dnes je 06.03.2021 a svátek má Miroslav

Zpátky V KOTCÍCH, tentokrát s Pavlem Kortanem

Přidat na Seznam.cz
Nedalo nám to a opět jsme museli absolvovat výstup kouzelným schodištěm směřujícím vysoko do světa Kateřiny Geislerové, Terezy Vu a Kateřiny Sochorové.

Ani neuběhlo čtyřiadvacet hodin a naše redakce magazínu Móda je zpět na místě činu v nově otevřeném Showroomu V KOTCÍCH.

Pokud se nám podařilo upoutat vaši pozornost naším úvodním příspěvkem z prvního dne, kdy byl Showroom oficiálně otevřen, mohly by vám jakékoliv další informace připadat zbytečné, ovšem tak tomu není, neboť byste ve skutečnosti přišli o komentovanou profesionální práci skvělého Make-Up artisty kosmetické značky KORFF.


Jistě už chápete, že přítomnost Pavla Kortana byla velkým lákadlem, a to nejen pro nás, ale i pro přítomné dámy, které do nově otevřeného Showroomu plného originální módy Kateřiny Geislerové, skvostných šperků KAT Jewelry Kateřiny Sochorové a přitažlivého spodního prádla tvořeného Terezou Vu, vyrazily za nákupy v přátelské atmosféře.

Krom zde zakoupeného zboží si zákaznice odnesly i trochu té prvotřídní kosmetiky, kterou na jejich tváře aplikoval sám Pavel Kortan, do jehož rukou se svěřilo i kompletní designérské trio, jež během líčení prozradilo několik zajímavostí o své tvorbě.

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI DESIGNÉŘI DÁMSKÁ KOSMETIKA KORFF PAVEL KORTAN SHOWROOM V KOTCÍCH KATEŘINA GEISLEROVÁ TEREZA VU KATEŘINA SOCHOROVÁ MAKE-UP

Související články

Chanel představil jarní kampaň v hlavní roli s Charlotte Casiraghi, dcerou monacké princezny

Kreativní ředitelka Virginie Viard představila novou múzu a ambasadorku módního domu Chanel. Je jí dcera monacké princezny Caroline a vnučka již zesnulé Grace Kelly - Charlotte Casiraghi. 

Celý článek

Hermès představil novou verzi nadčasových hodinek Nantucket

Francouzský módní dům Hermès vytvořil zcela novou verzi hodinek, která v sobě snoubí dva ikonické modely. Jedním z nich jsou obdélníkové hodinky a druhým řetězový řemínek. 

Celý článek

Zpěvačka Jennifer Lopez představila svou novou kosmetickou řadu JLO Beauty

Po několika měsících čekání představila americká zpěvačka Jennifer Lopez svou novou kosmetickou řadu JLO Beauty. Zahrnuje produkty jak k dennímu, tak nočnímu používání a je určena pro všechny typy pleti.

Celý článek

Módní návrhář Miroslav Bárta: Doba covidová mi dala možnost poznat své hranice, své plány a cíle

I přes složitou situaci využívá český návrhář Miroslav Bárta aktuální chvíle k nové tvorbě. Jedním z hlavních projektů je spolupráce s Unicef a kostýmy pro baletní umělce. Hlavně se však nevzdává, bojuje za svůj obor a těší se, až budeme všichni plně zpět na scéně.

Celý článek

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek

Jak na podzimní líčení? Široká paleta barev, přirozené obočí a karamelová rtěnka jako třešnička na dortu

Dnešní doba dovoluje podstatně více, než tomu bylo zvykem. Podzimní líčení už se dávno netočí jenom kolem barev spadaného listí. Radovat se budou čisté romantické duše stejně jako ženy s vyzývajícím stylem.

Celý článek

Líčení v podzimních tónech

Létu vládly pastelové barvy, a to jak v podobě stínů, minimalistických linek nebo manikúry. Nyní je čas na malou změnu. Jak přivítat chladná rána podzimu stylově?

Celý článek

Značka Estée Lauder po obvinění z rasismu stahuje určité produkty z prodeje

Značka Estée Lauder stahuje z prodeje a znovu reviduje veškeré své produkty. Děje se tak v souvislosti s obviněním, že některé produkty jsou rasistické. Kritika míří především na zesvětlovací kosmetické produkty.

Celý článek