Alena Antalová, Eva Decastelo i Vendula Pizingerová v roli modelek

Alena Antalová, Eva Decastelo i Vendula Pizingerová v roli modelek

Známá brněnská herečka dorazila na jubilejní večírek veletrhů STYL a KABO se svými dvěma staršími dcerami Alenou a Elenou. Všechny tři se prošly po přehlídkovém mole a užily si tak společně výjimečné okamžiky.

Na přehlídkovém mole v rámci Gala k 60. výročí veletrhů Styl a Kabo si úplně poprvé vyzkoušely kariéru modelek herečka Alena Antalová se svými dvěma staršími dcerami. Původně se měly na mole ukázat všechny čtyři děti známé herečky, ale nakonec se rozhodli jinak. Po covidovém období veletrhy Styl a Kabo zase vzrůstají a čím dál více firem má opět zájem se zde prezentovat. Celkově bylo během veletrhu k vidění 135 firem z 11 různých zemí.

 „Jsme na mole poprvé v životě, všechny tři. Neumíme ani chodit v podpatcích, tak uvidíme. Máme krásné šaty, každá máme někde mašli, abychom se našly,“ prozradila před přehlídkou Alena Antalová. S dcerami se hvězda seriálu Četnické humoresky často potkává v divadle, například v muzikálu Mary Poppins. I přes talent a chuť hrát v divadle však obě dívky nezapomínají na školní povinnosti a následně uvidí, čemu se budou chtít věnovat. Herečka si v rámci Styl a Kabo pochvalovala i svého skvělého manžela a nejlepšího tatínka svých dětí, Josefa Juráčka, který toleruje jejich lásku k divadlu a vztah jim i po letech funguje moc dobře. 

Kromě Aleny Antalové se zhostily role modelek i herečka a moderátorka Eva Decastelo a prezidentka nadačního fondu Kapka naděje, Vendula Pizingerová. Ty si v modelech Miroslava Michaela Knota počínaly jako ostřílené profesionálky.

Na 400 hostů jubilejního večera shlédlo celkem 3 módní přehlídky, kromě Knota se prezentovaly svými opravdu exkluzivními kolekcemi známé návrhářky Iveta Řádková a Beata Rajská. Pořadem provázela moderátorka Lucie Borhyová, která vystoupila v přiléhavých zelených třpytivých šatech a celý večer se usmívala. „Jsem moc ráda, že jsem byla přizvaná na tuto speciální krásnou událost. Moc jsem si to užila a musím říci, že jsem byla nadšená,“ nechala se slyšet Lucie Borhyová.

zdroj foto: Styl a Kabo / Honza Altner, Petr Volgemut, Anna Vavrikova

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram