dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

Zpěvák ZAYN promluvil o své nové kolekci s Giuseppe Zanotti

Přidat na Seznam.cz
Vliv Zayna Malika do módy vstoupá. Spolupráce s Versus Versace bude uvedena v únoru a aktuálně představil svou kolekci obuvi v kolaboraci s Giuseppe Zanotti. 

"Rád pracuji s muzikanty, protože spolu většinou sdílíme podobnou vizi. Se Zaynem jsme si na fashion weeku v Paříži uvědomili, že jsme podobní - oba ikoničtí a výrazní," vyjádřil se ke společné práci návrhář. Na následujících řádcích přineseme rozhovor přímo se Zaynem, který poskytl pro časopis Vogue.

Odkud se vzal nápad na společnou spolupráci s Giuseppe? 

Poprvé, když jsme se s panem Zanotti potkali na pařížském fashion weeku, uvědomili jsme si, že i přesto, že já dělám muziku a on obuvní design, máme mnoho společného ve stylu. Já mám rád tmavé a trochu divné kousky a Zanotti se nebojí si s nimi pohrát. Ve výsledku navrhování mé kolekce byla velká zábava. 

Většina z modelů, které jste navrhl, směřuje spíše do stylu kotníkových bot a je v neutrální barevné paletě. Proč?

Chtěl jsem promísit ikonický rockandrolový model, kterým jsou právě kotníkové boty, s přírodními barvami. Přijde mi, že tak vznikly více klasické modely.   

Kde jste vzal inspiraci?

Stále si kreslím své nápady a návrhy do bloku. Takže když přišla na řadu obuv, myslím, že představa, jak by měla vypadat, už byla někde v mé mysli. Stačilo ji jen vytáhnout na povrch a převézt do skutečnosti. Inspiruji se vším, co vidím kolem sebe a myslím, že to je dost dobře patrné v mé hudbě i kolekci pro fanoušky. 

Vaše umění v módě roste spolu se spoluprácemi, které máte. Teď s Giuseppe Zanotti, později s Versus Versace. Proč se o módu tolik zajímáte?

Protože móda se stejně jako hudba dotýká každého. A také proto, že miluju navrhování a nechci s tím přestávat. 

Jak byste definoval svůj osobní styl?

Pro mě je móda i můj styl velmi osobní záležitostí. Raději než bych se podřídil trendům, nakombinuji pár nadčasových kousků s čímkoli, v čem se cítím dobře. To je můj styl. 

vogue.co.uk

Přidat na Seznam.cz
MÓDA PÁNSKÁ MÓDA ZAYN MALIK GIUSEPPE ZANOTTI KOLEKCE OBUVI MÓDNÍ NOVINKY

Související články

Jane Fonda a JaQuel Knight vyzívají s novou sportovní značkou H&M MOVE celý svět k pohybu!

Společnost H&M si dala nový cíl, rozhýbat celý svět. Proto dnes celosvětově uvádí na trh svou novou značku H&M MOVE. Po jejím boku stojí i dvě americké hvězdy Jane Fonda a JaQuel Knight.

Celý článek
LV tenisky

LOUIS VUITON PŘEDSTAVUJE NOVOU VERZI IKONICKÝCH TENISEK

Louis Vuitton představuje novou verzi ikonických tenisek LV Trainer, které posouvají koncept udržitelnosti na zcela novou úroveň. 

Celý článek

Vše, co byste měli vědět o zvonáčích

Existují módní kousky, které si budeme vždy spojovat s určitou dobou. Ne jinak je tomu u širokých nohavic neboli zvonáčů. Kde se tento styl vlastně vzal a proč?

Celý článek

Svět fantazie a drzý humor spojuje Mimoně se značkou Levi’s

Chaotická skupinka malých žlutých mimoňů se v kinech právě teď pyšní svým novým filmem, který je zasazený do 70. let. Značka Levi’s se rozhodla tuto premiéru oslavit po mimoňovsku.

Celý článek
Vans obuv

VANS A PRETTY GUARDIAN SAILOR MOON VZDÁVÁ HOLD POPULÁRNÍMU ANIME

Vans a populární anime Pretty Guardian Sailor Moon představují společnou čtyřdílnou kolekci oslavující lásku a přátelství. 

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Columbia přináší pohodovou kolekci oblečení na cesty a dobrodružný život ve vanu nebo kempu

Akční léto plné cest, dobrodružství a objevování krás pobytu v přírodě s přáteli či rodinou je rok od roku populárnější. Značka Columbia proto přináší ucelenou kolekci Camplife, díky které si užijete každý moment navzdory náladám počasí.  

Celý článek

Plavky, které lichotí. Tohle léto se budete cítit sebevědomě

Budete letos trávit dovolenou na zahradě u bazénu nebo ve vyhlášeném letovisku s písečnou pláží? Ono je to jedno. V obou případech budete potřebovat plavky, které lichotí vašemu tělu.

Celý článek