Andělské modelky Victoria’s Secret 2012 obul obuvnický mág Nicholas Kirkwood !

Andělské modelky Victoria’s Secret 2012 obul obuvnický mág Nicholas Kirkwood !

Na přehlídku Victoria’s Secret se chodí koukat na „andělské“ spodní prádlo

Kirkwood vytvořil celou letošní novou kolekci speciálně pro show Victoria’s Secret. A stejně tak, jak je luxusní a hravá kolekce spodního prádla, jsou luxusní a hravé i Kirkwoodovi boty. Na boty implementoval návrhář tak protichůdné materiály a efekty, jako jsou šperky s diamantovým leskem a současně obyčejné PVC, které však v posledních několika sezónách návrháři přímo milují. Jenomže u této kombinace luxusu s plastem jako symbolem lacinosti Kirkwoodovi špásy nekončí. A tak modelky musely na molo dokonce i dobruslit. Protože Kirkwood navrhl také boty jako čtyřkolečkové brusle.

Podívejte se na skvostné modely spodního prádla a na celou přehlídku andělských modelů Victoria’s Secret.

Další série Kirkwoodových bot vsadila na klínový podpatek. Takzvané wedge boty vynesly už beztak vysoké modelky do ještě větších výšin. Obří platforma se spojila s obřím klínovým podpatkem a Kirkwood je dohromady opásal jemnou přezkou. Jestli milujete netradiční design bot, tak nejvíce vás pak designér dostane kotníkovými jehlovými botami, postavenými na sportovní estetice. Estetický zážitek budete mít také s Kirkwoodových sandál, kde vysoké gladiátorské šněrování nahradil jakýmsi popnutým vavřínem kolem nohy, ale také jeho extra vysokými kozačkami.

To, čím vás ale Kirkwood nakonec dostane nejvíce jsou boty, jejichž základním materiálem je plast nebo jeho kombinace z kůží. To je něco, co zatím v běžných buticích jen tak snadno nekoupíte a rozhodně je to unikát.

 

Zdroj obrázků: kolekce Nicholase Kirkwooda pro Victoria’a Secret, Vogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram