dnes je 22.09.2020 a svátek má Darina

Značka ETHER představila na Merdeces-Benz Prague Fashion Week kolekci oslavující ženskou siluetu, nadčasovost i kvalitu zpracování

Přidat na Seznam.cz
Designérka Eva Vontorová tvořící pod značkou ETHER přináší již desátým rokem na český módní trh jedinečné doplňky i celé ready-to-wear kolekce. Aktuální podívaná v rámci pražského týdne módy podtrhla kvalitu zpracování i určitou svobodomyslnost, na kterých si návrhářka potrpí.

foto kredit: MBPFW

Značka Ether v nové kolekci SOLUM, kterou představila na druhém dni Mercedes-Benz Prague Fashion Week, podtrhla ženskou siluety s důrazem na linii pasu. Pohodlné, nadčasové a ikonické kousky daly vzniknout kolekci obsahující křivák, trenčkot, hoodie, ale také „klasické“ tričko či košili. Vše zahalené do základních odstínů černé, bílé, béžové, doplněné o mintovou a zlatou působí uceleně.

foto kredit: MBPFW

Z kolekce je cítit svoboda a pohodlnost, ale také špetka rebelie, která ve spojení s přírodními materiály navozuje rovnováhu. Kabelky pro tuto kolekci vznikly v základních geometrických tvarech, jako monochromatické kousky ztělesňující minimalismus s výrazným kováním. Celkový dojem z kolekce i doplňků vyvolává pocit perfektní souhry v souladu s kvalitou.

foto kredit: MBPFW

foto kredit: MBPFW

foto kredit: MBPFW

Přidat na Seznam.cz
MÓDA NÁVRHÁŘI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA ETHER EVA VONTOROVÁ ČESKÁ ZNAČKA LOKÁLNÍ TVORBA MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK 2020 MBPFW MBPFW 2020

Související články

Tom Ford vytvořil kolekci, která vás přinutí k úsměvu

Po Donatelle Versace se i Tom Ford rozhodl, že by módní kolekce neměly být tak vážné. I on proto svou novou jarní a letní sbírku 2021 ukázal v trochu jiném světle. Byla hravá, odvážná a hlavně barevná. 

Celý článek

Kouzlo nadčasovosti: Trendy, které nestárnou

Někdy je malé poohlédnutí do minulosti příjemnou záležitostí. A v módním průmyslu to platí obzvlášť! Vybrali jsme pro vás jen hrstku trendů, které byly vytvořeny v 70. letech a spousta z nich obstojí i dnes.

Celý článek

Čeští i slovenští designéři znovu šijí šaty na malé panenky v rámci charitativního projektu Helping Dolls

Charitativní projekt Pink Carpet: Helping Dolls přichází s pátým ročníkem. Na podzim se tak můžeme těšit na šaty českých i zahraničních návrhářů vyrobených na malé panenky.

Celý článek

Značka Zimmermann objevovala v nové kolekci kouzla australské přírody

Nicky Zimmermann vytvořila kolekci nazvanou Divoká botanika. V ní se snoubily florální i zvířecí motivy natištěné na romantických oděvech a oslavovaly tak bohatost australské přírody. 

Celý článek

Nová Versace resort kolekce byla inspirovaná vzpourou mladých hudebníků

Kolekce s názvem Flash italského módního domu Versace byla plná odkazů na osmdesátá léta. Jednalo se o hravou a mladistvou sbírku, která jde proti proudu a snaží se vnést do klidných vod módního světa trochu energie. 

Celý článek

Podzim klepe na dveře. Jaké trendy ho ovládnou?

Babí léto je v plném proudu, a jestli se stejně jako my těšíte na podzim, který už klepe na dveře, věříme, že po tom, co vám ukážeme několik trendů následujících měsíců, se budete těšit mnohem víc.

Celý článek

Odivi zavíralo MBPFW ve velkém stylu

Iva Burkertová a značka Odivi vzbudila nemalý zájem veřejnosti minulý rok, kdy poslala modely během své show na fashion weeku na molo nahé. Není tedy divu, že letošní týden módy uzavírala a tato poslední přehlídka přinesla velká očekávání.

Celý článek

MBPFW: Vanda Janda předvedla dramatické siluety i hravé barvy

Poslední přehlídkový den pražského týdne módy předvedla svou kolekci i čerstvě třiadvacetiletá návrhářka Vanda Janda. Při vytváření kolekce se inspirovala divami, které ji nejvíce inspirují, a především pak svou babičkou Alicijou. 

Celý článek