Alexander Wang volá "Do Something"

Alexander Wang volá "Do Something"

Alexander Wang pokračuje v oslavách jubilea své značky a společně se svými přáteli vybízí společnost k boji za lepší zítřky.

Jakmile ve svém životě dosáhneme jistého mezníku, většinou pak následuje velká, mnohdy až opulentní oslava, která v některých případech přetrvává i několik dní. Ale co teprve, když se do takové oslavy pustí módní návrhář světového formátu, jakým Alexander Wang bezpochyby je.

Rozhodně nečekejte, že vše skončí pouhou zahradní party, kam dorazí několik VIP osobností ze světa showbyznysu a módní scény. Alexander Wang totiž není žádný troškař a tak oslavu desetiletého výročí své značky pojal zcela netradičním byť originálním způsobem.   

Zatímco před několika dny oznámil prostřednictvím sociální sítě #Wang10, že oživí desítku nejoblíbenějších kousků z předchozích kolekcí, o nichž mohli fanoušci rozhodnout svými hlasy na Instagramu a Twitteru, nyní návrhář pokračuje v oslavách unikátní kampaní.

A sice kampaní, jež vznikla ve spolupráci s charitativní organizací "Do Something", do které Wang obsadil své věrné zákazníky a přátele z nejrůznějších odvětví showbyznysu, včetně sama sebe. Na černobílých snímcích Stevena Kleina focených v Londýně, New Yorku a Los Angeles, se tak postupně objevují například Kanye West, Rod Stewart, Pamela Anderson, Lara Stone, Cara Delevingne, ASAP Rocky a mnoho dalších.

 

 

 

 

Společným cílem těchto osobností je pak šířit myšlenku, že pokud chceme něco změnit pro to, aby byl svět lepší, není nic jednoduššího než pro to něco udělat, tedy "Do Something"!

 

Zdroj: Alexander Wang
Foto: Steven Klein

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram