dnes je 22.05.2019 a svátek má Emil

Zprávy z módy: Meghan Markle a prince Harry se stěhují do nového obydlí. Je překvapivě skromné!

Přidat na Seznam.cz
Těhotná vévodkyně a budoucí otec Harry se rozhodli přestěhovat do královské chalupy. Vybrali si skromnost nad luxusem! Exkluzivní foto zde!

Odmítli bydlet v Londýně

Momentálně budoucí královští rodiče bydlí v luxusním dvoupokojovém bytě v centru Londýna. S narůstajícím bříškem vévodkyně Meghan začali však plánovat svou budoucnost. Na miminko nemají v malém bytě místo. Královské předpisy jim nabídly stejné možnosti jako vévodkyni Kate a princi Williamovi, ale nastávající rodiče nechtějí bydlet vedle nich. Kate a William se svými třemi dětmi bydlí v apartmánu v Kensingtonském paláci v srdci Londýna. Meghan a Harry chtějí bydlet na venkově a vychovávat své první dítě právě tam

Bezpečnost jako první krok

Venkovské sídlo Frogmore Cottage je ve vyšších společenských sférách považováno za chalupu. Je to však celkem rozsáhlý domek pro obyčejné smrtelníky, ale s minimální bezpečností. To je také hlavním problémem, který pár bude řešit jako první. Malá kovová branka a pletivo jistě neuchrání jeden z nejvyhledávanějších párů současnosti. Jakékoliv úpravy a renovace jsou placeny z peněz anglických daňových poplatníků. Meghan a Harry jsou si toho vědomi a prohlásili, že jako pracující šlechta si zaplatí vše nad rámec nejnutnější hrubé rekonstrukce. Veškeré dekorace, nábytek, plánované domácí lázně, luxusní dětské jesličky a jóga studio si tak zaplatí sami.

Dárek od královny

Nyní se plánují veškeré změny a kalkuluje celková cena rekonstrukce. Frogmore Cottage byla dárkem od královny ke svatbě Meghan a Harryho. Královna jim skromné sídlo darovala v původním neudržovaném stavu a pravděpodobně očekávala, že tam budou občas jezdit na chalupu. Rozsáhlá chalupa stojí v podhradí slavného Windsorského hradu, kde se pár tento rok bral. Windsor si určitě oblíbili, pokud tak chtějí bydlet. Místní lidé jistě jásají! Královský pár by se měl přestěhovat začátkem příštího roku.

Zdroj vogue.co.uk, vogue.com, cut.com, twitter.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MEGHAN MARKLE PRINCE HARRY VÉVODKYNĚ NOVÝ DOMOV WINDSOR FROGMORE COTTAGE STĚHOVÁNÍ ŠLECHTA MÓDNÍ ZPRÁVY

Související články

Eva Jiřičná v pražském DOXu

V Centru současného umění DOX v pražských Holešovicích právě probíhá výstava u příležitosti významného životního jubilea Evy Jiřičné. Nechte se zlákat a inspirovat elegancí a lehkostí, kterou do svých děl první dáma české architektury vkládá.

Celý článek

MUDr. Jan Bouda: Když odkvete přirozená krása, přichází na řadu plastická chirurgie

MUDr. Jan Bouda působí jako plastický chirurg ve dvou známých klinikách estetické, kosmetické a plastické chirurgie v západních Čechách. My se ho ptáme na řadu zajímavých témat v oblasti plastických operací.

Celý článek

Meghan Markle oblékla šaty, které zdůraznily poporodní bříško. Veřejnost ji za to miluje.

Vévodkyně ze Sussexu poprvé ukázala své miminko před několika dny. Dojemné fotografie oblétly celý svět a Meghan zaujala nejen krásným zdravým chlapečkem, ale i tím, co si oblékla. 

Celý článek

Herečka Kristin Davis ze Sexu ve městě prodává dům za 85 miliónů korun

Známá herečka prodává svůj kalifornský dům v Brentwoodu. Vyhlášená adresa slavných amerických celebrit přijde na desítky miliónů. Jak vypadá luxusní interiér známé herečky, který je obklopen přírodou?

Celý článek

Globální výzva k boji proti klimatickým změnám v podobě výstavy designu

Ožehavé a čím dál více řešené téma globálních klimatických změn se promítá do všech odvětví a oborů. I výstava Cooper Hewitt Design Triennial má poukázat na důležitost daného tématu!

Celý článek

Nadčasové a udržitelné obaly oblečení, kosmetiky a doplňků jsou trendem i nutností

Ekologické, nadčasové, odolné a šetrné k naší planetě jsou nové technologicky vyspělé obaly, které pronikají i do světa módy. Plastům ničících planetu, především oceány, pomalu odzvonilo. Co je nahradí?

Celý článek

Soukromé letadlo Elvise Presley jde do dražby

Mohli bychom hádat, že oblíbenou barvou Krále Rock 'n' Rollu byla red velvet. Tou se obklopil ve svém domě v podobě červených koberců na zdech, ale také do ní stylizoval své soukromé letadlo.

Celý článek

Móda na cestách v Toskánsku - den druhý

Po více jak jedenácti hodinovém spánku jsme se probudili do větrného a zamračeného rána. Dalším problémem byla i nefunkční wifi, což mělo na svědomí nepříznivé počasí. 

Celý článek