AKCE MĚSÍCE: nejlepší krém proti vráskám

AKCE MĚSÍCE: nejlepší krém proti vráskám

V záplavě kosmetických produktů a značek je obtížné najít kosmetiku, která skutečně funguje, neobsahuje žádné nebezpečné nebo škodlivé látky a opravdu vyhovuje vašemu typu pleti

 

Tento krém momentálně používá více než 115 000 spokojených uživatelek z 5 různých zemí. Krém, který vám poskytne výsledky již po 2 týdnech pravidelného používání. Viditelně redukuje výrazné vrásky, stimuluje přirozenou obnovu pokožky a chrání ji před škodlivými vnějšími vlivy.

Hyaluron evropského původu

Generický hyaluron dovážený z Číny není vždy klinicky testován a mnohdy nám nemůže zajistit optimální výsledky. Naštěstí krém proti vráskám 4D Hyaluron se od ostatních produktů liší tím, že obsahuje výhradně 100% přírodní hyaluron evropského původu, který má jedinečnou kvalitu. Je to vzácná složka, která poskytuje skvělé výsledky při redukci vrásek a omlazování pleti.

Ušetřete až 17 % s kódem MCZ17, který je platný pouze do konce měsíce. Můžete jej zadat přímo na stránce www.luxfactor.com nebo říci telefonicky na telefonním čísle: 296 182 861.

Zdravá pokožka je znakem dobré péče

Hyaluron evropského původu bez škodlivých vedlejších účinků zajišťuje dlouhodobě hladkou a mladistvou pokožku a zlepšuje samotnou strukturu pokožky. Kyselina hyaluronová je klíčovou složkou zdravé pokožky a její nedostatek má za následek vysušení, neelasticitu, pocit napnutí a výskyt vrásek. Tato vynikající složka je schopna vázat velké množství vody a následně zajistit zdravou a pevnou pokožku. S přibývajícím věkem však množství vzácné kyseliny hyaluronové v pokožce klesá. Naše pokožka tak ztrácí schopnost zadržovat vodu, v důsledku čehož vznikají vrásky a jiné nedokonalosti.

https://luxfactor.s3.eu-central-1.amazonaws.com/upload/4D-prej-potem-nova2-CZ.jpg
Úžasné výsledky před a po 2 týdnech používání krému proti vráskám Lux-Factor 4D Hyaluron.

30 denní záruka

Krém 4D Hyaluron si můžete objednat zcela bez rizika. Značka Lux-Factor je na tolik přesvědčena o účinnosti svého krému, že nabízí všem svým zákazníkům 30denní záruku. Pokud se stane, že nejste s produktem a jeho výsledky spokojeni, můžete jej do 30 dnů od převzetí balíku zcela jednoduše a bez dalšího vysvětlování vrátit a Lux-Factor vám vrátí kupní cenu.

Chtěli byste i vy vyzkoušet momentálně nejúčinnější krém proti vráskám na našem trhu, který mimochodem NENÍ testován na zvířatech?

Právě teď si můžete objednat krém proti vráskám Lux-Factor 4D Hyaluron za zvýhodněnou cenu s více než 50% slevou jen na www.luxfactor.com nebo na bezplatném čísle 296 182 861!

Výběr správného krému

Když žena dosáhne určitého věku, k mladistvému vzhledu ne vždy stačí jen zdravý životní styl. Zejména pokožka na tváři je nejvíce vystavena faktorům, které ovlivňují její předčasné stárnutí. Krém 4D Hylauron lze použít také jako podklad pod make-up, protože se rychle vstřebává a nezanechává mastné stopy. Svými kvalitními složkami stimuluje obnovu pokožky a již po několika týdnech pravidelného používání vykouzlí výrazně mladší vzhled.

Doporučují jej i odborníci

Nina Šurbek Fošnarič, odbornice v oblasti farmacie: „Patentovaná 4D receptura proti vráskám obsažená v krému Lux-Factor umožňuje intenzivní přenos účinných látek přímo do pokožky a proniká i do hlubších vrstev. Díky tomu jsou hluboké vrásky viditelně redukovány již po první aplikaci krému. Pravidelným používáním se zlepšuje tón pleti, která je pěkně vyhlazená. Krém 4D Hyaluron značky Lux-Factor je klinicky testován a má příslušné certifikáty a nezpůsobuje nežádoucí vedlejší účinky. Já sama ho používám k péči o pleť a vřele doporučuji všem, kteří chtějí zdravou a mladistvě vypadající pleť!


Nadchl i Lucii Vondráčkovou

Mezi známé osobnosti, které si už neumí představit svá rána bez nanesení krému proti vráskám Lux-Factor, patří Lucie Vondráčková která letos oslaví 44. narozeniny. Musíme uznat, že vypadá opravdu skvěle. Sympatická Lucie Vondráčková o péči o pleť řekla: „Mám extrémně citlivou pleť a proto jsem při výběru krému na obličej velmi opatrná. Musím uznat, že krém Lux-Factor 4D Hyaluron je top! Již po 2 týdnech pravidelného používání jsem si všimla rozdílu - vrásky byly méně viditelné a pleť byla pevnější, hydratovaná, omládlá a zářivá.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram