Alessandra Ambrosio září v letní Swarovski kampani

Alessandra Ambrosio září v letní Swarovski kampani

Co se stane, když se spojí jedna z nejúspěšnějších světových modelek a známá značka šperků? Absolutně perfektní letní kampaň.

Nová Swarovski kolekce je na světě a nese se ve znamení "Svítivých víl". Kdo jiný by měl být v hlavní roli kampaně než ambasadorka značky Alessandra Ambrosio? Spolupráce této brazilské krásky a jedné z nejznámějších šperkařských značek byla představena již začátkem roku, kdy vznikla první společná kampaň "Duhový ráj". Ta byla plná jemných pastelových tónů a obsahovala spoustu motýlích motivů a pestrých barevných šperků.

Na výrazné tvary a barevnost značka navázala i tentokrát. Zachovali florální motivy i abstraktní ornamenty, které však více podtrhli zářivým stylingem i celkovou sluncem zalitou vizualizací kolekce. Do kampaně přibrali navíc ještě Australanku Shaninu Shaik, která s Alessandrou tvoří opravdu skvělou dvojku. Obě modelky jsou oblečeny do šedých i pruhovaných flitrových topů, pozadí tvoří výrazné barevné plochy. No a co může být ještě lepší letní dekorací než zmrzlina s posypem?

Kolekce je pestrá, i co se produktů týká. V nabídce jsou klasické řetízky se spoustou ozdobných přívěsků, chokery ale také decentní náramky a masivnější náušnice s barevnými kamínky. Nechybí tradiční letní motivy, jako jsou ananasy a palmy, ani ikonická Swarovski labuť.

My máme hned o něco letnější náladu? Jak se líbí podobné, zářivé kampaně vám?

fashiongonerogue.com, swarovski.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram