dnes je 17.10.2021 a svátek má Hedvika

Zuhair Murad se se svou svatební kampaní 2016 nebojí jít až na hranu

Přidat na Seznam.cz
Značka Zuhair Murad se pustila se svou podzimní kampaní 2016 ke svatebním šatům do hodně mělkých vod. Daleko za hranici tradičních hodnot a konvence. 

Modely svatebních šatů z aktuálně odhalené podzimní kolekce libanonského návrháře Zuhair Murada 2016 berou dech. Jejich nebeské provedení se ale trochu pře s tématem kampaně, v které jsou prezentovány. Její prostředí je temné, zaměřeno na opuštěná místa, postranní uličky a liduprázdný park. Studené dlažební kostky, silná mlha a do toho samotná nevěsta. Trochu strašidelné, nemyslíte?


Ponurá atmosféra z černobílých snímků sálá, jak jen to jde. Dechberoucí svatební šaty s opulentními sukněmi, pracnými výšivkami a princeznovskými krajkami byly postaveny do přímého kontrastu s nevlídným byť fotogenickým prostředím. Štěstí, jenž by ze svatebního dne mělo vyzařovat, bylo přehlušeno dojmem mrtvé nevěsty. Zuhair Murad se rozhodl s touto kampaní jít jinou cestou. I přesto, že šel mírně za hranice, povedlo se mu to.  fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
SVATBY ZUHAIR MURAD NEOBVYKLÉ SVATEBNÍ ŠATY PODZIM/ZIMA 2016-2017 NEVĚSTA

Související články

Petra Brzková: Má aktuální svatební kolekce odráží jednoduchost, lehkost a volnost

Krajka, lehký hedvábný taft a satén odráží ve svatební kolekci Petry Brzkové čistotu sněhově bílého odstínu společně s ivory.

Celý článek

Svatební trendy 2021 ze salonu tvuj-honeymoon.cz

Svatební trendy pro rok 2021. Jednoduché elegantní linie nabízí svatební salon TVŮJ HONEY MOON. "Svatební šaty jako z pohádky".   

Celý článek

Návrhářka Iveta Paulerová: svatební sezóně vládne jednoduchost střihu i materiálu

Svatební šaty z aktuální kolekce návrhářky Ivety Paulerové jsou lehké, svěží a pohodlné, aby v nich nevěsta mohla strávit celý svůj velký den a užila si ho naplno.

Celý článek

Variace možností ukazuje česká značka Petiteé v kolekci pro rok 2021

Kolekce, která tentokrát není zaměřena pouze na svatební šaty, zahrnuje i luxusní kousky na slavnostní příležitosti. Návrhářka Petra Pitelková se ohlíží i na životní prostředí, například metodou upcyclingu.

Celý článek

I podzimní svatba má své kouzlo

Nejste milovníci velkého tepla, ale ani silné zimy? Pak je pro vás podzimní svatba to pravé. Krásně zbarvené listy, vítr a teplé tóny. Dokážete si to představit?

Celý článek

Letní romantické svatby při západu slunce

Léto, romantický západ slunce a teplý vzduch. Není novinkou, že letní svatby jsou v těchto měsících nejoblíbenější. Jaké barvy frčí, proč zvážit večerní svatbu a co vás nejvíce okouzlí?

Celý článek

Plus sized svatební šaty - nenechte se navléci do bílého pytle

Ve světě plus sized to ženy nemají vždycky lehké. Pro spousty z nás je nakupování svatebních šatů noční můrou. A zvláště pak, když se pro nás v konfekci najdou pouze jedny šaty, které vypadají jako pytel na brambory. Říkáme, ne! Vítejte ve světě haute couture plus sized brides!

Celý článek

Nová svatební kolekce LOVE ME! české značky LEEDA myslí na ženy různých proporcí

LOVE ME! uzavírá trilogii kolekcí značky LEEDA s názvy CATCH ME! a TOUCH ME! Návrhářka Lucie Kutálková se tentokrát zaměřila na bílé šaty z nádherných materiálů, na propracované střihy pro ženy různých velikostí a na zážitky s nimi spojených.

Celý článek