dnes je 25.08.2019 a svátek má Radim

Značka Co si v Resortu 2018 připravila purpurovou a poutavé pozadí

Přidat na Seznam.cz
Značka Co připravila do kolekce Resort 2018 skromně lehce přes dvacet modelů. Zato si vyhrála se strukturou materiálů a nevšedním střihem.

Resort započal s pronikavou purpurovou, která obecně ženám velmi sluší. Její kombinace s fialovou a starorůžovým odstínem se v podání Co ukázala být nepřekonatelnou. Byť kolekce přinesla ještě mnoho zajímavého, začátku se žádný model nevyrovnal. Návrháři Co zařadili do kolekce také modely hodné více denního nošení. Byla jím třeba bílá sukně z pevné látky s pleteninou s nabíranými rukávy. 

Prostředí pro nafocení kolekce vyhrálo studio Spring Place, které disponovalo mnoha rozdílnými stěnami, zákoutími a barvami. Značka Co šla rozdílnou cestou od většiny jiných značek a při volbě pozadí k jednotlivým modelům vybírala ve většině případů ty nejpodobnější. Ale stejně jako její kolegové, i Co se pokoušela zachytit resort modely v co nejneobvyklejším světle a modelku zvěčnit z netradičních úhlů a v nečekaných pózách.  

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI RESORT 2018 CO RŮŽOVÁ #moda

Související články

Co byste měli vědět o kolekci navržené vévodkyní ze Sussexu Meghan Markle?

Kolekce, která bude mít podstatně hlubší význam a je spojená s módní návrhářkou Mishou Nonoo, by se měla začít prodávat již toto září.

 

Celý článek

Připomeňte si největší instagramové trendy tohoto léta

Instagram patří k nejoblíbenějším mobilním aplikacím. Módní značky i influenceři předvádějí svůj obsah právě na této digitální platformě a představují nejnovější trendy. Ovlivnil i vás nějaký aktuální trend natolik, že jste si ho musela pořídit? 

Celý článek

Nová kolekce Helen Mertl vás oslní

Helena Mertlová je česká módní návrhářka, kterou znají především nevěsty. Její svatební šaty jsou nadčasové a originální zároveň. Věnuje se ale i večerním šatům a my se teď můžeme pokochat její novou kolekcí, kterou představuje pod svou značkou Helen Mertl.

Celý článek

Nová kolekce F.designers na přehlídce v Duplexu

Střešní terasa Duplexu se proměnila na přehlídkové molo, po kterém kráčely modelky s nejvybranějšími kousky nové kolekce českých a slovenských návrhářů stmelené pod módním butikem F.designers. Divákům se tajil dech. Zapůsobili i tématem večera.

Celý článek

Jaké nové módní knihy byste si neměli nechat ujít?

Módní knihy jsou skvělou inspirací. Pokud se i vy chcete něco nového dozvědět, ale zároveň se podívat na spoustu zajímavých fotografií, určitě investujte do některé z těchto knižních novinek. Zaručeně vás nadchnou tak, jako nás.

Celý článek

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek
Pařížský týden módy haute couture

Julien Fournié fascinoval Paříž svou mystickou kolekcí

Od medicíny po módní elitu haute couture. Francouzský návrhář, Julien Fournié, který studoval medicínu, našel nakonec vášeň ve vysokém krejčovství, se kterým sklízí ovace na pařížských týdnech módy.

Celý článek