dnes je 24.05.2018 a svátek má Jana

ZOOT končí s dopravou zdarma

Už toho bylo dost. Jeden z největších módních e-shopů přistoupil ke zrušení dopravy zdarma. A to i na výdejny. Za zkoušení se bude platit!

Jeden z největších internetových obchodů s módou - Zoot.cz končí s dopravou zdarma. Zavedl ji v červnu roku 2015 a po necelých třech letech jejího fungování musí od konceptu dopravy zdarma pro všechny (a na vždy - jak zpočátku sliboval) ustoupit. V roce 2015 vedení e-shopu tvrdilo, že doprava zdarma pro ně spadá pod rámec bezchybného servisu a proto ji začali nabízet všem bez omezení minimální částkou nákupu. Od 20.3.2018 tato výhoda končí. Bude se platit dokonce i za objednání zboží na výdejny radosti - služba je zpoplatněna částkou 29 korun.

Aby Zoot v očích zákazníků nepůsobil pouze negativně, společně se zrušením dopravy zdarma přichází s jednou pozitivnější zprávou. Začne totiž poskytovat garanci nejlepší ceny. Jak? Pokud najdete stejný kousek u konkurence levněji, Zoot vám rozdíl vyplatí. 

Právě oznámený krok Zootu je v souladu s novoročním rozhodnutím, které vedení Zootu avizovalo formou e-mailového newsletteru. V něm mimo jiné oznámilo, že začne více odměňovat ty zákazníky, kteří nakupují mimo slevové akce, upřednostňují prémiové značky a z výdejny radosti si odnesou alespoň polovinu z obdržené objednávky. Právě těmto zákazníkům zůstane i doprava zdarma. Nejvěrnějším zákazníkem je ten, kdo za posledních dvanáct měsíců nakoupil na Zootu za více jak 12 tisíc korun.

zoot.cz

NÁKUPY A OBCHOD ZOOT.CZ DOPRAVA ZDARMA NOVINKY E-SHOP ZOOT

Související články

Nový tým časopisu Elle? Kdo zastává pozici šéfredaktora a koho si s sebou přivedl?

Časopis Elle provází od počátku roku mnoho personálních změn. Kdo je od 1. května novým šéfredaktorem a kdo jsou další členové týmu?

Celý článek

Čas na plavky se sportovním nádechem

I v létě 2018 můžete vyrazit v květovaném modelu s volánky. Nebo mrknout, jaké sexy plavky nabízí Tommy Hilfiger či Calvin Klein.

Celý článek

Květnové Must Haves na modré vlně

Modrá ve spojení s bílou tvoří dokonalou harmonii. Jejich síly jsme využili, abychom vytvořili květnové Must Haves.

Celý článek

AKTUÁLNĚ: Kate Middleton se narodil třetí potomek - je to kluk!

Královská rodina se dočkala třetího potomka. Dne 23. dubna 2018 se vévodkyni z Cambridge a princi Williamovi narodil další syn.

Celý článek

Dodejte své zahradě barvy!

Tulipány a narcisy už rozkvetly. Oprašte zahradní nábytek, doplňte ho několika stylovkami a jde se na zahradu!

Celý článek

Nejvíc trendy doplňky na jaro 2018

Jaké módní doplňky by letos neměly chybět ve vaší skříni? V článku najdete několik tipů, s čím určitě nešlápnete vedle.

Celý článek

Doplňte jarní šatník i ve velikosti 46+

Míry modelky nemáte a do běžných konfekčních velikostí se nevejdete? No a?! Proč by vám to mělo bránit v hezkém oblékání?

Celý článek

TOP 5 trendů mezi teniskami

Nazujte na jaře a v létě tenisky, které vám budou pohodlné a ještě k tomu podléhají těm nejžhavějším módním trendům. 

Celý článek