dnes je 19.01.2019 a svátek má Doubravka

Značka Balmain posouvá své jméno díky kolekci pre-fall 2019 do budoucnosti

Návrhář Olivier Rousteing v posledních týdnech na svém Instagramu udržoval fanoušky značky Balmain v napětí. A rozhodně to napětí stálo zato.

Divoké, vrstvené mini šaty s novým logem značky přinesly adekvátní vzrušení. Toto strategické rozhodnutí přináší klíčový bod pro společnosti Balmain. Posouvá ji do budoucnosti.

„Byl jsem posedlý tím, že jsem z Balmain značky vytvořil silný francouzský dům. A když všichni bojují za to, čím móda dnes je, chtěl jsem se podívat zpět a připomenout si, proč je móda skutečně důležitá,“ řekl Rousteing. „Samozřejmě je moc důležité pochopit, co dnes lidé chtějí; lidé chtějí být skuteční, ale zároveň chtějí snít.“

Barevné modely upoutávají pozornost na první pohled. Můžeme si všimnout detailního a zároveň v určitém smyslu bláznivého zpracování. Vyšívané vzory s japonskými znaky, přírodní prvky, mytologické motivy i geometrie v pozadí se sametem a prošívanou kůží jsou jen některými prvky z kolekce.

Návrhář nešetřil na objemu i dramatu modelů. A je jedno jestli nosíte mini šaty nebo kimono, v této kolekci vám poskytnou volnost pohybu i vysokou efektivitu všechny kousky. Balmain jednoznačně směřuje vysoko.

vogue.com

 

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA BALMAIN PRE-FALL 2019 OLIVIER ROUSTEING

Související články

Saint Laurent ukazuje pravou tvář letní kampaně

Modelky v této kampani hrají roli nových aristokratů a rozhodně se nebojí své sexuální orientace. Vypadají totiž báječně.

Celý článek

Aktuální kolekce české značky Design Dictat přináší jednoduché linie

Značka, která má u nás své místo a kterou bedlivě sledujeme, opět přichází s jednoduchými liniemi, které většina žen miluje. Nejčistší minimalismus tu tvoří hlavní podstatu celé kolekce.

Celý článek

Jarní kampaň značky Coach míří na pouť

Módní značka Coach si pro svou jarní kampaň roku 2019 zajela do Los Angeles na klasickou pouť plnou kolotočů.

Celý článek

TOP 26 nejkrásnějších plesových šatů od návrhářských špiček

Blíží se plesová sezóna. Večerní róba je klíčovým vyjádřením sebe samé. Co nabízí nejluxusnější značky a mistři v oboru? Výběr toho nejlepšího zde… 

Celý článek

Gucci ve své nové kolekci představil kulturní dědictví

Důležitost kulturních odkazů je tématem nové kolekce značky Gucci. Mix tradicí, retro střihů i inovativních materiálů tvoří dokonale barevný look.

Celý článek

Prada v nové kampani představila západ slunce připomínající peklo

Západ slunce v opravdu velkém provedení působí, spíše jako by samotné peklo vystoupilo na zem. Netradičně pojatá kampaň je z rukou fotografa Willy Vanderperre.

Celý článek

Nejoblíbenější návrhář celebrit pro rok 2018: Marc Jacobs

Geniální kreace od Marca Jacobse si zamilovaly celebrity mnoha zemí při každé významné příležitosti během tohoto roku. Jaké je jeho tajemství?

Celý článek

Maxmara se v kolekci Pre-Fall 2019 inspiroval svou kamarádkou baletkou

Blízký vztah návrháře a kamarádky, profesionální baletky se hluboce otiskl do jeho nejnovější tvorby. Jak vypadá šatník pro balerínu?

Celý článek