dnes je 20.02.2020 a svátek má Oldřich

Známe nového muže roku 2018

Přidat na Seznam.cz
V pátek 24. srpna našlo Česko svého muže roku 2018! Jak probíhal celý finálový večer v náchodském divadle a kdo se jím stal?

V pátek 24. srpna se v Náchodě konalo finále úspěšné soutěže Muže roku 2018, na které se přijely podívat mnohé známé osobnosti a moda.cz samozřejmě také nechyběla. Do Čech se kvůli této příležitosti přijel také podívat i nejkrásnější muž světa Mr. International, Seung Hwan Lee, který společně s Mužem roku 2017, Matyášem Hložkem, vyhlásili Muže roku 2018.

muž roku 2018

A kdo že to je? 

Mužem roku 2018 se stal čtyřiadvacetiletý strojař Jiří Kmoníček, který si získal mnoho žen nejen při přehlídce spodního prádla, ale také vtipným rozhovorem. 2. místo Muže roku získal, také čtyřiadvacetiletý, fitness coach Jakub Kochta z Olomouce. 3. místo v soutěži získal sedmadvacetiletý lékař Jakub Jurčák z Litoměřic

Muži během celého finále prošli řadou disciplín, ve kterých ukázali nejen svoji přitažlivost, ale také talent a schopnost vyjadřování. To finalisté ukázali již na začátku večera při krátkém rozhovoru se svými patrony, kterým odpovídali na záludné otázky. Nesměla chybět ani volná disciplína, ve které předvedli muži svůj talent, a je pravdou, že volná disciplína byla opravdu různorodá. K vidění byl tanec sólový i v páru, zpěv, vzdušná akrobacie, kulturistické vystoupení a mnoho dalšího. Nechyběla ani promenáda ve spodním prádle a přehlídka v oblecích. Během těchto disciplín se mohla porota rozhodnout, komu dají svůj hlas.

muž roku 2018

Doprovodný program

Když se zrovna po molu neprocházelo 12 finalistů, mohli účastníci show sledovat bohatý doprovodný program. O hudební část večera se postarali Pavel Calta, Markéta Konvičková, Václav Neckář, Ilona Csáková, Heidi Janků. Natálie Grossová a  Anička Slováčková. Moderování celého večera se ujala oblíbená moderátorská dvojice Karel Voříšek a Klára Doležalová

muž roku 2018

muž roku 2018

muž roku 2018

mzž roku 2018

muž roku 2018

muzroku.cz

Přidat na Seznam.cz
MUŽ ROKU 2018 MUŽ ROKU FINÁLE SOUTĚŽE MUŽ ROKU NEJKRÁSNĚJŠÍ MUŽ

Související články

Batist Nej sestřička 2018 má svou vítězku - Ivanu Lelkesovou!

O prvenství v soutěži se utkalo deset zdravotních sestřiček, včetně dvou zdravotních bratrů, z nemocnic celé republiky. Kdo zasedl v porotě a jak to nakonec dopadlo?

Celý článek

Kolik stojí šaty pro moderátorku finále soutěže Muž roku 2018?

Celostátní finále soutěže mužské krásy Muž roku 2018 je už doslova za rohem a nervozita stoupá nejen mezi dvanáctkou finalistů.
 

Celý článek

Finalisté soutěže Muž roku 2018

19. ročník soutěže mužské krásy Muž roku 2018 zná své finalisty! Podívejte se na dvanáctku krasavců a už tipujte vítěze!

Celý článek

Druhý casting Muže roku 2018

19. ročník soutěže mužské krásy Muž roku 2018 pokračoval o víkendu druhým a zároveň závěrečným kolem castingů, kde se sešlo pár desítek mladých mužů, kteří mají zájem soutěžit o nejvyšší posty.

Celý článek

V nemocnici Na Bulovce se dětským pacientům rozdávaly dárečky

Soutěžící a známé osobnosti soutěže Muž roku a Batist Nej sestřička spojili síly a v Nemocnici Na Bulovce rozdali dárečky dětským pacientům a  pokřtili své kalendáře

Celý článek

Mužem roku 2017 se stal Matyáš Hložek

18. ročník soutěže v mužské kráse nám přinesl výsledky. Vítězem se stal třiadvacetiletý osobní trenér Matyáš Hložek. 

Celý článek
Muž roku

Finále 18. ročníku soutěže Muž roku 2017

Mister International 2016 Libanonec Paul Iskandar přijel na pozvání prezidenta soutěže Muž roku Davida Novotného a 25. srpna předá v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě šerpu českému nejkrásnějšímu muži roku 2017. Kdo jím bude?

Celý článek

Soustředění finalistů soutěže Muž roku 2017 v lázních Dolní Lipová

Dvanáctka finalistů celostátní soutěže Muž roku 2017 se sešli ve Schrothových lázních v Dolní Lipové. V nádherné přírodě na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor se vybraní pánové připravovali na finále soutěže o nejkrásnějšího muže České republiky.

Celý článek