dnes je 20.02.2020 a svátek má Oldřich

Zprávy z módy: Meghan Markle a prince Harry se stěhují do nového obydlí. Je překvapivě skromné!

Přidat na Seznam.cz
Těhotná vévodkyně a budoucí otec Harry se rozhodli přestěhovat do královské chalupy. Vybrali si skromnost nad luxusem! Exkluzivní foto zde!

Odmítli bydlet v Londýně

Momentálně budoucí královští rodiče bydlí v luxusním dvoupokojovém bytě v centru Londýna. S narůstajícím bříškem vévodkyně Meghan začali však plánovat svou budoucnost. Na miminko nemají v malém bytě místo. Královské předpisy jim nabídly stejné možnosti jako vévodkyni Kate a princi Williamovi, ale nastávající rodiče nechtějí bydlet vedle nich. Kate a William se svými třemi dětmi bydlí v apartmánu v Kensingtonském paláci v srdci Londýna. Meghan a Harry chtějí bydlet na venkově a vychovávat své první dítě právě tam

Bezpečnost jako první krok

Venkovské sídlo Frogmore Cottage je ve vyšších společenských sférách považováno za chalupu. Je to však celkem rozsáhlý domek pro obyčejné smrtelníky, ale s minimální bezpečností. To je také hlavním problémem, který pár bude řešit jako první. Malá kovová branka a pletivo jistě neuchrání jeden z nejvyhledávanějších párů současnosti. Jakékoliv úpravy a renovace jsou placeny z peněz anglických daňových poplatníků. Meghan a Harry jsou si toho vědomi a prohlásili, že jako pracující šlechta si zaplatí vše nad rámec nejnutnější hrubé rekonstrukce. Veškeré dekorace, nábytek, plánované domácí lázně, luxusní dětské jesličky a jóga studio si tak zaplatí sami.

Dárek od královny

Nyní se plánují veškeré změny a kalkuluje celková cena rekonstrukce. Frogmore Cottage byla dárkem od královny ke svatbě Meghan a Harryho. Královna jim skromné sídlo darovala v původním neudržovaném stavu a pravděpodobně očekávala, že tam budou občas jezdit na chalupu. Rozsáhlá chalupa stojí v podhradí slavného Windsorského hradu, kde se pár tento rok bral. Windsor si určitě oblíbili, pokud tak chtějí bydlet. Místní lidé jistě jásají! Královský pár by se měl přestěhovat začátkem příštího roku.

Zdroj vogue.co.uk, vogue.com, cut.com, twitter.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MEGHAN MARKLE PRINCE HARRY VÉVODKYNĚ NOVÝ DOMOV WINDSOR FROGMORE COTTAGE STĚHOVÁNÍ ŠLECHTA MÓDNÍ ZPRÁVY

Související články

Nemáš Instagram? Jako bys nežil

Dnešní uspěchaná doba si vyžádala několik obětí, ale i mnoho užitečných aplikací. Už nedostáváme milostné dopisy, náš milý nečeká za oknem a nová restaurace už nebude mít hlášení v místním rozhlasu. Většina z nás je stále zahleděná do obrazovek svých chytrých telefonů.

Celý článek

Má oblečení, které nosíme, psychologický efekt na naši náladu?

Existuje vztah mezi barvami našeho oblečení a naší náladou? Odborníci tvrdí, že ano. To, jak se oblékáme, má vliv nejen na naše okamžité rozpoložení a naopak, ale také na míru našeho sebevědomí a s tím související úspěšnost toho, co právě děláme.

Celý článek

V centrále Louis Vuitton si pořídili druhý největší diamant na světě

Diamant velký jako tenisový míček - takovou raritu si pořídila do své centrály v Paříži značka Louis Vuitton. Jde přitom o druhý největší diamant na světě.

Celý článek

Na Oskarech bodovala Natalie Portman s vyšitými jmény slavných režisérek

Máme za sebou předávání cen Oskar - nejočekávanější večer pro americký Hollywood. A my se ptáme, jaké byly nejlepší outfity na tomto předávání v letošním roce. A že bylo, na co se dívat!

Celý článek

Nevíte, jak se obléct na ples? Inspirujte se u celebrit, co vyrazily na Český ples!

Plesová sezona je v plném proudu, a pokud vám stejně jako nám přijde jako špatný nápad oblékat šaty z maturitního plesu, který se odehrál už před několika lety, vyrazte do půjčoven a obchodů! Před tím se ale podívejte na nejkrásnější róby, které se objevily na Českém plese.

Celý článek

Módní návrhářka Jitka Klett na druhý ročník E-commerce plesu oblékla háčkované šaty a šperky za několik miliónů

Pozvání na druhý ročník pražského plesu E-commerce neodmítla módní návrhářka Jitka Klett, která se postarala o oblečení dalších krásných a úspěšných dam. Oblékla například zakladatelku Zásilkovny Simonu Kijonkovou.

Celý článek

Na předávání cen BAFTA zářila mezi herečkami vévodkyně Kate s outfitem od McQueena

Letošní 73. ročník předávání cen BAFTA, tedy British Academy Film Awards, se neslo v duchu udržitelné módy. Ne všechny celebrity tento dress code zvládly dodržet. I s ohledem na tento fakt jsme pro vás připravili 10 nejlepších outfitů celebrit z předávání cen BAFTA.

Celý článek

3 nejznámější módní ikony Česka

Představujeme vám tři české slavné dámy, které to s módou skutečně umí. Inspirují mnohé módní návrháře a mají svůj osobitý styl. O jaké ženy z Česka se jedná?

Celý článek