dnes je 23.11.2017 a svátek má Klement

Zuzana Kubíčková zůstala v jarní kolekci 2018 svá

Trendy občas zmítají zahraniční i českou módní scénou natolik, že ohrožují osobitý rukopis návrhářů. Zuzana Kubíčková v této bouři však stále zůstává svá.

Na první zdání nevšedně barevně zkombinovaná kolekce, jakmile vám však prozradíme její jméno, leccos se vysvětlí. Zuzana Kubíčková pojmenovala svou jarní kolekci 2018 Secret Garden. Zároveň však nemůžeme tvrdit, že se ve skutečnosti doopravdy jedná o jarní módu. Návrhářka totiž v patnáctém patře luxusního hotelu International představila vybraným pozvaným řádu jednadvaceti modelů večerních šatů. Dosáhla tak svého dosavadního kariérního vrcholu - dvou desítek z velké části ručně zdobených večerních rób, které samy o sobě působí jako umělecké dílo.

"Vždy jsem toužila zpracovat květinou inspiraci," pronesla ke své jedinečné kolekci Zuzana Kubíčková. To se přední české návrhářce dozajista podařilo a jak už jsme předejmuli, zůstala u toho maximálně osobitá. Z většiny byly modely zdobené květy v různých podobách a lehké krajkované šaty kontrastovaly s róbami z těžších materiálů v oranžové, červené nebo tyrkysové, připomínající barokní plátna. A co více? Zuzana Kubíčková se zařadila mezi návrháře, kteří uvádějí své kolekce v novém "see now, buy now" stylu. 

MBPFW

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA ZUZANA KUBÍČKOVÁ JARO 2018 ČESKÁ NÁVRHÁŘKA ČESKÁ MÓDA

Související články

ELIŠKA TOMKOVÁ PŘEDSTAVILA NOVOU KOLEKCI PRO PODZIM/ZIMA

Navštívit představení kolekce a zároveň přehlídku módní značky Elisha, která jak jistě víte, spadá pod návrhářku Elišku Tomkovou, byl rozhodně zážitek. Byl jsem neskutečně zvědavý, jak na mě kolekce bude působit, jelikož jako muž se na mnoho věcí dívám jinak, než žena. 

Celý článek

Jitka Klett představila novou kolekci v míčovně Pražského hradu

Móda.cz nechyběla u jedinečné přehlídky oblíbené československé návrhářky Jitky Klett. Ta v prostorách míčovny Pražského hradu uvedla svou kolekci 2017-2018.

Celý článek

Glamour aristokracie v Resort kolekci Alexander McQueen 2018

Sarah Burton se podařilo něco ojedinělého. Ve své hlavě šla staletí zpátky, aby se inspirovala pro nádherné modely Resort kolekce 2018.

Celý článek

Zoe Kravitz a Laetitia Casta v nespoutané jarní módě Saint Laurent

Zoe Kravitz a Laetitia Casta jsou nové tváře jarní kampaně značky Saint Laurent. Nafotil je známý fotograf David Sims.

Celý článek

Kde uvede Chanel svou další přehlídku?

Značka Chanel uvede svou další kolekci v rodném městě Karla Lagerfelda. 

Celý článek

Giorgio Armani má jaro 2018 v mlze

Fotografku Sarah Moon si pro své kampaně volají slavné domy jako například Dior, Chanel, Issey Miyake a nyní i Giorgio Armani. Možná právě proto, že je skutečnou umělkyní.

Celý článek

Britský herec Joe Alwyn v kampani Prada

Jarní kampaň s názvem „Ascension“ pro pánskou módu přináší doposud ne příliš známého britského herce.

Celý článek

MAAPPI na tričkách, šatech, batozích i mikinách - originální design s dobrým úmyslem

Projekt MAAPPI si získává čím dál tím více lidí. Stojí za ním mladý dospívající autista, který od mala miluje kreslení map. 

Celý článek