dnes je 28.05.2018 a svátek má Vilém

Zuzana Kubíčková na MBPFW 2014

Módní přehlídka Zuzany Kubíčkové zaujala nejen odlišnou choreografií, ale i prezentovanými modely, které byly opět velmi ženské a elegantní, ale zároveň nápadité a trendy.

Jarní kolekci této návrhářky jsme si mohli vychutnat ještě více než tvorbu ostatních, během přehlídky se totiž po mole procházely vždy dvě modelky najednou.

 

Dokonalou ženskou siluetu vytvářejí košile klasických střihů ze stále oblíbených transparentních materiálů, jemné vzory, výrazné květinové šperky i pouzdrové sukně.

 

Nejčastěji se objevují odstíny modré, červené, oranžové a mint kontrastující se světle růžovými a tělovými tóny.

 

Velmi zajímavým prvkem prostupujícím celou kolekci je opakování vzorů, které postupně přecházejí v plastické aplikace.

 

 

Zdroj fotografií: Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend

ZUZANA KUBÍČKOVÁ JARO/LÉTO 2015 SS 2015 MBPFW 2014 ŽENSKOST HARMONIE KONTRAST VÝŠIVKY APLIKACE MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEKEND

Související články

Zuzana Kubíčková zůstala v jarní kolekci 2018 svá

Trendy občas zmítají zahraniční i českou módní scénou natolik, že ohrožují osobitý rukopis návrhářů. Zuzana Kubíčková v této bouři však stále zůstává svá.

Celý článek

Zuzana Kubíčková chystá online přenos své show

Módní návrhářka Zuzana Kubíčková chystá přímý přenos své podzimní přehlídky v rámci MBPFW 2017.

Celý článek

Opulentnost s nádechem dekadence

Tak jsme se zase jednou vydaly na módní cestu. Nebo cestu za módou. Nebyla to cesta dlouhá a já se na ni těšila už nějaký čas. 

Celý článek

Lela Rose ve svém Pre-fall 2017 balancuje mezi róbami a konfekcí

Návrhářka se ve své kolekci snaží zohlednit aktuální požadavky zákaznic na snadné konfekční oblékání a zároveň filozofii značky, která jde tak trochu opačným směrem. 

Celý článek

Květiny a znovu Maroko - jaro u Kate Spade je ženské a romantické

Na Newyorském fashion weeku už jsme viděli kolekce Rachel Zoe, která byla inspirována marockou kulturou. Kate Spade do těchto končin zabrousila také. 

Celý článek

Haute Couture Zuhair Murad měla být tak trochu vintage

Tak trochu vintage jako ze starých fotografií. Tak měla dle Murada vypadat jeho podzimní Couture kolekce. Zdařilo se. Jako by doby minulé oživly.

Celý článek

MBPFW - Tak jsme to všichni zdárně přežili, prožili a snad i užili

Tak jsme to všichni zdárně přežili, prožili a snad i užili! Pražský fashionweek je u konce a my vám přinášíme jeho shrnutí. 

Celý článek

DEN PRVNÍ - Mercedes-Benz Prague Fashion V KRESBĚ

Den první. Propojení originálu a skici, jak to vidí Tereza. Porovnejte výtvarné pojetí s originály modelů z přehlídkových mol a obdivujte s námi propracování základních rysů a detaily. 

Celý článek