dnes je 21.08.2018 a svátek má Johana

ZOOT končí s dopravou zdarma

Už toho bylo dost. Jeden z největších módních e-shopů přistoupil ke zrušení dopravy zdarma. A to i na výdejny. Za zkoušení se bude platit!

Jeden z největších internetových obchodů s módou - Zoot.cz končí s dopravou zdarma. Zavedl ji v červnu roku 2015 a po necelých třech letech jejího fungování musí od konceptu dopravy zdarma pro všechny (a na vždy - jak zpočátku sliboval) ustoupit. V roce 2015 vedení e-shopu tvrdilo, že doprava zdarma pro ně spadá pod rámec bezchybného servisu a proto ji začali nabízet všem bez omezení minimální částkou nákupu. Od 20.3.2018 tato výhoda končí. Bude se platit dokonce i za objednání zboží na výdejny radosti - služba je zpoplatněna částkou 29 korun.

Aby Zoot v očích zákazníků nepůsobil pouze negativně, společně se zrušením dopravy zdarma přichází s jednou pozitivnější zprávou. Začne totiž poskytovat garanci nejlepší ceny. Jak? Pokud najdete stejný kousek u konkurence levněji, Zoot vám rozdíl vyplatí. 

Právě oznámený krok Zootu je v souladu s novoročním rozhodnutím, které vedení Zootu avizovalo formou e-mailového newsletteru. V něm mimo jiné oznámilo, že začne více odměňovat ty zákazníky, kteří nakupují mimo slevové akce, upřednostňují prémiové značky a z výdejny radosti si odnesou alespoň polovinu z obdržené objednávky. Právě těmto zákazníkům zůstane i doprava zdarma. Nejvěrnějším zákazníkem je ten, kdo za posledních dvanáct měsíců nakoupil na Zootu za více jak 12 tisíc korun.

zoot.cz

NÁKUPY A OBCHOD ZOOT.CZ DOPRAVA ZDARMA NOVINKY E-SHOP ZOOT

Související články

Michael Kors na kabelce Whitney spolupracoval s Yang Mi

Nová spolupráce módní značky Michael Kors má za cíl oslavit východní verzi Valentýna.

Celý článek

Dámské trenýrky na doma i na spaní

Taháte partnerovi ze skříně trenýrky, protože se vám v nich dobře spí? Nebo si dokonce kupujete pánské trenýrky sama pro sebe? Už nemusíte. Zoot přichází s kolekcí i pro ženy.

Celý článek

Pořiďte si nový batoh - výběr těch nejstylovějších je tady!

Ať už se vás týká nezadržitelně se blížící návrat do lavic nebo batoh nosíte i do práce nebo na výlety, rozhodně by vám neměl ujít výběr těch nejzajímavějších. 

Celý článek

Burberry narychlo přichází s novým logem

Změna po téměř dvaceti letech musela být hotová do 4 týdnů.

Celý článek

Jason Wu přichází s kolekcí pro silnější ženy

Trend plus size se rozšiřuje čím dál tím víc. Módní návrhář Jason Wu vydal prohlášení, že ve spolupráci se značkou Eloquii pracuje na kolekci pro silnější ženy.

Celý článek

Ivanka Trump ruší svou módní značku

Konec oděvního impéria. Ivanka Trump pověsila podníkání na hřebík.

Celý článek

Srpnové Must Haves pohledem přes růžové brýle

Lenošení, koupání, opalování, scházení se s přáteli, grilování, letní kino, popíjení drinků. Tak takhle dokonalá je vize srpna. 

Celý článek

Nová kolekce J. Crew bude k dostání až do velikosti 5XL

Poptávka na světovém a především na americkém trhu po plus size oblečení dohnala retailingový obchod a značku J. Crew k radikálnímu rozšíření velikostí.

Celý článek