Aktuálně ze světa módy: Gucci zahajuje personifikaci a Alberta Ferretti se připojuje k FW

Aktuálně ze světa módy: Gucci zahajuje personifikaci a Alberta Ferretti se připojuje k FW

Módní dům Gucci zahájil možnost přizpůsobit si určité zboží a módní návrhářka Alberta Ferretti vstupuje poprvé do kalendáře Pařížského Fashion Weeku.

Nechat zákazníka, aby si svůj oblíbený produkt nějakým způsobem odlišil od ostatních, znamená pro high-end značky lukrativní business. Nově se ho uchytil Gucci se svým DIY programem, zaměřeným zejména na kabelku Dionysus. Italská značka možnost přizpůsobení si výrobku vidí kromě personifikace i jako příležitost pro klienty, stát se spoludesignérem kreativního ředitele italského módního domu Gucci. Kabelky Dionysus si zákaznice mohou ozdobit monogramy, nášivkami motýlů, hadů i včel. Kromě toho si mohou vybrat druh kůže, barvu či držadla. Do budoucna Gucci plánuje poskytnout do DIY servisu více zboží.  

 

Italská návrhářka Alberta Ferretti vstupuje poprvé v historii do kalendáře Pařížského Fashion Weeku. 3. července tam odprezentuje svou demi-couture, kolekci v přehlídkovém formátu. Pravděpodobně se můžeme těšit na její pestré barvy a tradiční vzory v couture kvalitě. Nepochybujeme ale ani o tom, že nás jistě návrhářka překvapí něčím navíc! Sledujte nás i v červenci. Pařížský Fashion Week budeme formou článků, jako vždy, přenášet i do České republiky.  

fashionista.com ; whowhatwear.co.uk

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram