dnes je 18.02.2019 a svátek má Gizela

Zprávy z módy: Meghan Markle a prince Harry se stěhují do nového obydlí. Je překvapivě skromné!

Těhotná vévodkyně a budoucí otec Harry se rozhodli přestěhovat do královské chalupy. Vybrali si skromnost nad luxusem! Exkluzivní foto zde!

Odmítli bydlet v Londýně

Momentálně budoucí královští rodiče bydlí v luxusním dvoupokojovém bytě v centru Londýna. S narůstajícím bříškem vévodkyně Meghan začali však plánovat svou budoucnost. Na miminko nemají v malém bytě místo. Královské předpisy jim nabídly stejné možnosti jako vévodkyni Kate a princi Williamovi, ale nastávající rodiče nechtějí bydlet vedle nich. Kate a William se svými třemi dětmi bydlí v apartmánu v Kensingtonském paláci v srdci Londýna. Meghan a Harry chtějí bydlet na venkově a vychovávat své první dítě právě tam

Bezpečnost jako první krok

Venkovské sídlo Frogmore Cottage je ve vyšších společenských sférách považováno za chalupu. Je to však celkem rozsáhlý domek pro obyčejné smrtelníky, ale s minimální bezpečností. To je také hlavním problémem, který pár bude řešit jako první. Malá kovová branka a pletivo jistě neuchrání jeden z nejvyhledávanějších párů současnosti. Jakékoliv úpravy a renovace jsou placeny z peněz anglických daňových poplatníků. Meghan a Harry jsou si toho vědomi a prohlásili, že jako pracující šlechta si zaplatí vše nad rámec nejnutnější hrubé rekonstrukce. Veškeré dekorace, nábytek, plánované domácí lázně, luxusní dětské jesličky a jóga studio si tak zaplatí sami.

Dárek od královny

Nyní se plánují veškeré změny a kalkuluje celková cena rekonstrukce. Frogmore Cottage byla dárkem od královny ke svatbě Meghan a Harryho. Královna jim skromné sídlo darovala v původním neudržovaném stavu a pravděpodobně očekávala, že tam budou občas jezdit na chalupu. Rozsáhlá chalupa stojí v podhradí slavného Windsorského hradu, kde se pár tento rok bral. Windsor si určitě oblíbili, pokud tak chtějí bydlet. Místní lidé jistě jásají! Královský pár by se měl přestěhovat začátkem příštího roku.

Zdroj vogue.co.uk, vogue.com, cut.com, twitter.com

 

 

ZE SPOLEČNOSTI MEGHAN MARKLE PRINCE HARRY VÉVODKYNĚ NOVÝ DOMOV WINDSOR FROGMORE COTTAGE STĚHOVÁNÍ ŠLECHTA MÓDNÍ ZPRÁVY

Související články

Jak se obléká trojnásobná maminka a herečka Michaela Maurerová?

Zastihnout trojnásobnou maminku, herečku a moderátorku, Míšu Maurerovou je téměř nadlidský úkon. Když se to však podaří, dozvíte se o její vášni k teniskám, o tom, jaké projekty jí opravdu baví i to, jak se udržuje v kondici.

Celý článek

Herečku Kristýnu Janáčkovou jsme zastihli na focení nové kolekce Ivety Paulerové

Být v souladu s přírodou, vnímat sebe i své okolí, ctít ženskou krásu a být spokojená sama se sebou, to jsou hlavní motta sympatické herečky Kristýny Janáčkové.

Celý článek

Červený koberec cen Grammy ovládla extravagance

LA bylo po roce opět svědkem přehlídky neskutečně exkluzivních šatů při předávání cen Grammy. Celebrity se tentokrát odvázaly a každý chtěl být za hvězdu.

Celý článek

Převratná kampaň Louis Vuitton mění pohled na módu

Kreativní ředitel Virgil Abloh představil svou první kampaň pro pánskou kolekci ve své funkci. Dojemná, promyšlená a převratná kampaň hýbe světem.

Celý článek

Český ples v Praze navštívil světově uznávaný dánský designér

Jannik Olander, známý designér a šperkař přijel do Prahy, aby byl součástí charitativní dražby zlatého šperku osázeného 300 diamanty.

Celý článek

Chiara Ferragni oslaví 10. výročí svého blogu dokumentárním snímkem

Jedna z nejznámějších a nejúspěšnějších módních bloggerek světa má nápadů na rozdávání. Pro svůj blog a zároveň i fanoušky po celém světě si pro letošek připravila velmi originální dárek.

Celý článek

Několik přehlídkových lokací, 20 tuzemských návrhářů a další novinky přinese březnový MBPFW

Jarní kolekce z rukou dvaceti českých a slovenských návrhářů, nový formát showroomu a kompletní program jarního pražského módního týdne jsou zásadní novinky, které by vám neměly uniknout.

Celý článek

Paříž zažila vrchol elegance ve street style během Haute Couture týdne

Nikde jinde na světě se neobjeví tolik módně oblečených žen a mužů jako při přehlídkách vysoké krejčoviny renomovaných značek v Paříži. Styl byl přímo nakažlivý!

Celý článek