dnes je 21.09.2017 a svátek má Matouš

Zuzana Kubíčková zůstala v jarní kolekci 2018 svá

Trendy občas zmítají zahraniční i českou módní scénou natolik, že ohrožují osobitý rukopis návrhářů. Zuzana Kubíčková v této bouři však stále zůstává svá.

Na první zdání nevšedně barevně zkombinovaná kolekce, jakmile vám však prozradíme její jméno, leccos se vysvětlí. Zuzana Kubíčková pojmenovala svou jarní kolekci 2018 Secret Garden. Zároveň však nemůžeme tvrdit, že se ve skutečnosti doopravdy jedná o jarní módu. Návrhářka totiž v patnáctém patře luxusního hotelu International představila vybraným pozvaným řádu jednadvaceti modelů večerních šatů. Dosáhla tak svého dosavadního kariérního vrcholu - dvou desítek z velké části ručně zdobených večerních rób, které samy o sobě působí jako umělecké dílo.

"Vždy jsem toužila zpracovat květinou inspiraci," pronesla ke své jedinečné kolekci Zuzana Kubíčková. To se přední české návrhářce dozajista podařilo a jak už jsme předejmuli, zůstala u toho maximálně osobitá. Z většiny byly modely zdobené květy v různých podobách a lehké krajkované šaty kontrastovaly s róbami z těžších materiálů v oranžové, červené nebo tyrkysové, připomínající barokní plátna. A co více? Zuzana Kubíčková se zařadila mezi návrháře, kteří uvádějí své kolekce v novém "see now, buy now" stylu. 

MBPFW

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA ZUZANA KUBÍČKOVÁ JARO 2018 ČESKÁ NÁVRHÁŘKA ČESKÁ MÓDA

Související články

Zasněná a romantická kolekce Delpozo jaro 2018

Již desátá kolekce, která spatřila světlo světa na newyorském týdnu módy. Josep Font si dal opravdu záležet a vytvořil jedinečnou energii s optimismem.

Celý článek

Designérka klobouků Sofya Samareva sklidila se svou tvorbou úspěch za hranicemi

Sofya Samareva na dvou renomovaných událostech v zahraničí představila své klobouky a na obou akcích uspěla.

Celý článek