AKTUÁLNĚ ZE SVĚTA MÓDY: Victoria Beckham na titulce Elle a další značka přichází o návrháře

AKTUÁLNĚ ZE SVĚTA MÓDY: Victoria Beckham na titulce Elle a další značka přichází o návrháře

Victoria Beckham je na titulce hongkongské ELLE, Rag&Bone možná přijde o návrháře a Donatella Versace kritizuje systém dnešního světa módy. 

Victoria Beckham je pro červen 2016 tváří časopisu Elle v Hong Kongu. Kromě titulky zabírá fotostory s manželkou jednoho z nejlepších fotbalistů světa několik dalších dvoustran, a nezbývá než konstatovat, že Victoria je vážně sexy. Nepamatujeme si na její lepší snímky než tyto. Fotografie zachycené Ellen von Unwerth si zaslouží aplaus. V černých jednoduchých šatech a tmavě modrém trenchcoatu spolu s jehlovými podpatky působí už dvaačtyřicetiletá kráska nestárnoucím dojmem. Kožené body, ostré tmavé líčení očí a rozcuchané vlasy hovoří jasně - Victoria má šťávu. 
40letý David Neville má po deseti letech od nástupu na pozici kreativního spoluředitele značky Rag & Bone chuť na něco nového. Za svou práci je vděčný a místo ve značce si částečně ponechá i nadále, ale už se nebude práci věnovat. Ovšem není plánováno, že by byl Neville nahrazen. Aktuálně se nejvíce ze všeho chce soustředit na pomoc své manželce, která se chystá uvést na trh vlastní řadu pečující kosmetiky.

Donatella Versace se vyjádřila jasně: "Tohohle systému už mám dost!" A my ji naprosto rozumíme. Změny, které probíhají v módním světě jsou některé vítané, jiné nelogické a některé úplně zbytečné. Jednou z nich je například systém míšených módních přehlídek, kde diváci sledují jak pánskou tak i dámskou část kolekce. To se Donatelle nelíbí, a tak nemůžeme očekávat, že by tento krok někdy sama se svou značkou udělala. Zároveň nesouhlasí ani s obrovskou rychlostí doby, která přináší takzvané "see now, buy now" kolekce, které si hned po přehlídce mohou ženy kupovat. Třetí věcí, která se pohybuje mimo její chápání je pak cestování do dalekých končin za účelem shlédnoutí pre-kolekce. I to se řadí mezi dnešní nešvary: " Já prostě nechci, aby lidé kvůli nové kolekci museli tolik cestovat." Naprosto jednoduché. V tomto ohledu ji rozhodně fandíme!  

fashiongonerogue.com ; businessoffashion.com ; fashionista.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram