dnes je 19.07.2019 a svátek má Čeněk

Značka Balmain posouvá své jméno díky kolekci pre-fall 2019 do budoucnosti

Přidat na Seznam.cz
Návrhář Olivier Rousteing v posledních týdnech na svém Instagramu udržoval fanoušky značky Balmain v napětí. A rozhodně to napětí stálo zato.

Divoké, vrstvené mini šaty s novým logem značky přinesly adekvátní vzrušení. Toto strategické rozhodnutí přináší klíčový bod pro společnosti Balmain. Posouvá ji do budoucnosti.

„Byl jsem posedlý tím, že jsem z Balmain značky vytvořil silný francouzský dům. A když všichni bojují za to, čím móda dnes je, chtěl jsem se podívat zpět a připomenout si, proč je móda skutečně důležitá,“ řekl Rousteing. „Samozřejmě je moc důležité pochopit, co dnes lidé chtějí; lidé chtějí být skuteční, ale zároveň chtějí snít.“

Barevné modely upoutávají pozornost na první pohled. Můžeme si všimnout detailního a zároveň v určitém smyslu bláznivého zpracování. Vyšívané vzory s japonskými znaky, přírodní prvky, mytologické motivy i geometrie v pozadí se sametem a prošívanou kůží jsou jen některými prvky z kolekce.

Návrhář nešetřil na objemu i dramatu modelů. A je jedno jestli nosíte mini šaty nebo kimono, v této kolekci vám poskytnou volnost pohybu i vysokou efektivitu všechny kousky. Balmain jednoznačně směřuje vysoko.

vogue.com

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA BALMAIN PRE-FALL 2019 OLIVIER ROUSTEING

Související články

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek
Pařížský týden módy haute couture

Julien Fournié fascinoval Paříž svou mystickou kolekcí

Od medicíny po módní elitu haute couture. Francouzský návrhář, Julien Fournié, který studoval medicínu, našel nakonec vášeň ve vysokém krejčovství, se kterým sklízí ovace na pařížských týdnech módy.

Celý článek

Pohádková couture kolekce Giambattista Valli na podzimní sezonu 2019

Módní návrhář Giambattista Valli nám během couture týdne módy v Paříži naservíroval opravdové krejčovské umění. Jeho modely by se daly charakterizovat jako luxusní, honosné a pohádkové. A to doslova. 

Celý článek

Z couture kolekce Givenchy je cítit respekt ke značce ale i touha inovovat

Clare Waight Keller je kreativní ředitelkou módního domu Givenchy dva roky. Za tu dobu si vydobyla své místo a všem ukázala, že ačkoliv pro ni bylo couture něco nového, zhostila se toho skvěle. Z jejích modelů je cítit respekt k módnímu domu ale i touha zkoušet nové věci.  

Celý článek

Couture kolekce Virginie Viard pro módní dům Chanel překvapila svou sofistikovaností

Debutová couture kolekce kreativní ředitelky Virginie Viard pro módní dům Chanel byla velmi očekávaná. Prezentace se nesla v klidném duchu a oblečení působilo elegantním a sofistikovaným dojmem.  

Celý článek

Bílá romantika Sandry Švédové

Jemnost a ženskost předvedla na své poslední přehlídce FakeRules, česká návrhářka Sandra Švédová. Nebála se použít průhledné látky ani nejkvalitnější hedvábí. Kombinace studených barev a materiálu vytvořila romantickou fashion show, na kterou diváci dlouho nezapomenou.

Celý článek

Letní módní tip: Šaty z kolekce Eternal Italian Sun

Nová tvář na české módní scéně, Olga Afanasjeva, představuje kolekci, která zaujme všechny ženy, které hledají praktické, pohodlné a vzdušné letní šaty, které jsou ale zároveň elegantní a nadčasové.

Celý článek