dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Známe finalistky první Česko-Slovenské MISS 2015!

Přidat na Seznam.cz
Semifinále první Česko-Slovenské MISS 2015 je za námi. Porota to neměla vůbec jednoduché. Dívky bez ostychu odhalily svou osobnost, kreativního ducha i svá krásná těla.

Do inovované soutěže krásy se přihlásilo téměř 200 dívek, slečen a maminek, z nichž jen jedna se stane první Česko-Slovenskou MISS 2015®. Soutěž, která vznikla z populárního regionálního projektu Dívka Šumavy, před pár dny obdržela registrační ochrannou známku a také světu představila svou finálovou desítku!

Po korunce krásy zatoužilo přes 30 dívek ze Slovenska, většina přihlášených však byly dívky a ženy z Čech. Odvahu přihlásit se, našlo i 6 krásných maminek. Do semifinále bylo na základě videocastingu pozváno 60 dívek, bohužel ne všechny našly odvahu či čas postavit se před odbornou porotu naživo.

Dívky se 2. května sjely ze všech koutů Čech i Slovenska do Plzně, kde již na ně čekala semifinálová porota. Porotu tvořili zástupci hlavních partnerů, oficiální fotograf Ivan Mladenov, majitelka Školy pro ženy, koučka Lenka Černá, stylistka Dita Bezděková a samozřejmě ředitelka soutěže, Pavlína Němečková.

„Již v prvním kole nás potěšila vysoká úroveň, zájem a kreativita, se kterou dívky, slečny i maminky do soutěže vstupovaly. Osobně jsme měli možnost poznat 30 úžasných osobností a vybrat JEN pětici Češek a pětici Slovenek nebyl lehký úkol.“

Semifinálový casting trval téměř celý den a odehrál se ve dvou kolech - pohovor s porotou a promenáda v plavkách.

Po pečlivém zvážení porota vybrala svou finálovou desítku dívek, na které hned po castingu čekala před hotelem limuzína a první společné představení na festivalu Plzeňanům v centru města. Dívky zde musely mimo jiné ochutnat i vyhlášené pivo.


Finálová TOP TEN:

č. 1. VERONIKA MALÉŘOVÁ, 23 let, Rožnov pod Radhoštěm

č. 2. VERONIKA ROBOTKOVÁ, 21 let, Jinošov

č. 3. BARBORA FENCLOVÁ, 20 let, Plzeň

č. 4. RADKA SKÁCELOVÁ, 26 let, Praha

č. 5. DOMINIKA GAJDOŠOVÁ, 25 let, Hvodzdnica (SR)

č. 6. PATRÍCIA SLANINKOVÁ, 20 let, Rozkvet (SR)

č. 7. VERONIKA HROMŇÁKOVÁ, 21 let, Humenné (SR)

č. 8. SÁRA PAVLA OBRCIANOVÁ, 19 let, Praha (SR)

č. 9. INGRIDA ŠVECOVÁ, 22 let, Svinia (SR)

č. 10. ŠTĚPÁNKA MILFAITOVÁ, 19 let, Ledce

První společné setkání čeká finalistky opět v Parkhotelu Plzeň 11. června, kdy společně vyrazí na první soustředění.

Celý projekt se koná pod křídly neziskové organizace Krása v srdci a jeho charitativní poslání zůstává zachováno. Více o charitativním poslání, účelu sbírky a možnosti přispět svým darem prozrazuje manažerka projektu Pavlína Němečková.

„Za celou naši historii jsme díky našim aktivitám přispěli částkou přes 500.000 Kč na dobročinné účely a hodláme v tom aktivně pokračovat. Pro letošní rok jsme se dohodli na spolupráci s Dobrým skutkem. Jeho patronkou je rovněž maminka, moderátorka, modelka MISS ČR Lucie Křížková, s níž rovněž dlouhodobě spolupracujeme.

Letos budeme sbírat finance na výcvik asistenčního pejska pro paní Veroniku Šimonovou z Mělníka, které byla v mládí diagnostikována roztroušená skleróza. Má osmiletého synka a před pěti lety ji nemoc bohužel upoutala na vozík, a pejsek pro ni bude velkou pomocí, oporou a podporou. Výcvik psího asistenta je velmi nákladnou záležitostí, a právě na tento účel budeme finance shromažďovat.

Od dnešního dne, po celou dobu trvání soutěže, se na transparentním účtu 209 355 8036/5500 budou shromažďovat prostředky od dobrovolných dárců. My budeme nejen podporovat povědomí o této možnosti, ale aktivně se zapojíme v první řadě tak, že přispějeme z každé částky, kterou od našich sponzorů získáme 1 % na tuto sbírku. Budeme se rovněž snažit aktivně zapojit finalistky a samozřejmě na závěr galavečera se bude dražit korunka vítězky. Dražbou se sbírka uzavře.“

Zahájení sbírky: 2. 5. 2015
Číslo účtu sbírky: 209 355 8036/5500

Zdroj: Česko-Slovenská MISS

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ČESKO-SLOVENSKÁ MISS MISS FINALISTÉ SOUTĚŽĚ KRÁSA V SRDCI CHARITATIVNÍ PROJEKT FINANČNÍ SBÍRKA SOUTĚŽ KRÁSY 2015

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek