dnes je 18.11.2019 a svátek má Romana

Zprávy z módy: Meghan Markle odmítá nosit šaty své kamarádky návrhářky Victorie Beckham

Přidat na Seznam.cz
Krásná vévodkyně na sebe prozradila i to, co nechtěla. Značku Victoria Beckham odmítá z jednoho jediného důvodu!

Nečekané přátelství

Meghan Markle se po trvalém přestěhování z USA do Anglie skamarádila s Victorií Beckham. V pozadí královské rodiny se celebrity a šlechta scházejí, kamarádí a pravidelně vídají na večírcích. Meghan si padla do oka s Victorií. Co se však začalo v médiích řešit, bylo to, že i přes velké kamarádství nenosí Meghan žádné modely od Victorie. Módní svět doslova pitval, co má Meghan ve svém šatníku. Nenašli nic od značky VB. Návrhářka Beckham je přece celosvětově úspěšná. Proč tedy Meghan nepropadla elegantním modelům od kamarádky návrhářky?

Jasný důvod

Vévodkyně nechtěně prozradila důvod minulý rok v rozhovoru pro anglický časopis Glamour. Přiznala, že se s Victorií kamarádí, ale její šaty jsou spíše vhodné pro někoho s delším trupem. Jí se líbí šaty košilového střihu, rozevláté, lehounké a ženské. Nosí je ráda s krátkými saky a bundami. Victoriiny modely ji přijdou upjaté, sice elegantní, ale až příliš zaměřené na dlouhé ženské torzo. Už dlouho se čekalo na oděv ušitý na míru od Victorie pro Meghan, ale po této kritice se návrhářka asi nebude radovat. Bývalá zpěvačka je nechvalně známá svou urážlivou povahou.

Meghan má svůj styl

Meghan nosí ráda jiné střihy, než momentálně nabízí značka VB. Není tedy divu, že styl jí cizí odmítá. Podle slov Meghan nemá odpovídající siluetu alá vysoká, štíhlá modelka. Bývalá herečka o sobě řekla, že je spíše menšího vzrůstu a má raději delší, volnější šaty, ve kterých může volně dýchat. V americkém seriálu Suits kde hrála, musela totiž nosit velmi upnuté modely. V reálném životě chce pohodlí. A to jí musí návrhářka Victoria Beckham nabídnout, aby si Meghan její šaty oblékla. 

Zdroj; vogue.com.au, hellomagazine.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA ZE SPOLEČNOSTI MEGHAN MARKLE VÉVODKYNĚ VICTORIA BECKHAM

Související články

Mariana Prachařová se zasnila, co by bylo, kdyby nebyla revoluce

I když dobu před revolucí nezažila, uvědomuje si Mariana Prachařová, jak důležité pro nás toto období bylo, je a stále bude. A proto se společně s make-up artistkou a fotografkou Kateřinou Koki Mlejnkovou zamyslela nad tím, jaké by to bylo, kdyby revoluce neproběhla…

Celý článek

Camden Town, londýnská oblast plná umění, módy a inspirace

Místo v londýnském městském obvodu známém pro své originální trhy, výborná jídla a talentované umělce. Chcete vidět Londýn z jiného úhlu pohledu? Pak nesmíte vynechat tuto kouzelnou prohlídku.

Celý článek

Pletené šaty vás v podzimních dnech zahřejí, a navíc vypadají skvěle

Počasí se ochlazuje, tak je nutné se trochu zahřát. Pletenina je dokonalým kouskem pro chladné dny. Milujete šaty nejen v létě? Pak je tohle řešení přesně pro vás.

Celý článek

Londýnská Bond Street jen září: díky Louis Vuitton

Chcete vidět ráj? Pak si určitě udělejte výlet do Londýna. Tam byl totiž znovuotevřen obchod Louis Vuitton. Slibujeme vám, že jste dlouho nic podobného neviděli.

Celý článek

Herec Pavel Liška se stal tváří Jedinečného kalendáře. Kdo z dalších celebrit je jeho součástí?

V příštím životě by chtěl být Pavel Liška, jak jinak než liškou. Jeho herecký kolega Vašek Neužil by zvolil život orangutana, zatímco Erika Stárková by chtěla být ptákem nebo mořskou pannou.

Celý článek

Simona Krainová a Karolína Kurková se potkaly v supermarketu v Miami

Jak se říká, svět je malý. To si potvrdily i dvě TOP modelky Simona Krainová a Karolína Kurková, když se potkaly při nákupu pečiva na dovolené v Miami. Jsou to dva dny, kdy se vrátily, ale zážitky si ponesou celý život.

Celý článek

Britská královna Alžběta II. bojuje za módu bez zvířecí kožešiny

Téma udržitelné módy dorazilo i do Buckinghamského paláce. Královna Alžběta II. se rozhodla zasadit o udržitelnou módu, konkrétně bojuje za konec zvířecím kožešinám. 

Celý článek

Vybrali jsme tři podzimní sukně, které si zamilujete

Co je víc ženského než skvěle padnoucí sukně? Existuje několik typů, střihů i barev. My jsme pro vás vybrali tři nejlepší, která vás budou bavit. Jakým sukním na podzim dáváte přednost vy?

Celý článek