dnes je 18.07.2019 a svátek má Drahomíra

Zprávy z módy: Meghan Markle a prince Harry se stěhují do nového obydlí. Je překvapivě skromné!

Přidat na Seznam.cz
Těhotná vévodkyně a budoucí otec Harry se rozhodli přestěhovat do královské chalupy. Vybrali si skromnost nad luxusem! Exkluzivní foto zde!

Odmítli bydlet v Londýně

Momentálně budoucí královští rodiče bydlí v luxusním dvoupokojovém bytě v centru Londýna. S narůstajícím bříškem vévodkyně Meghan začali však plánovat svou budoucnost. Na miminko nemají v malém bytě místo. Královské předpisy jim nabídly stejné možnosti jako vévodkyni Kate a princi Williamovi, ale nastávající rodiče nechtějí bydlet vedle nich. Kate a William se svými třemi dětmi bydlí v apartmánu v Kensingtonském paláci v srdci Londýna. Meghan a Harry chtějí bydlet na venkově a vychovávat své první dítě právě tam

Bezpečnost jako první krok

Venkovské sídlo Frogmore Cottage je ve vyšších společenských sférách považováno za chalupu. Je to však celkem rozsáhlý domek pro obyčejné smrtelníky, ale s minimální bezpečností. To je také hlavním problémem, který pár bude řešit jako první. Malá kovová branka a pletivo jistě neuchrání jeden z nejvyhledávanějších párů současnosti. Jakékoliv úpravy a renovace jsou placeny z peněz anglických daňových poplatníků. Meghan a Harry jsou si toho vědomi a prohlásili, že jako pracující šlechta si zaplatí vše nad rámec nejnutnější hrubé rekonstrukce. Veškeré dekorace, nábytek, plánované domácí lázně, luxusní dětské jesličky a jóga studio si tak zaplatí sami.

Dárek od královny

Nyní se plánují veškeré změny a kalkuluje celková cena rekonstrukce. Frogmore Cottage byla dárkem od královny ke svatbě Meghan a Harryho. Královna jim skromné sídlo darovala v původním neudržovaném stavu a pravděpodobně očekávala, že tam budou občas jezdit na chalupu. Rozsáhlá chalupa stojí v podhradí slavného Windsorského hradu, kde se pár tento rok bral. Windsor si určitě oblíbili, pokud tak chtějí bydlet. Místní lidé jistě jásají! Královský pár by se měl přestěhovat začátkem příštího roku.

Zdroj vogue.co.uk, vogue.com, cut.com, twitter.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MEGHAN MARKLE PRINCE HARRY VÉVODKYNĚ NOVÝ DOMOV WINDSOR FROGMORE COTTAGE STĚHOVÁNÍ ŠLECHTA MÓDNÍ ZPRÁVY

Související články

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Chanel vyvrátil drby o úpadku značky, tržby překročily 11 miliard dolarů

Před 2 týdny značka Chanel rozpustila veškeré pověry o úpadku této francouzské značky. Tržby za minulý rok dosáhly 11 miliard dolarů a stále stoupají. Značka se těší i nadále velké prosperitě a návrháři se snaží, aby odkaz jejich boha žil stále.

Celý článek

Dvojitá přehlídka v Grandhotelu Pupp aneb Poneři ukázali, jak nosit eleganci

V sobotu 29. 6. se na terase Grandhotelu Pupp konala velkolepá módní show Art of love sourozenců Ponerových. Své nejnovější kolekce rozdělili do dvou částí. V první půlce jste mohli zhlédnout koktejlové a všední šaty.

 

Celý článek

50 let od Woodstocku a festivalová móda se téměř nezměnila

V roce 1969 se nedaleko města Woodstock konal nejlegendárnější třídenní hudební festival všech dob. Půl milionu návštěvníků, protesty proti válce ve Vietnamu, nesmrtelní umělci, ale i originální móda, která rezonuje dodnes, to všechno může definovat jednu z klíčových a největších událostí na poli populární hudby.

Celý článek

Sexy umění v podání Toni Garrn v aktuálním čísle Harper's Bazaar

Singapurská verze časopisu Harper's Bazaar přináší na červenec 2019 velmi poutavou obálku se šestadvacetiletou německou modelkou.

Celý článek