dnes je 25.06.2018 a svátek má Ivan

Zuzana Kubíčková zůstala v jarní kolekci 2018 svá

Trendy občas zmítají zahraniční i českou módní scénou natolik, že ohrožují osobitý rukopis návrhářů. Zuzana Kubíčková v této bouři však stále zůstává svá.

Na první zdání nevšedně barevně zkombinovaná kolekce, jakmile vám však prozradíme její jméno, leccos se vysvětlí. Zuzana Kubíčková pojmenovala svou jarní kolekci 2018 Secret Garden. Zároveň však nemůžeme tvrdit, že se ve skutečnosti doopravdy jedná o jarní módu. Návrhářka totiž v patnáctém patře luxusního hotelu International představila vybraným pozvaným řádu jednadvaceti modelů večerních šatů. Dosáhla tak svého dosavadního kariérního vrcholu - dvou desítek z velké části ručně zdobených večerních rób, které samy o sobě působí jako umělecké dílo.

"Vždy jsem toužila zpracovat květinou inspiraci," pronesla ke své jedinečné kolekci Zuzana Kubíčková. To se přední české návrhářce dozajista podařilo a jak už jsme předejmuli, zůstala u toho maximálně osobitá. Z většiny byly modely zdobené květy v různých podobách a lehké krajkované šaty kontrastovaly s róbami z těžších materiálů v oranžové, červené nebo tyrkysové, připomínající barokní plátna. A co více? Zuzana Kubíčková se zařadila mezi návrháře, kteří uvádějí své kolekce v novém "see now, buy now" stylu. 

MBPFW

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA ZUZANA KUBÍČKOVÁ JARO 2018 ČESKÁ NÁVRHÁŘKA ČESKÁ MÓDA

Související články

Mladá módní značka Múza - Fashion Art

Pokud patříte mezi příznivce české domácí tvorby, přírody a přírodních barev, mladou módní značku Múza Fashion Art si určitě zařadíte do složky oblíbené.

Celý článek

Kopretiny, krajky a šněrovačky - Elie Saab táhne v Resort 2019 na boho styl

Rozmanitost nové kolekce Elie Saab se nedá popřít. Kdo by to také chtěl udělat, když nám dala tolik modelů, že byste si jen s pár kousky z této kolekce vystačila na celou sezónu?

Celý článek

Pánská Versace kolekce je návratem k přelomu 80. a 90. let

Značka Versace opět představila nesmírně pestrou a eklektickou pánskou kolekci pro jaro/léto 2019. Inspiraci čerpala především z módy 80. a 90. let.

Celý článek

Resort kolekci Victoria Beckham ovládly výrazné vzory

Kdo čekal, že ve Victoria Beckham resort kolekci pro jaro 2019 uvidí čistý minimalismus, je na omylu. Oděvy hýří výraznými střihy a pestrými vzory.

Celý článek

Karen Walker představila velmi jemnou a ženskou Resort kolekci 2019

Karen Walker se rozhodla udělat ženy opět ženami. Její kolekce je plná šatů, mini délek a decentních barev.

Celý článek

Nová letní kolekce SeeChicWear od Martiny Vrábelové

To se povedlo. Mladá módní návrhářka Martina Vrábelová nafotila novou kolekci svatebních a společenských šatů. Pojďte se s námi na tu krásu podívat. 

Celý článek

Pánská Ralph Lauren kolekce kombinuje eleganci a sportovní prvky

Černá a bílá, sportovní prvky a elegantní střihy. Tyto pojmy nás napadnou při pohledu na Ralph Lauren pánskou kolekci pro jaro/léto 2019.

Celý článek

Dior nás se svou cruise kolekcí přenesl do dobrodružného Mexika

Jezdecké střihy, toreádoři, šaty s výšivkou a klobouky. Dior cruise kolekce 2019 nás vzala na cestu Mexikem.

Celý článek