Adidas x Gucci přináší novou kolekci tenisek, která je barevnou paletou nepřehlédnutelná

Adidas x Gucci přináší novou kolekci tenisek, která je barevnou paletou nepřehlédnutelná

Nová kolekce tenisek dvou módních velikánů je venku. Spolupráce Adidas x Gucci přináší kolekci sneakers tenisek pro nadcházející sezónu a vypadá lépe než ta předchozí. Designéři rozhodně nešetřili barvami ani jejich kombinacemi.

Dvě značky s velmi silnými kořeny v módním průmyslu poprvé spojily své síly v roce 2022. Obě tak oslavují bohatou historii a jedinečnou spolupráci. Jarní kolekce 2023 představuje přepracovanou verzi jednoho z nejznámějších běžeckých modelů adidas – ZX8000. Tenisky získaly moderní nádech ze strany módního domu Gucci a nyní jsou nepřehlédnutelné, díky své zářivé barevné paletě v kombinaci s přepychovým semišem.

Výsledný design je odvážným spojením klasického a současného stylu. Ale to není vše. Tento svěží design, který dokonale kombinuje nezaměnitelné tři pruhy adidas s ikonickým monogramem GG značky Gucci, musí vidět každý fanoušek tenisek.

Po debutu adidas Sportswear na začátku tohoto roku přichází značka sportovních bot s ještě více módními styly. Tím kolekce nekončí, protože představuje dvě stylové slip-on siluety – Adilette a Sideline. Obě se vyznačují nápaditými detaily obou značek a poutavými barevnými paletami, díky čemuž jsou ideální pro ty, kteří chtějí být v letošní sezóně prostě nepřehlédnutelní. 

Pro předvedení nové řady využila spolupráce adidas x Gucci kreativitu fotografa Maxe Siedentopfa. Jeho dynamická kampaň zachycuje podstatu kolekce prostřednictvím působivých snímků. Siedentopf v průběhu let nafotil několik kampaní pro italskou módní značku a stále mu to jde na jedničku.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram