dnes je 22.02.2018 a svátek má Petr

Zuzana Kubíčková zůstala v jarní kolekci 2018 svá

Trendy občas zmítají zahraniční i českou módní scénou natolik, že ohrožují osobitý rukopis návrhářů. Zuzana Kubíčková v této bouři však stále zůstává svá.

Na první zdání nevšedně barevně zkombinovaná kolekce, jakmile vám však prozradíme její jméno, leccos se vysvětlí. Zuzana Kubíčková pojmenovala svou jarní kolekci 2018 Secret Garden. Zároveň však nemůžeme tvrdit, že se ve skutečnosti doopravdy jedná o jarní módu. Návrhářka totiž v patnáctém patře luxusního hotelu International představila vybraným pozvaným řádu jednadvaceti modelů večerních šatů. Dosáhla tak svého dosavadního kariérního vrcholu - dvou desítek z velké části ručně zdobených večerních rób, které samy o sobě působí jako umělecké dílo.

"Vždy jsem toužila zpracovat květinou inspiraci," pronesla ke své jedinečné kolekci Zuzana Kubíčková. To se přední české návrhářce dozajista podařilo a jak už jsme předejmuli, zůstala u toho maximálně osobitá. Z většiny byly modely zdobené květy v různých podobách a lehké krajkované šaty kontrastovaly s róbami z těžších materiálů v oranžové, červené nebo tyrkysové, připomínající barokní plátna. A co více? Zuzana Kubíčková se zařadila mezi návrháře, kteří uvádějí své kolekce v novém "see now, buy now" stylu. 

MBPFW

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA ZUZANA KUBÍČKOVÁ JARO 2018 ČESKÁ NÁVRHÁŘKA ČESKÁ MÓDA

Související články

Jóga, práce, bílá a hodování - vklouzněte do našeho února 2018

Redakční únor byl plný aktivit, radostí a povinností. Jak jinak. Ne vždycky svítilo sluníčko, ale i tak jsme si ho užívaly naplno.

Celý článek

Našla jsem se ve střídmých modelech, říká Bára Sklenářová

Zatím ještě studentka, brzy už módní návrhářka. I Bára Sklenářová bude mít své modely od 22. února ve Vnitroblocku. Jak se k módě dostala a jaké má plány?

Celý článek

Podzim plný pastelových barev v podání značky Delpozo

Značka Delpozo opět nezklamala a pro své fanoušky si připravila kolekci plnou barev, výšivek a oblých tvarů.

Celý článek

Tajemná kolekce Marca Jacobse je opředena vzrušením a originalitou

Osvětlená dráha pro modelky byla tím jediným, co v širokém okolí svítilo. Hluboká temnota přidala podzimní kolekci ready-to-wear 2018 vítr do plachet.

Celý článek

Emily Ratajkowski v jarní kampani na spodní prádlo DKNY 2018

Modelka Emily Ratajowski pokračuje dál ve své spolupráci se značkou DKNY a již třetí rok v řadě pózuje v jejich spodním prádle v rámci jarní kampaně 2018.

Celý článek

Vlasové doplňky, které byste na Newyorském fashion weeku určitě nečekali

Na letošním fashion weeku bylo k vidění spoustu netradičních doplňků do vlasů. Uvidíme je letos i v podzimních ulicích?

Celý článek

Podzimní kolekce 2018 plná výšivek v podání Oscara de la Renta

Kolekce Podzim/Zima 2018-2019 v podání Oscara de la Renta přináší spoustu výšivek, transparentních materiálů a flitrů. 

Celý článek

Šaty podle střihu z roku 1938 nemusí působit jako retro, říká majitelka Lazy Eye

Mladá návrhářka Hana Noble, tvořící pod značkou Lazy Eye, je známá pro svou tvorbu ovlivněnou retro stylem. Sama ale říká, že se často pouze inspiruje v historii a oděv je ve výsledku plně moderní. 

Celý článek