Adidas Originals Neoprene Graphic

Adidas Originals Neoprene Graphic

S luxusními teniskami jako by se roztrhl pytel a tento trend pokračuje i v kolekci adidas Originals, která uvádí svou doslova žhavou novinku ZX Flux NPS Neoprene Graphic.

Německý sportovní gigant Adidas ve spojení s produktovou řadou adidas Originals rozhodně neplýtvá svou energií zbytečně a proto má vždy čím překvapit. Stejně jako již několikrát v uplynulém roce i v letošním přichází s absolutní novinkou, která obohacuje dobře zavedený dnešní trend luxusních tenisek.

Doslova žhavou novinkou, kterou na naše vjemy firma nově zaútočí, jsou tenisky ZX Flux NPS Neoprene Graphic vycházející z již dobře známé řady sportovní obuvi ZX Flux.

Design zůstává téměř bez poskvrny až na použité materiály a barevnost. Zatímco jsme dříve byli zvyklí na textilní svršek, je novinka opatřena funkčními neoprenovými prvky. ZX Flux NPS přichází ve dvou barevných variantách s motivy, které navozují tropickou náladu.

Na novinku v prodeji se můžete těšit již koncem ledna 2015, kdy by se měla objevit u všech vybraných prodejců značky Adidas.

 

Zdroj: highsnobiety

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram