Adidas Originals příjemně šokuje - představil stylovou dámskou kolekci

Adidas Originals příjemně šokuje - představil stylovou dámskou kolekci

Základní kolekce adidas Originals nás opravdu příjemně překvapila. Je postavena na třech základních vzorech a všechny tři jsou trendy, ženské a líbivé. 

Černobílé puntíky

Jeden z nejzákladnějších vzorů a stejně stále dokáže potěšit. Černobílé puntíky na sportovním tričku, teplácích nebo teniskách - to je trend, který můžete následovat hned teď. Navíc černobílou kombinaci můžete při každé cestě do fitka doplnit jinak barevnými doplňky. A nebo můžete obléci všechno dohromady, protože i tak je to skvělé!


Triko 799 Kč ; Tenisky Flux W 2 399 Kč ; Tepláky Supergirl 1 599 Kč ; Sportovní shoper 1 499 Kč ; Mikina 1 899 Kč

Betonová džungle

Černobílá variace více zastíněná šedou se prezentuje na veškerém oblečení, které je u adidas k sehnání - tílko, mikina, legíny. Nepochybně nesmí chybět ani tenisky. Právě ty častokrát z celé kolekce zaujmou zákazníky nejvíce. Nám se líbí hodně a společně s tílkem toto kombo aspiruje na nové trendy sportovní kousky do šatníku. Protože až se jaro zeptá, co jste v zimě udělali pro pohyb, který přijde na jaře, můžete je vytáhnout ze skříně a hrdě obléci na svůj první jarní běh nebo workout. 


Legíny Florera 949 Kč ; Mikina Florera 1 999 Kč ; Tenisky ZX Flux 2 399 Kč ; Tílko Florera 949 Kč

Tak trochu secesně

Co byste řekli sportovním teplákům z prodyšného materiálů a s dalšími výbornými vlastnostmi pro sportování i povalování se doma, potištěné secesními ornamenty? A co třeba stejně stylovou bundu? No my doporučujeme oboje. Dokonalé vzorování v odstínech oblíbené modré by nemělo uniknout žádnému fandovi adidasu nebo designového sportovního oblečení. 


Krémový batoh Seasack 1 899 Kč ; Tenisky Flux K 1 899 Kč ; Mikina Florera 1 999 Kč ; Tepláky Romantic 1 599 Kč 

zoot.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram