatá namíchaná s purpurovou v sexy duchu - jaro Dundas 2019

Peter Dundas uvedl jarní kolekci plnou mini sukní, černé, zlaté a s důrazem na strukturu oděvu.

Akcent purpurové

Jarní kolekce Dundas 2019 započala celozlatými modely z nejrůznějších materiálů. Ze všeho nejvíce však převládaly minišaty, dozajista jeden ze symbolů sexy oblékání. Návrhář se právě v takových modelech našel a jeho tvorba je jimi plná, stejně tomu bylo i u jarní kolekce. Purpurová a sytá růžová rozbily očekávané spojení černé a zlaté. A jak každý módní nadšenec ví, v módě není nic horšího, než naplnit očekávání.  

Krátké, sexy, mladistvé

Tři přívlastky, které nejvhodněji definují jarní kolekci. Přidat by se k nim mohla ještě vysoká třpytivost a trochu té extravagance. Peter Dundas přišel s mnoha typy večerních variací dámské módy včetně smokingového saka s hlubokým výstřihem a saténovými klopami. Pod minišaty oblékl modelkám krajkované obepnuté kraťasy, kterými snad nahradil krajkované punčocháče. Nápad se ocenit musí tak jako tak. Jedním ze stěžejních doplňků byly široké kožené pásky a mašlí, které přitáhly pozornost na úzké pasy modelek.

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA DUNDAS JARO 2019 ZLATÁ

Související články

Procházka v oblacích na přehlídce JW Anderson

Představivost a fantazie návrháři JW Andersonovi nechybí. Jeho modelky měly vypadat jako by chodily v oblacích.

Celý článek

Intimní zpověď v kolekci Simone Rocha

Dvojsmyslný dialog oděvů ve velmi ženské kolekci, kde sexualita a erotika bojují o svou pozornost v té nejelegantnější formě, je fenomenální kolekcí.

Celý článek

Co oblékly česko-slovenské krásky na ples sezóny?

6. ročník Česko – Slovenského plesu se konal v Obecním domě za účasti známých osobností. Hlavní ozdobou večera byly české a slovenské krásky. Jaké róby oblékly na tento vrchol plesové sezóny?

Celý článek

Nesourodá podzimní kolekce Victoria Beckham postrádala šmrnc

Módní přehlídky návrhářské špičky, jakou Victoria Beckham bezesporu je, jsou jedněmi z nejočekávanějších. Ne vždy si však odnesou patřičnou salvu. Podzimní kolekce 2019 nenadchne ani neurazí.

Celý článek

Rozkvetlé vinice a lesy na šatech Marchesa jsou fantastickým snem

Známá značka večerních šatů z New Yorku nezklamala. Kolekce se dá popsat jako nádherný výlet do říše fantazie italských zahrad, vinic a lesů. 

Celý článek

Nový koncept oblékání od Diane von Furstenberg

DVF přichází se staronovým způsobem, jak obohatit dámský šatník a usnadnit výběr oděvu při ranním spěchu. Po 45 letech také slaví narozeniny známé zavazovací šaty!

Celý článek

Ženský půvab v objemných kreacích od Marca Jacobse

Extrémní objem byl k vidění na ženských šatech a kabátech z rukou Marca Jacobse. Milovník alternativních ženských siluet úspěšně představil novodobou krásu.

Celý článek

Podzimní kolekce Oscar de la Renta ve znamení noblesy, orientu a španělské krásy

Od britských vzorů, po rozkvetlou zahradu ve Španělsku se dostanete k vůni orientu se závěrem večerní noblesy. Tak zvěčnili kolekci Oscar de la Renta podzim/zima 2019, Laura Kim a Fernando Garcia.

Celý článek