dnes je 16.06.2019 a svátek má Zbyněk

Značka Co si v Resortu 2018 připravila purpurovou a poutavé pozadí

Přidat na Seznam.cz
Značka Co připravila do kolekce Resort 2018 skromně lehce přes dvacet modelů. Zato si vyhrála se strukturou materiálů a nevšedním střihem.

Resort započal s pronikavou purpurovou, která obecně ženám velmi sluší. Její kombinace s fialovou a starorůžovým odstínem se v podání Co ukázala být nepřekonatelnou. Byť kolekce přinesla ještě mnoho zajímavého, začátku se žádný model nevyrovnal. Návrháři Co zařadili do kolekce také modely hodné více denního nošení. Byla jím třeba bílá sukně z pevné látky s pleteninou s nabíranými rukávy. 

Prostředí pro nafocení kolekce vyhrálo studio Spring Place, které disponovalo mnoha rozdílnými stěnami, zákoutími a barvami. Značka Co šla rozdílnou cestou od většiny jiných značek a při volbě pozadí k jednotlivým modelům vybírala ve většině případů ty nejpodobnější. Ale stejně jako její kolegové, i Co se pokoušela zachytit resort modely v co nejneobvyklejším světle a modelku zvěčnit z netradičních úhlů a v nečekaných pózách.  

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI RESORT 2018 CO RŮŽOVÁ #moda

Související články

Ukrajinská módní značka KSENIA SCHNAIDER dobývá Evropu

Protichůdné rysy kolekce v myšlence post-sovětské mentality a eklektického plážového oblečení vytvořilo kolekci, kterou sourozenecké duo Ksenia a Anton Schnaider představuje se vší hrdostí.

Celý článek

Brazilská blogerka Camila Coelho přichází se svou vlastní značkou

Brazilská blogerka a influencerka Camila Coelho představuje svou vlastní značku oblečení. Její kolekce je silně ovlivněná diverzitou brazilských dívek a jejich temperamentu.

Celý článek

Letní kolekce značky TEG přináší minimalismus, který si maximálně užijete

Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková přináší letní kolekci plnou elegance, pohodlí a tlumených barev.

Celý článek

Fotky k nové kolekci Aleny Wilson vznikaly na hradeckém letišti

Luxusní helikoptéry, modelky coby reálné ženy a kolekce s názvem „Real Beauty 2019“ přináší další kolekci návrhářky Aleny Wilson, která upřednostňuje propagaci zdravého životního stylu.

Celý článek

Letní kolekci brýlí Burberry dominoval moderní a nadčasový design

Módní dům Burberry pod vedením kreativního ředitele Riccarda Tisci představil novou letní kolekci slunečních brýlí. Sbírce dominovaly extravagantní i minimalistické brýle rozmanitých tvarů a různě širokých obrouček. 

Celý článek

Nová kolekce Carolina Herrera byla inspirovaná Latinskou Amerikou

Wes Gordon je kreativním ředitelem módního domu Carolina Herrera již rok. Gordonovi se podařilo vystihnout v nejnovější kolekci všechny kódy značky - eleganci, romantiku, barevnost a hravost. 

Celý článek

CATCH ME! je kolekce české značky LEEDA pro ženy, které ožívají v noci!

Patříte-li mezi ženy, které přes den spořádaně sedí v kanceláři, zatímco v noci ožívá jejich skutečné já, pak vás CATCH ME! kolekce osloví dvojnásob.

Celý článek

Přísně ostrá kolekce Michaela Korse hledá harmonii v dnešním světě

Věčně optimistický Michael Kors do své nové kolekce vnesl filozofii toho, zda se ve sváru dá najít harmonie.

Celý článek