dnes je 23.03.2019 a svátek má Ivona

Značka Balmain posouvá své jméno díky kolekci pre-fall 2019 do budoucnosti

Přidat na Seznam.cz
Návrhář Olivier Rousteing v posledních týdnech na svém Instagramu udržoval fanoušky značky Balmain v napětí. A rozhodně to napětí stálo zato.

Divoké, vrstvené mini šaty s novým logem značky přinesly adekvátní vzrušení. Toto strategické rozhodnutí přináší klíčový bod pro společnosti Balmain. Posouvá ji do budoucnosti.

„Byl jsem posedlý tím, že jsem z Balmain značky vytvořil silný francouzský dům. A když všichni bojují za to, čím móda dnes je, chtěl jsem se podívat zpět a připomenout si, proč je móda skutečně důležitá,“ řekl Rousteing. „Samozřejmě je moc důležité pochopit, co dnes lidé chtějí; lidé chtějí být skuteční, ale zároveň chtějí snít.“

Barevné modely upoutávají pozornost na první pohled. Můžeme si všimnout detailního a zároveň v určitém smyslu bláznivého zpracování. Vyšívané vzory s japonskými znaky, přírodní prvky, mytologické motivy i geometrie v pozadí se sametem a prošívanou kůží jsou jen některými prvky z kolekce.

Návrhář nešetřil na objemu i dramatu modelů. A je jedno jestli nosíte mini šaty nebo kimono, v této kolekci vám poskytnou volnost pohybu i vysokou efektivitu všechny kousky. Balmain jednoznačně směřuje vysoko.

vogue.com

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA BALMAIN PRE-FALL 2019 OLIVIER ROUSTEING

Související články

Calvin Klein se chystá výhradně do digitálního prostoru a neplánuje žádné přehlídky

Americký návrhář s fenomenálním úspěchem po celé generace se rozhodl ustoupit od klasických přehlídek. Calvin Klein plánuje masovou produkci a pouze digitální prezentaci. 

Celý článek

V eklektické kolekci Louis Vuitton se mísila moderní pařížská architektura

Diváci, kteří byli pozváni na přehlídku módního domu Louis Vuitton, zažili zvláštní podívanou. Pod Louvrem se jim naskytla příležitost vidět repliku slavného Centre Pompidou, ale také to, jak kreativní ředitel Ghesquière vnímá módu.

Celý článek

Temná romantika i něžné vzpomínky na dětství u Alexandra McQueen

Definitivní dokonalost krejčoviny byla stvořena u Alexandra McQueen. Sofistikované střihy, nabírání látek a asymetrie jsou vítězné kombinace. Návrhářka Burton se inspirovala svým dětstvím.

Celý článek
Valentino Fall Ready-to-Wear 2019

Valentino v nové kolekci elegantně propojil umění s módou

Dechberucí přehlídka francouzského módního domu Valentino měla vše: příběh, nádherné róby a kvalitní materiály. Není divu, že se stala jednou z nejlepších show v rámci pařížského týdne módy.

Celý článek

Kůže jako hlavní materiál v nové podzimní kolekci Hermés

Francouzská značka Hermès představila jednu z nejelegantnějších kolekcí v rámci pařížského týdne módy. Sbírka v sobě snoubila kódy módního domu, ale zároveň zobrazila eleganci v novém moderním pojetí. 

Celý článek

Alberta Ferretti vykročila s podzimní kolekcí 2019 ze své komfortní zóny

Bílé komplety, asymetrie, přemíra kůže i večerní róby pokryté kovovými odlesky do posledního centimetru. I taková je poslední kolekce italské módní návrhářky. 

Celý článek

Premiéra Bruna Sialelli pro francouzský módní dům Lanvin

Nová éra, dlouho očekávaný debut a také korunovace nového prince. To vše definuje posledních několik dní, které uplynuly od prezentace nejnovější kolekce značky Lanvin, jejímž kreativním ředitelem se teprve před několika týdny stal módní návrhář Bruno Sialelli.

Celý článek

Poslední přehlídka Chanel ve vzpomínkách na zesnulého Karla Lagerfelda skončila v slzách

Přehlídka značky Chanel podzimní kolekce ready-to-wear 2019 se topila ve smutku po zesnulém návrháři Karlu Lagerfeldovi. Jeho poslední návrhy vás vezmou na procházku zasněženou krajinou.

Celý článek