dnes je 17.10.2018 a svátek má Hedvika

ZOOT končí s dopravou zdarma

Už toho bylo dost. Jeden z největších módních e-shopů přistoupil ke zrušení dopravy zdarma. A to i na výdejny. Za zkoušení se bude platit!

Jeden z největších internetových obchodů s módou - Zoot.cz končí s dopravou zdarma. Zavedl ji v červnu roku 2015 a po necelých třech letech jejího fungování musí od konceptu dopravy zdarma pro všechny (a na vždy - jak zpočátku sliboval) ustoupit. V roce 2015 vedení e-shopu tvrdilo, že doprava zdarma pro ně spadá pod rámec bezchybného servisu a proto ji začali nabízet všem bez omezení minimální částkou nákupu. Od 20.3.2018 tato výhoda končí. Bude se platit dokonce i za objednání zboží na výdejny radosti - služba je zpoplatněna částkou 29 korun.

Aby Zoot v očích zákazníků nepůsobil pouze negativně, společně se zrušením dopravy zdarma přichází s jednou pozitivnější zprávou. Začne totiž poskytovat garanci nejlepší ceny. Jak? Pokud najdete stejný kousek u konkurence levněji, Zoot vám rozdíl vyplatí. 

Právě oznámený krok Zootu je v souladu s novoročním rozhodnutím, které vedení Zootu avizovalo formou e-mailového newsletteru. V něm mimo jiné oznámilo, že začne více odměňovat ty zákazníky, kteří nakupují mimo slevové akce, upřednostňují prémiové značky a z výdejny radosti si odnesou alespoň polovinu z obdržené objednávky. Právě těmto zákazníkům zůstane i doprava zdarma. Nejvěrnějším zákazníkem je ten, kdo za posledních dvanáct měsíců nakoupil na Zootu za více jak 12 tisíc korun.

zoot.cz

NÁKUPY A OBCHOD ZOOT.CZ DOPRAVA ZDARMA NOVINKY E-SHOP ZOOT

Související články

5 prvků, které se objevují u všech eco-friendly značek

Módní značky se snaží držet krok s dobou a když zákazník slyší na slovo sustainable, eco, natural či ethical, je jen otázkou času, kdy se naučí trendy aplikovat jako svůj hlavní marketingový tah.

Celý článek

Zemřela bývalá zástupkyně editora Vogue a módní poradkyně princezny Diany Anna Harvey

10. října zastihla módní průmysl smutná zpráva. Anna Harvey, osobnost světové módy, zástupce editora Vogue a důvěrná módní rádkyně zesnulé Lady D., ve věku 74 let zemřela.

Celý článek

Ledvinkám vstříc! Vybrali jsme nejlepší modely podzimu

Ať už jste pro, a nebo proti, módní trendy se neptají. Velí ledvinky jako hot trend nové sezóny. Akorát se nosí trochu jinak, než si pamatujeme z dětství. 

Celý článek

Stella McCartney přichází se spodním prádlem na podporu povědomí o rakovině prsu

Britská návrhářka Stella McCartney uvádí vlastní kolekci spodního prádla s dobrým úmyslem. 

Celý článek

Podzim je jako stvořený pro mikinové šaty

V tenké bavlně už by vám byla zima, ale přesto byste ráda i na podzim oblékala šaty? Zkuste mikinové - zahřejí a vnesou do vašeho šatníku trochu něco nového. 

Celý článek

MUST HAVES pro říjen pošlapal kohout

Tím nejžhavějším trendem letošního podzimu je kohoutí stopa. Proto jsme jí věnovali všechny říjnové MUST HAVES. A také proto, abyste si mezi nimi našla ten správný pro sebe. 

Celý článek

Voňavé novinky pro podzim 2018 - tyhle parfémy vyzkoušejte!

Přivoňte si k těmhle třem novinkám. Tak totiž voní letošní podzim. 

Celý článek

Co nás čeká na Londýnském Fashion Weeku?

To nejdůležitější, na co byste se měla zaměřit na letošním ročníku London Fashion Week. 

Celý článek