dnes je 14.04.2021 a svátek má Vincenc/Vincent

Značka Lofree přináší na trh retro klávesnici

Přidat na Seznam.cz
Retro je v kurzu ve všech směrech, na to sází i značka Lofree a přináší klávesnici s originálním designem.

Originální design je vlastně spojení na pováženou, jelikož se značka inspirovala psacími stroji, které funkčně plnily svůj účel sotva před „pár“ lety. Pro klávesnici na počítač je to však jedinečné zpracování a díky tomu bude mít pravděpodobně velký úspěch.

Čínská značka Lofree plánuje spuštění prodeje této bezdrátové (i drátové verze) klávesnice na trh od 7. března 2017. Zaoblená tlačítka mají své podsvícení a klávesnice je multiplatformní, aby si „rozuměla“ s klasickými počítači i s Apple.

Klávesnici bude možné koupit v několika barvách od červeno-černé kombinace, přes růžovo-bílou až po mentolové odstíny. A jelikož si z Číny můžeme objednat opravdu cokoliv, budete-li mít o klávesnici zájem, připravte si zhruba 100 dolarů. Bezdrátová verze pak vyjde o čtyřicet dolarů levněji.

lofree.co

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DESIGN KLÁVESNICE RETRO LOFREE

Související články

Luesma & Vega: Talíř jako umělecké dílo

Servírování a prezentace chodů je ve vysoké gastronomii stejně důležité jako jejich chuť. Jak ale vypadá ta správná prezentace?

Celý článek

Kolekce Diane von Furstenberg x H&M HOME

Pozvěte do svého domova svět inspirovaný Diane von Furstenberg a oživte svůj interiér touto exkluzivní kolekcí.

Celý článek

JAK SE STÁT NÁVRHÁŘKOU KOŽENÉ KABELKY NA MÍRU

Chcete si navrhnout vlastní kabelku? Zvolte si tvar, materiál i doplňky a staňte se tak na chvíli módními návrháři.

Celý článek

Tradice ve spojení s klasickými prameny v dokonalé harmonii s časem, to jsou hodinky Royal Charles

Hodinky si na první dobrou spojíme s časem. Jejich smysl a propracovaný design sahají mnohem hlouběji, než si umíme představit.

Celý článek

Ornamenti přináší dostupnou krásu šperků

Hledáte ten správný a originální šperk? Prstýnek, řetízek nebo náhrdelník? Pak jste na správném místě. Představujeme vám novinku ORNAMENTI. 

Celý článek

Značka Krups představuje zbrusu nový kávovar

Značka Krups představuje zbrusu nový kávovar, který rozzáří vaši kuchyň a rozvibruje vaši duši… Jakýkoli plnoautomatický kávovar z řady Krups Intuition EA87 připraví kávu snad lepší, než na jakou chodíváte do vaší oblíbené kavárny, k tomu za pár okamžiků, naprosto podle vaší chuti i dalších smyslů.

Celý článek

40 let kýče a elegance připravila galerie Vitra Design

Výstava „Memphis: 40 let kýče a elegance" přinese jeden z nejzvláštnějších úkazů, které se v posledních desetiletích ve světě designu objevily.

Celý článek

Kabelky LIBERTA návrhářky Jitky Klett skrývají krásný příběh

To, co začalo před šesti lety v New Yorku, pokračuje dnes v Česku. Propracovaný design a prvotřídní materiál jsou spojením, které najdete v kabelkách LIBERTA značky Jitka Klett.

Celý článek